Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Cookoo watch- wszystko na temat zegarka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
150 odpowiedzi w tym temacie

#1 buldoggg

buldoggg
  • 544 postów
  • SkądKatowice

Napisano 13 lutego 2013 - 16:08

Witam od paru dni jestem szczesliwy posoadaczem zegarka cookoo w wersji czarnej

Jezeli macie pytania to temat jest

Zegarek jest naprawde elegancki jak i sportowy smialo mozna go brac do garnituru jak i sportowych ciuchow

- - - Połączono posty - - -

Caly zestaw zrobiony jest naprawde doskonale......samo pudelko jest przemyslane jak i sam zegarek,to pierwszy model ktory nie ma ekranu lcd tylko normalne wskazowki,i teorytycznie ma wytrzymac 1 rok-connection jak i 3 lata wskazoweczki,

Co sadzicie o takiej nowosci ?
Ktos planuje zakup ?

#2 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 13 lutego 2013 - 16:10

A umiesz pisać po polsku ?

#3 buldoggg

buldoggg
  • 544 postów
  • SkądKatowice

Napisano 13 lutego 2013 - 16:16

Jezeli jestem w domu to tak a jezeli w pracy to przepraszam ale nie ma tam tego jezyka

#4 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 13 lutego 2013 - 16:22

Skoro tak twierdzisz. Co do tematu. Sam zegarek wygląda trochę tandetnie, jak te żelowe za 20zł, funkcjonalność jest trochę słaba wg. mnie. Także ja nie planuje zakupu.

#5 buldoggg

buldoggg
  • 544 postów
  • SkądKatowice

Napisano 13 lutego 2013 - 16:28

Zelowe w dotyku jest mile i widac ze nie nest to tandeta.....sam posiadam szwajcara rowniewz na zelowum pasku i takie rozwiazanie jest o wiele wygodniejsze
Nie widziales na zywo tego prawda ?

- - - Połączono posty - - -

Funkcjonalnosc bedzie wieksza jeszcze np mail,sms,muzyka itp

#6 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 13 lutego 2013 - 16:30

Nie, nie miałem okazji. Sam mam citizena z metalową bransoletą i raczej do takich zegarków jestem przyzwyczajony. Te żelowe nie przemawiają do mnie. Funkcjonalność ? Mam taką samą podpinając słuchawki które mi wiszą na szyi. Słyszę w nich sygnał dzwonka i wiem czy dostałem SMS, Maila itp. Jak dla mnie żadne wow.

#7 skc

skc
  • 925 postów

Napisano 14 lutego 2013 - 04:45

Wkurza mnie brak powiadomien o wiadomościach i mailach. Nie wiem jak można było dać powiadomienia z fb które w chwili obecnej, u mnie nie działają, a nie dać tych o których pisałem. Chciałbym żeby dodali tez spust migawki do natywnej aplikacji aparatu. Czekam na aktualizację.

#8 buldoggg

buldoggg
  • 544 postów
  • SkądKatowice

Napisano 14 lutego 2013 - 10:47

Nie odrazu zbudowali polske,dodadza sms,maile,muzyke itp,o mysle ze nastapi to w krotkim czasie poniewaz to nowosc na rynku i producent robi wszystko zeby bylo wiecej funkcji Ja osobiscie preferuje tylko zegarki na pasku zelowym-gumowym, Skc jaki posiadasz kolor ? Pytam bo interesowal mnie bialy ale balem sie ze bedzie sie brudzil do tego stopnia jak obudowa belkina biala po paru dniach byla cala zolta i nie dalo sie doprowadzic to stanu pierwszego,dlatego wybralem czarny

#9 skc

skc
  • 925 postów

Napisano 14 lutego 2013 - 14:11

Czarny, z niebieskimi znacznikami na tarczy.

#10 buldoggg

buldoggg
  • 544 postów
  • SkądKatowice

Napisano 14 lutego 2013 - 14:19

Dokladnie taki sam jak moj powiedzcie jakie inne funkcje chcielibyscie ?.

#11 liroyek

liroyek
  • 530 postów
  • Skądslask

Napisano 14 lutego 2013 - 14:29

jesli dodadza maile i sms to dla mnie bedzie ok :) moze budzik cykliczny, narazie dziala tylko 1 raz z tego co zauwazylem.

#12 feuerfest

feuerfest
  • 3 417 postów
  • SkądMonachium, DE

Napisano 14 lutego 2013 - 14:34

Jak do garnituru to tylko pasek skorzany no chyba ze to jakis garniak z biedronki za tysiaka :/

#13 buldoggg

buldoggg
  • 544 postów
  • SkądKatowice

Napisano 14 lutego 2013 - 14:48

Posiadam pare garniakow markowych firm jak rowniez szyte na miare i powiem ci ze chyba nie znasz sie,ze masz garnitur mozna zrobic to w stylu lekko sportowym tak samo jak sa rozne typy garniturow :) Tez sprawdzalem budzik ale tak jak piszesz cykliczny bylby o wiele wygodniejszy Ciekaw jestem czy np zrobia automatyczne laczenie jak znajdzie sie w zasiegu poniewaz po 10 minutach gdy nie jestem musze laczyc manualnie

#14 buldoggg

buldoggg
  • 544 postów
  • SkądKatowice

Napisano 15 lutego 2013 - 08:05

Jak sadzicie kiedy wyjdzie aktualizacja ios ? I czy w nowej wersji dodadza juz te funkcje ? Tzn maile sms muzyka itp ? Poniewaz najbardziej chodzi mi o maile i smsy gdyz jak mam wylaczony dzwiek i wibracje to chcialbym wiedziec ze dostalem cos na telefon. Z tego co narazie widac malo osob posiada cookoo zastanawia mnie czemu poniewaz jakosc wykonania jak i estetyka stoi bardzo wysoko Przeciez 400 zl dla sporej liczby forumowiczow nie stanowi zadnego problemu

#15 buldoggg

buldoggg
  • 544 postów
  • SkądKatowice

Napisano 16 lutego 2013 - 10:51

W przyszlym tygodniu ma byc aktualizacja iosa do 6.1.2 dodadza juz cos do cookoo watch ? Ktos wie ?

#16 skc

skc
  • 925 postów

Napisano 16 lutego 2013 - 11:31

Aktualizacja iOS nic nie doda. Potrzebna jest aktualizacja aplikacji Cookoo.

#17 buldoggg

buldoggg
  • 544 postów
  • SkądKatowice

Napisano 16 lutego 2013 - 14:10

Uhm.....niby tak ale dlaczego wszędzie jest napisane ze nastąpi to w aktualizacji ios ;) powinni już napisać w aktualizacji programu cookoo watch na platformie ios.

#18 feuerfest

feuerfest
  • 3 417 postów
  • SkądMonachium, DE

Napisano 16 lutego 2013 - 14:13

Jest mozliwe ze aktualizacja iOS cos da, jesli Apple dorzuci jakies nowe API (czy jak to sie tam nazywa w iOS)

#19 buldoggg

buldoggg
  • 544 postów
  • SkądKatowice

Napisano 16 lutego 2013 - 14:17

Właśnie to mnie ciekawiło ciekawe jak to będzie do końca i ciekawi mnie czy to nastąpi parę dni po aktualizacji ios 6.1.2 potrzebuje tych funkcji sms,mail reszta może poczekać.

#20 buldoggg

buldoggg
  • 544 postów
  • SkądKatowice

Napisano 18 lutego 2013 - 19:01

Jako że posiadam białego iphone interesował mnie kolor biały,ale zmieniłem zdaniem kiedy kupiłem bumpera z plexa kolor bialy (firma belkin) i po 2 dniach był taki brudny że nawet czyszczenie nic nie dało,przez to kupiłem wersje czarną. bardzo jestem zadowolony że już w tym miesiącu dodadzą te funkcje o których piszesz.

#21 robgrab

robgrab
  • 1 384 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 lutego 2013 - 06:43

A ja już miałem kupić te cookoo, ale okazało się że są prawdziwe zegarki z takimi funkcjami, a nie tylko plastikowy szrot.
Tutaj ciekawy według mnie model, oczywiście dla ludzi lubiących normalne zegarki. Dodatkowo jak każdy citizen ecodrive zasilany jest baterią słoneczną.
Citizen Men's AT7030-05E Proximity Eco-Drive Stainless Steel Watch: Watches: Amazon.com

#22 buldoggg

buldoggg
  • 544 postów
  • SkądKatowice

Napisano 19 lutego 2013 - 19:11

Robgrab prawdziwe zegarki z taki funkcjami i cookoo rowniez jest prawdziwy,dlaczego ? Poniewaz mam go na rece i nie jest to zaden wyswietlacz lcd tylko pelnoprawny zegarek Osobiscie posiadam pare zegarkow od tissota po cookoo i kazdy z nich jest prawdziwy.

#23 robgrab

robgrab
  • 1 384 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 lutego 2013 - 19:17

Może cookoo to Twój typ zegarków, ja wole solidne. Dla mnie cookoo to połączenie taniego zegarka za 50zł i funkcji bt, nawet widać to po osobnym zasilaniu części zegara i części bt(są to dwa osobne obwody, niezależne od siebie tyle że w jednej obudowie). Oczywiście zaletą cookoo jest cena.

#24 buldoggg

buldoggg
  • 544 postów
  • SkądKatowice

Napisano 19 lutego 2013 - 19:38

Tak jak pisałem wyżej posiadam oprócz cookoo jeszcze inne zegarki ale każdy na pasku kauczukowym ponieważ tylko takie są dla mnie wygodne. dobrze napisałeś ze cena moim zdaniem jest niska jak za"prawdziwy" zegarek z dodatkowymi funkcjami. oby dodali w tym miesiącu update do cookoo ponieważ czekam na sms,maila ten citizen spoko......wygląda ale jak oglądałem filmiki na youtube to te funkcje BT nie są proste do zaobserwowania,dlatego że trochę za dużo dziadostwa na tarczy.

#25 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 19 lutego 2013 - 20:06

Wiesz że istnieje coś takiego jak przecinek, kropka itp ?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych