Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

problem z założeniem konta icloud.com


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 iDiamond

iDiamond
  • 10 postów

Napisano 03 lutego 2013 - 11:10

Witam, mam problem z założeniem konta icloud.com Po pierwsze chciałbym założyć konto do synchronizacji notatek z icloud. Wchodzę w Ustawienia -> iCloud -> Notatki (Aby wlaczyc Notatki, utworz bezplatne konto @me.com) -> Utwórz -> podaje proponowany login -> Dalej -> Gotowe. I po chwili mam odpowiedź: "Problem z włączeniem poczty e-mail. Pojawił się problem z włączeniem poczty e-mail, spróbuj ponownie". Ktoś może powiedzieć mi o co chodzi?

#2 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 03 lutego 2013 - 11:12

Sorry ale przez co założyłeś konto iCloud?

#3 iDiamond

iDiamond
  • 10 postów

Napisano 03 lutego 2013 - 12:40

Wydaje mi sie ze jeszcze nie zalozylem. A gdzie moge dodac konto icloud do istniejacego apple id? W ustawieniach poczty z tego co widze mozna tylko stworzyc apple id.

#4 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 03 lutego 2013 - 12:45

https://www.icloud.com logujesz się poprzez swoje apple id i hasło

#5 iDiamond

iDiamond
  • 10 postów

Napisano 03 lutego 2013 - 12:52

Nie ma tam zadnej opcji zakladania adresu icloud. Po wejsciu w Mail wyswietla sie: "Wymagany adres e-mail uslugi icloud Email. Aby korzystac z uslugi icloud mail, utworz nowy adres email, wlaczajac poczte w ustawieniach icloud w systemie ios lub os x."

#6 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 03 lutego 2013 - 13:07

Wejdź w ten link co wysłałem, zaloguj się wpisując swoje apple id i hasło do niego. Nie musisz zakładać osobnego konta do iCloud. Wystarczy Twoje apple id...

#7 iDiamond

iDiamond
  • 10 postów

Napisano 03 lutego 2013 - 13:18

Tak wlasnie robie. A po probie skorzystania z uslugi Mail lub Notatek otrzymuje

Wymagany adres e-mail uslugi icloud Email. Aby korzystac z uslugi icloud mail, utworz nowy adres email, wlaczajac poczte w ustawieniach icloud w systemie ios lub os x."



#8 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 03 lutego 2013 - 13:27

Już ogarniam. Teraz wejdź na OSX w ustawienia-poczta,kontakty i inne-kliknij +,iCloud,wpisz swoje apple id i haslo i ok :) powinno działać. Zaznacz co tam chesz poźniej.

#9 iDiamond

iDiamond
  • 10 postów

Napisano 03 lutego 2013 - 13:39

Tak robie. I jak 'zaznaczam co tam chce pozniej' to przy probie zaznaczenia Notatek wyswietla mi sie "Aby wlaczyc Notatki, utworz bezplatne konto @me.com". No i pojawia się problem opisany w pierwszym poscie.

#10 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 03 lutego 2013 - 14:08

musisz założyć maila z @me.com. Poszukaj na forum jak to zrobić bo nie pamiętam a mam teraz dużo nauki.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych