Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Pank


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
60 odpowiedzi w tym temacie

#26 goodboy

goodboy
  • 1 611 postów
  • SkądKonstancin/W-wa

Napisano 20 września 2007 - 16:00

To nie jest TD, jeśli dyskusja nie wróci na normalny poziom to temat wyląduje w koszu!


Albo zostanie przeniesiona do TD :D

#27 bachoo

bachoo
  • 335 postów
  • SkądŁódź

Napisano 20 września 2007 - 16:03

nooo dyskusja jak na onecie. brawo. panka lubie i dziwi mnie ze zostal zbanowany. dlaczego? i dlaczego narkoman .. hehe pozatym co w tym zlego?

#28 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 20 września 2007 - 16:05

Na razie na forum nie ma zbyt wielu modów, a ja mówiąc szczerze nie do końca jestem przekonany czy jestem do tego upoważniony i czy powinienem... tak więc prosiłbym o trochę cierpliwości.

#29 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 20 września 2007 - 16:05

mnie ciekawi czemu bana dostal. po drugie goodboy imho przesadziles z ta opinia ... nikt nie jest idealny a to ze ci to przeszkadza to go daj do ignorowanych zadam prawdy na temat panka

#30 banan

banan
  • 765 postów
  • SkądChi-Town, Rëmiô, Gotenhafen

Napisano 20 września 2007 - 16:07

Jako autor watku bardzo prosze o nie odbieganie od tematu. Jezeli ktokolwiek chce cos powiedziec o goodboyu, panku czy innych jest odpowiedni temat do tego.

#31 Conrad

Conrad
  • 376 postów

Napisano 20 września 2007 - 16:07

Zdaje się, że nikt nie powinien nikogo pouczać w jaki sposób sobie żyje. To każdego wybór. Wystarczy chyba po......nych polityków, którzy wciąż próbują to robić. Więc, wracając do wątku: co z tym banem dla panka?

#32 ozz

ozz
  • 1 129 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 20 września 2007 - 16:20

nawet sie chyba domyslam ktory moderator go zbanowal :D troche to glupie ze usuwa sie "niewygodne" osoby ... ale w tym kraju to w sumie standard :D

#33 Andrzej

Andrzej
  • 1 975 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 września 2007 - 16:23

Ja się nie już nie domyślam, wujek Stefan mi zabronił... :) Po ludzku się tylko zapytuję: KTO i ZA CO? W sumie Pank to jeden z starszych stażem forumowiczów... coś mu się mimo wszystko należy... chyba...

#34 zbieraj

zbieraj
  • 1 016 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 20 września 2007 - 16:31

W sumie brakuje mi jego wypowiedzi :). Nie ma kto wkurzać forumowiczów :)

#35 Aronia

Aronia
  • 289 postów

Napisano 20 września 2007 - 16:51

ja też chciałabym wiedzieć. Lubię Panka, za jego cięte/ostre ale bardzo celne i inteligentne wypowiedzi. I nie zauważyłam, żeby kogoś naprawdę obraził. Może tak to wygląda "na oko", dla kogoś, kto przeczyta tylko jedną, dwie wypowiedzi Panka. Jak się dłużej go zna z forum to jest oczywiste, że robi czasami małą zadymkę po prostu dla zabawy, a nie po to aby kogoś urazić. To fajny gość, który jest nietuzinkowy, ma dystans do życia, do siebie i ogromne poczucie humoru. Stanowi o kolorycie tego forum i jest jedyny w swoim rodzaju, tak jak np. Heidi, Kokos, Goto206, MacGyver, Andrzej, Ruczaj, Banan, Loly i wielu innych użytkowników. Myślę, że jego opis w profilu, tak jak wypowiedzi na forum, to taki teścik naszej tolerancji i poczucia humoru.
  • banan lubi to

#36 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 20 września 2007 - 16:57

robi czasami małą zadymkę po prostu dla zabawy


Doskonale właśnie wszystkim odpowiedziałaś na nurtujące ich pytanie. Teraz wyobraź sobie , że wszyscy zaczną robić sobie taką małą zadymkę dla zabawy.

#37 banan

banan
  • 765 postów
  • SkądChi-Town, Rëmiô, Gotenhafen

Napisano 20 września 2007 - 16:57

Doskonale właśnie wszystkim odpowiedziałeś na nurtujące ich pytanie. Teraz wyobraź sobie , że wszyscy zaczną robić sobie taką małą zadymkę dla zabawy.


czyli to jest powod?

#38 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 20 września 2007 - 17:00

Nadużywanie wulgaryzmów. Między innymi. Umowa, nawet dotycząca działu TD, była taka, że nadal obowiązuje regulamin. A ten wyrażnie mówi, że nie używamy wulgaryzmów i nie obrażamy innych.

---- Dodano 20-09-2007 o godzinie 19:03 ----

nawet sie chyba domyslam ktory moderator go zbanowal :D troche to glupie ze usuwa sie "niewygodne" osoby ...


Obawiam się, że nigdy nie zgadniesz. Poza tym decyzje w sprawie banów podejmujemy wspólnie.

#39 Aronia

Aronia
  • 289 postów

Napisano 20 września 2007 - 17:04

Teraz wyobraź sobie , że wszyscy zaczną robić sobie taką małą zadymkę dla zabawy.


To niemożliwe. Pank jest jedynym, który robi to dobrze. :)
Inni po prostu kłócą się między sobą obrzucając wyzwiskami i robią to na serio. Ja widzę tę różnicę i dlatego bronię Panka.

#40 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 20 września 2007 - 17:07

To niemożliwe. Pank jest jedynym, który robi to dobrze. :)


Pozwolimy sobie na zdanie zupełnie odmienne od Twojego.

#41 Aronia

Aronia
  • 289 postów

Napisano 20 września 2007 - 17:15

Pozwolimy sobie na zdanie zupełnie odmienne od Twojego.


Jasne :roll:

#42 MacTom

MacTom
  • 811 postów

Napisano 20 września 2007 - 17:17

Widzę, że nasi moderatorzy nie próżnują... Zbanowali panka po raz drugi... Będziecie sobie teraz tak na złość robić? Pank będzie zakładał nowe konta i zawsze dostanie bana? Ech...

#43 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 20 września 2007 - 17:19

Posiadanie kilku kont jest niezgodne z regulaminem, ktory kazdy z Was zaakceptowal zapisujac sie na forum.

#44 Aronia

Aronia
  • 289 postów

Napisano 20 września 2007 - 17:24

A może ankieta pt. "Czy uważasz, że Pank obraża innych forumowiczów?" (tak, nie, nie mam zdania) lub coś w tym stylu? Zobaczymy jak Panka widzą wszyscy, którzy czytają jego posty

#45 Andrzej

Andrzej
  • 1 975 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 września 2007 - 17:24

Taki już Pank ma szantowo-piracki sposób bycia i tego nikt nie zmieni... ;)
Dobra, to jak mniej więcej wiemy KTO i jeszcze bardziej mniej więcej ZA CO,
to jeszcze pokornie zapytamy: NA DŁUGO?
Dołączona grafika

#46 kadargo

kadargo
  • 1 312 postów

Napisano 20 września 2007 - 17:25

czemu nie mozna ignorowac moderatora? to jest niesprawiedliwe, ze trzeba to czytac :/ moze warto wprowadzic mechanizm ze tylko wpisy administracyjne, dotyczace danego uzytkownika nie moga byc ignorowane. nie chce czytac czyis glupich postow i mam do tego prawo stosujac funkcje ignoruj a moderator tez czlowiek, i tez potrafi pisac jak ******* :/

#47 devilia

devilia
  • 1 872 postów
  • SkądDziałdowo, PL

Napisano 20 września 2007 - 17:28

Z ciekawosci zajrzalem do watku w dziale TDM i juz wyjasniam wszystkim, ze Pank dostal bana za naduzywanie wulgaryzmow co jest tak samo niezgodne z regulaminem jak promowanie piractwa czy obrazanie innych uzytkownikow... Osobiscie nic do niego nie mam, ale popieram moderatorow, ktorzy dbaja o jako taki poziom tego forum. PS. W zyciu nie zgadniecie kto go zbanowal :P

#48 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 20 września 2007 - 17:30

A może ankieta y


Forum nie jest tworem demokratycznym, niestety :)

#49 banan

banan
  • 765 postów
  • SkądChi-Town, Rëmiô, Gotenhafen

Napisano 20 września 2007 - 17:32

PS. W zyciu nie zgadniecie kto go zbanowal :P


Czy musimy zgadywac czy jest to tajemnica?

#50 kadargo

kadargo
  • 1 312 postów

Napisano 20 września 2007 - 17:32

no insider niestety, bo mysle ze w WOLNYCH wyborach na moda nie przekroczylbys progu hehe




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych