Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Baldur's Gate: Enhanced Edition od Beamdog


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 eualex

eualex
  • 2 097 postów

Napisano 26 stycznia 2013 - 09:13

https://itunes.apple...d515114051?mt=8
Baldur’s Gate: Enhanced Edition to odświeżona wersja klasycznej gry: RPG Wrota Baldura (z dodatkiem: Opowieści z Wybrzeża Mieczy oraz nowymi zadaniami i przedmiotami).
Deweloperem gry jest: Beamdog, dzięki czemu użytkownik, w ideii dev ma międzyplatformowy zapis stanu gry (np. po zapisie stanu na iOS, kontynujemy grę na PC). Jak to działa w praktyce, tego niewiem, jednak taka opcja wydaje się być świetnym rozwiązaniem.
Gra zalecana dla iPada 2 i późniejszych wersji.
Spoiler

Uwagi? Przemyślenia? A może ktoś z Was już grał? Zapraszam do dyskusji =]

#2 DMR

DMR
  • 29 postów

Napisano 28 stycznia 2013 - 18:52

Grafika strasznie rozpikselowana, boli brak wsparcia dla ekranu retina. A poza tym to stary dobry Baldur, czyli gra tysiaclecia :) Ktos sie orientuje, kiedy bedzie polska wersja jezykowa?

#3 robgrab

robgrab
  • 1 384 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 grudnia 2013 - 20:10

Czy dodana w ostatnim update polska wersja to napisy czy dubbing?

#4 metal_man

metal_man
  • 489 postów
  • SkądChorzów

Napisano 19 grudnia 2013 - 09:23

Napisy. Z oficjalnego forum nie wyczytałem, ze mieli dodać dubbing. Był mały rekonesans ale oficjalnie nikt niczego nie potwierdził.

#5 Lukas_pk

Lukas_pk
  • 127 postów

Napisano 01 stycznia 2014 - 12:40

Czy ktoś z Was może potwierdzić że jest polska wersja lub wie jak ją włączyć? Mam pobrane z USA i tam jest tylko angielski a nie raz przecież już było że nawet jak coś pobieraliśmy to można było sobie w grze język ustawić pod siebie. OK już mam znalazłem ;))

#6 eloszki

eloszki
  • 996 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 kwietnia 2015 - 20:13

Szanowni,

Czy w grze jest polska wersja jezykowa? W app store widnieje ze tylko eng natomiast spotkalem w sieci informacje, że jezyk pl dodali.
Jak to w końcu jest?
  • Ania.S lubi to

#7 suchy_

suchy_
  • 74 postów

Napisano 26 czerwca 2015 - 20:20

Na iPhone 4s ktoś próbował to uruchomić? Jest teraz promocja i się zastanawiam czy będzie dobrze działać?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych