Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Spotkanie na drodze!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1377 odpowiedzi w tym temacie

#26 Gość_brodek_*

Gość_brodek_*

Napisano 12 grudnia 2005 - 23:40

Kwiatki, wykorzystam Cie poraz kolejny, ślij mi takie cos biale to nakleje i umieszcze zdjecie na forum :)

#27 microust

microust
  • 263 postów
  • SkądLitzmannstadt

Napisano 13 grudnia 2005 - 13:42

ja kupowalem na allegro i nie mam naklejki :( Mazowina ma naklejonego konia na aucie, chetnie bym powiesil jablko...

#28 Kwiatki

Kwiatki
  • 1 096 postów
  • SkądPoznan

Napisano 13 grudnia 2005 - 14:55

Kwiatki, wykorzystam Cie poraz kolejny, ślij mi takie cos biale to nakleje i umieszcze zdjecie na forum :)


spoko - Broda ze mna jak z dzieckiem za raczke i do baru ;-)



to umieszczamy sexowne dupeczki........

#29 krismiszcz

krismiszcz
  • 2 414 postów
  • SkądLUBLIN

Napisano 13 grudnia 2005 - 15:22

to umieszczamy sexowne dupeczki........


yyy, ale ja nic nie widze :mrgreen:

a ja na wiosne przykleje naklejeczki na skuter :) mam jeszcze 4 szt :twisted:
...albo jak zdam prawko...to na "malucha" :wink:

#30 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 13 grudnia 2005 - 15:34

a ja na wiosne przykleje naklejeczki na skuter mam jeszcze 4 szt

TZN że mogłeś do mini przysłać a nie przysłałeś? Nieładnie :evil:

#31 Kwiatki

Kwiatki
  • 1 096 postów
  • SkądPoznan

Napisano 13 grudnia 2005 - 18:19


a ja na wiosne przykleje naklejeczki na skuter mam jeszcze 4 szt

TZN że mogłeś do mini przysłać a nie przysłałeś? Nieładnie :evil:


teoria mowi o tym ze do kazdego nowozakupionego sprzetu apple'a dostajesz dwie naklejeczki

#32 Mac_Abra

Mac_Abra
  • 674 postów
  • Skądsskątowni

Napisano 14 grudnia 2005 - 00:24

Ja to bym już jabłko przykleił se na aucie laaata temu... Tylko nie mam wciąż tego cholernego samochodu! :evil: (a jak coś uzbieram to i tak Maka kupię ;) ) A tata ma biały samochód... :roll:

#33 Kwiatki

Kwiatki
  • 1 096 postów
  • SkądPoznan

Napisano 14 grudnia 2005 - 08:24

Ja to bym już jabłko przykleił se na aucie laaata temu... Tylko nie mam wciąż tego cholernego samochodu! :evil: (a jak coś uzbieram to i tak Maka kupię ;) )

A tata ma biały samochód... :roll:


to na szybe!!

#34 s@ntee

s@ntee
  • 596 postów
  • SkądBanbury, UK

Napisano 14 grudnia 2005 - 12:20

A kolo mnie niedaleko, stoi ciagle kremowe (diabli wiedza jak sie te samochodowe kolory nazywaja;), stare volvo z bialym jabluszkiem. Nigdy jednak nie przyuwazylam jego wlasciciela ... ;)

#35 microust

microust
  • 263 postów
  • SkądLitzmannstadt

Napisano 14 grudnia 2005 - 16:06

a czy ktos moze poratowac takim jabluszkiem an auto?

#36 hubiii

hubiii
  • 1 341 postów
  • Skądwroclaw

Napisano 14 grudnia 2005 - 19:47

JA GDZIES MAM na ploterze wycinalem :) z fooli imitujacej piaskowana powierzchnie gdzies mialem jeszcze kilka jablek :) heh biale chyba tez mam : dwie wielkosci male i duze ;) jak znade napisze jakie rozmiary i ilosc moze sie komus przyda sam woze jablko na aucie ... tak samo jak najlejke z civic klubu .. moze ktos znajomy zauwazy :) i zatrabi :) zawsze milo jest :PP a kolega od linuxa moglby sie troche powstrzymac lub ugryzc w jezyk lub reke zanim cos napisze .. :D

#37 waluigi

waluigi
  • 708 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 14 grudnia 2005 - 21:52

moglby sie troche powstrzymac lub ugryzc w jezyk lub reke zanim cos napisze .. :D

Ano, bo potem będzie że Ci od Linuksa to be ;) :P

Przez Ciebie kwiatki dorobiłem się kolejnego wypaczenia - teraz bede lookał na tył każdej A8 ;) :D

Pozdrawiam, waluigi :)

#38 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 14 grudnia 2005 - 22:20

Mi to b pasowało takie całkiem małe ok 2.5x2.5cm jak ktoś takie ma to mogę za piwo przyjąć ;) bo nawet nie mam żadnej fajnej foli co by wyciąć

#39 Kwiatki

Kwiatki
  • 1 096 postów
  • SkądPoznan

Napisano 15 grudnia 2005 - 00:04

moglby sie troche powstrzymac lub ugryzc w jezyk lub reke zanim cos napisze .. :D

Ano, bo potem będzie że Ci od Linuksa to be ;) :P

Przez Ciebie kwiatki dorobiłem się kolejnego wypaczenia - teraz bede lookał na tył każdej A8 ;) :D

Pozdrawiam, waluigi :)


hehe - tyleczek A8 jest calkiem ladny :-)

#40 hubiii

hubiii
  • 1 341 postów
  • Skądwroclaw

Napisano 15 grudnia 2005 - 01:20

walugi : heheh wiesz kiedys bylem zagorzalym uzytkownikiem linuxa :) heh troche godzin spedzilem przy red hat'cie i ciesze sie ze osx ma duzo z unixa :) a pingwina mialem co prawda nie na samochodzie ale na teczce ( 1mX na cos tam ) i dzielnie chodzilem z nia hehehe tam nier jedna nalepka byla ale pingwin dominowal :)))

#41 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 16 grudnia 2005 - 14:29

Ja mam jabłko na walizce :) zawsze ją łatwiej znaleźć na taśmie wśród innych podobnych :)

#42 SpyKids

SpyKids
  • 165 postów
  • SkądKraków

Napisano 25 kwietnia 2007 - 09:49

Coś dawno nikt nic nie pisał, czyżby nie przybyło samochodów z "Jablkiem" naklejonym z tylu ?? A więc przybyło by jedno ... moje :) z tym że nie mogę znaleźć na allegro tak owej naklejki a osoba od której kupowałem mojego mini się nie podzieliła... :) Pozdro Kwiatki :)

#43 Michu

Michu
  • 2 614 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 25 kwietnia 2007 - 10:18

Mój tata na almerze ll miał metalowe srebrne jabłko ale zardzewiało... no i już nie ma. Namawiam go żeby nakleił sobie naklejki od MBP, ale mówi że nie i nie. A swojej mu nie dam :P Ostatnio jedziemy przez miasto (szczecin) patrzę - a tam śmiga przed nami granatowa almera l i świeci nam japkiem po oczach. 2 dni później jadę rowerem po osiedlu - patrzę ta sama almera z japkiem. Może to któregoś z Was? :D

#44 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 25 kwietnia 2007 - 10:23

Jakby nasz kolega linuksowy przykleil pingwina, to faktycznie wygladalby jak kretyn :) Linux, bleee... To juz tera wiem co robicie z tymi naklejkami. Dostalem je z iMakiem i leza w szafie bo nie mialem pomyslu. Malo tego, mam jeszcze arkusik z naklejkami teczowymi, co je dostalem z Performa. P.S Kwiatki, a moglem widziec niedawno Kwiatkowa prowadzaca czarnego VW golfa na Garbarach?

#45 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 25 kwietnia 2007 - 10:26

..

To juz tera wiem co robicie z tymi naklejkami. Dostalem je z iMakiem i leza w szafie bo nie mialem pomyslu. Malo tego, mam jeszcze arkusik z naklejkami teczowymi, co je dostalem z Performa.


ja sobie ponaklejałem na skrzynie ze sprzętem i napisałem na nich na czarno JSG :twisted:
Dostałem kilka nie orginałów to se wykorzystuje te od komputra czekają na lepsze czasy- szkoda że nie robią takich malutkich na rower ;)

#46 Michu

Michu
  • 2 614 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 25 kwietnia 2007 - 10:35

ooo zapomniałem mamy rower z kolorowym japkiem... Apple Computer :D

#47 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 25 kwietnia 2007 - 10:39

Ja nie przyklejam pingwina na klapie od samochodu jak jakis kretyn :?


Mnie też to bawi. Do wszelkiej maści rybek, łosiów, nurków itp. dołączyły jeszcze białe jabłka. MAM MAKA I JESTEM Z TEGO DUMNY. Ja mam mózg, i też jestem z tego dumny, ale raczej nie nakleję go sobie na samochodzie.

#48 Kwiatki

Kwiatki
  • 1 096 postów
  • SkądPoznan

Napisano 25 kwietnia 2007 - 10:53

Jakby nasz kolega linuksowy przykleil pingwina, to faktycznie wygladalby jak kretyn :) Linux, bleee...

To juz tera wiem co robicie z tymi naklejkami. Dostalem je z iMakiem i leza w szafie bo nie mialem pomyslu. Malo tego, mam jeszcze arkusik z naklejkami teczowymi, co je dostalem z Performa.

P.S Kwiatki, a moglem widziec niedawno Kwiatkowa prowadzaca czarnego VW golfa na Garbarach?


nii - kwiatkowa nie prowadza golfa jeno audiole czasem ;-)

---- Dodano 25-04-2007 o godzinie 09:54 ----

Mnie też to bawi. Do wszelkiej maści rybek, łosiów, nurków itp. dołączyły jeszcze białe jabłka. MAM MAKA I JESTEM Z TEGO DUMNY. Ja mam mózg, i też jestem z tego dumny, ale raczej nie nakleję go sobie na samochodzie.


a szkoda :P

#49 audiopain

audiopain
  • 332 postów
  • SkądPoznań

Napisano 25 kwietnia 2007 - 10:59

ostatnio jechalem w poznaniu za toyota avensis z przyklejonym z tylu japkiem. przyznac sie, ktory to? :)

#50 Kwiatki

Kwiatki
  • 1 096 postów
  • SkądPoznan

Napisano 25 kwietnia 2007 - 11:01

ostatnio jechalem w poznaniu za toyota avensis z przyklejonym z tylu japkiem. przyznac sie, ktory to? :)


ja ostatnio coraz czesciej widuje japka na klapach autek




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych