Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

POWER book 190 da sie cos z tego wydrukowac ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 hubiii

hubiii
  • 1 341 postów
  • Skądwroclaw

Napisano 08 grudnia 2005 - 19:46

czec znowu mnie przesladuje pB 190 mojej ciotki ;) uzywa go jako maszyna do wystawiania faktur i poczatkowo gdzies chodzila to drukowac z dyskietki ale teraz chce drukowac w domu. wymyslila sobie ze chciala by miec do tego drukarke i teraz za bardzo nie wiem co jej poradzic czy da sie kupic jeszcze cos co bedzie z tym maczkiem leciwym drukowac /? jakby mial USB pcimci to moze cos dalo by sie podlacyc ? tam jest system 7.6 . szukalem gdzies po aukcjach drukarek ale niestety zero ... mozecie mi pomoc bo przyzjezdza jutro i nie wiem co jej mam powiedziec - z gory dzieki za pomoc

#2 _sys

_sys
  • 2 046 postów
  • SkądB-stok i okolice

Napisano 08 grudnia 2005 - 20:44

USB na pewno odpada. Pierwszym Mac OSem, który wspiera USB jest 8.6 a on na LC040 33Mhz on nie pójdzie. Pozostają Ci drukarki Appla w stylu StyleWriter, ImageWriter, LaserWriter. Co to mają być za wydruki? StyleWriter II wystarczy? Tak się składa, że mam na sprzedaż taką z oryginalnymi dyskietkami plus instrukcja obsługi. Niedługo wystawiam na allegro ;).

#3 hubiii

hubiii
  • 1 341 postów
  • Skądwroclaw

Napisano 08 grudnia 2005 - 20:52

to maja byc wydruki faktur bialo czarnych ;) nic poza tym .. ta drukareczka to laserowa ? czym sie ja podlacza do tego lapsa scsi ?

#4 _sys

_sys
  • 2 046 postów
  • SkądB-stok i okolice

Napisano 08 grudnia 2005 - 20:59

To jest atramentówka. Jeden pojemnik na atrament, pełno tuszy jest na allegro. Podłączysz ją przez specjalny makowy port drukarkowy.

#5 hubiii

hubiii
  • 1 341 postów
  • Skądwroclaw

Napisano 08 grudnia 2005 - 22:41

hmm wiesz co tam jakis word jest :D

#6 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 09 grudnia 2005 - 21:47

Drukarkę to nie przez SCSI tylko port drukarkowy... ;) (taki podobny do ADB czy PS2) A propos tych drukarkek... dotąd niemal codziennie jest u mnie używana LaserWriter 360 :D Przez tyle lat maszyna nie do zdarcia (laserówka - wymienia się toner - sterowniki w systemie - szybko, prosto i niezawodnie - polecam - nie na sprzedaż :twisted:) Pozdr.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych