Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Gdzie abonament na 12m-cy pod Iphona 5?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 oem

oem
  • 11 postów

Napisano 18 listopada 2012 - 11:23

Witajcie spece. Trochę szukałem i nie znalazłem o co mi chodzi... jeśli się mylę lub oślepłem to proszę o wybaczenie i stosownego linka. Otóż mam telefon Iphona 4 na firmę w Orange. Od 6 miesięcy jest problem z internetem (zwiechy) i zasięgiem, reklamowałem i mi powiedziano że tak ma być ? Więc już 4 abonamenty wypowiedziałem , teraz padło na mój telefon. Naczytałem się na forum i chyba zamówię sobie z Apple Store Iphona 5 żeby w razie wad odesłać. Dużo ludzi tam kupowało - ale powiedzcie mi jakiego operatora i w jakiej taryfie bierzecie żeby mieć net i dużo minut? Tylko kartę i doładowujecie czy jakiś abo fajny? No i kwestia żeby mieli kartę nano (aczkolwiek sobie spiłuję :P ). Orange już nie chcę znać... :evil:

#2 iAndrzej

iAndrzej
  • 932 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 18 listopada 2012 - 11:39

Ja nie będę Cię przekonywał do danego operatora ale w moim przypadku mam Orange. Abonament za 79 zł /do wszystkich sieci bez limitu/ + 19 zł internet /2GB danych/ Umowa w moim przypadku na 18-scie miesięcy. Telefon kupiłem w AOS. Podobny abonament mają inni operatorzy. Wybierz Operatora takiego który ma u Ciebie większy zasięg. A z tym przycięciem karty to litości... każdy operator Ci wymieni.

#3 streetcore

streetcore
  • 13 postów

Napisano 12 grudnia 2012 - 17:11

A z tym przycięciem karty to litości... każdy operator Ci wymieni.


Jeżeli telefon nie jest na firmę;) Jeżeli jest na firmę to np. Orange pobiera 60 zł netto (doliczane do następnej faktury)
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych