Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPad mini - w czym nosić?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
236 odpowiedzi w tym temacie

#1 MFMONK

MFMONK
  • 73 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 11 listopada 2012 - 14:05

Zastanawiam się nad zakupem etui dla swojego Miniaka. Możecie coś polecić? Zależy mi na ochronie całego urządzenia (także tyłu).

Czy z obudowy w tym stylu ipad nie będzie się sam zbyt łatwo wysuwał przy ewnetualnym wypadku?
http://www.tio.pl/pu...odukt-5492.html

To wygląda całkiem ok (choć ma podobny sposób trzymania się na ipadzie chyba co poprzednia). Póki co podoba mi się chyba najbardziej.
http://www.tio.pl/pu...odukt-5498.html

Takie cuś?
http://www.tio.pl/pu...odukt-5497.html

A może wystarczy coś takiego (jeśli ktoś się spotkał - to ma magnetyczne zamknięcie?):
http://allegro.pl/ip...2763271113.html

#2 chato.pl

chato.pl
  • 1 182 postów
  • SkądWrocław

Napisano 11 listopada 2012 - 16:55

Ja jeszcze czekam na Mini (chcę wersję 3G), ale prawie na pewno kupię sobie takie cuś
=> Luma13 – LumaGuard for iPad Mini

#3 528eae9968

528eae9968
  • 7 222 postów
  • Płeć:

Napisano 11 listopada 2012 - 17:26

Ja uszyłem sobie ze strych dżinsów i mam za darmo. Dodatkowo mam dwie kieszenie na kabel, ładowarke i słuchawki. Jutro wystawie zdjęcie. Jednak dodatkowo zastanawiam się na czymś w rodzaju smart cover z uwagi na funkcje podstawie do pisania i Skype. Szkoda tylko że tak drogo.

#4 klopersss

klopersss
  • 733 postów
  • SkądKatowice, PL

Napisano 11 listopada 2012 - 18:29

@chato.pl a to jest najleka co nie? Ale jakoś utwardzana czy coś?

#5 chato.pl

chato.pl
  • 1 182 postów
  • SkądWrocław

Napisano 11 listopada 2012 - 20:40

@klopersss: tak, na tył idzie nalepka

#6 klopersss

klopersss
  • 733 postów
  • SkądKatowice, PL

Napisano 11 listopada 2012 - 21:46

super, to jest a tam idzie tylko paypalem płacić?

#7 chato.pl

chato.pl
  • 1 182 postów
  • SkądWrocław

Napisano 12 listopada 2012 - 08:14

tak

#8 MFMONK

MFMONK
  • 73 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 12 listopada 2012 - 11:25

Dla mnie sama naklejka to trochę słabe zabezpieczenie..

#9 528eae9968

528eae9968
  • 7 222 postów
  • Płeć:

Napisano 12 listopada 2012 - 11:34

Dla mnie sama naklejka to trochę słabe zabezpieczenie..

Przy pierwszym poważniejszym upadku iPad się pognie albo roztrzaska.

#10 klopersss

klopersss
  • 733 postów
  • SkądKatowice, PL

Napisano 12 listopada 2012 - 17:33

znaczy ja czekam jeszcze na zdjęcia rybaka z tego jeansu :D bo myślę, SmarCover naklejka, i taki jeans dla ochorny ze stylem :) myśle jeszcze na może jakimiś pleckami bo dla iPada 3 miałem plecki i dopóki się nie połamały to było sensowne rowiązanie

#11 Attiss

Attiss
  • 594 postów

Napisano 12 listopada 2012 - 21:20

Zastanawiam się nad zakupem etui dla swojego Miniaka. Możecie coś polecić? Zależy mi na ochronie całego urządzenia (także tyłu).

Czy z obudowy w tym stylu ipad nie będzie się sam zbyt łatwo wysuwał przy ewnetualnym wypadku?
PURO Booklet Cover - Etui iPad mini (czarny) Akcesoria iPad Etui i torby - TiO.pl

To wygląda całkiem ok (choć ma podobny sposób trzymania się na ipadzie chyba). Póki co podoba mi się chyba najbardziej.
PURO Zeta Slim - Etui mini iPad (czerwony) Akcesoria iPad Etui i torby - TiO.pl

Takie cuś?
PURO Folio Case - Etui mini iPad (granatowy) Akcesoria iPad Etui i torby - TiO.pl

A może wystarczy coś takiego (jeśli ktoś się spotkał - to ma magnetyczne zamknięcie?):
iPad MINI 7.9 etui stojak futerał pokrowiec OKAZJA (2763271113) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


Wszystkie fajne.
pytanie z czego chcesz to etui? Z jakiego materialu?

#12 MFMONK

MFMONK
  • 73 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 12 listopada 2012 - 22:48

Widzę, że póki co nikt nie pokusił się o jakieś opinie czy recenzje (Tak mało osób póki co kupiło iPada mini i tu zagląda? Tak mało osób kupiło etui?) , więc pewnie sam się za to zabiorę, gdy przyjdzie zamówione przeze mnie etui. Wybrałem PURO Zeta Slim.

#13 GIZIU

GIZIU
  • 923 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 listopada 2012 - 08:53

Czy ktoś z Was używa PURO Crystal Cover ? w iPadzie 2 było świetne i również chciałbym je wziąć, ale dla mini.

#14 przemekmazur25

przemekmazur25
  • 61 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 listopada 2012 - 08:59

ja wczoraj kupiłem Smart Cover i jestem zadowolony. Tył iPad'a mini nie wydaje się żeby łatwo się rysował. Ewentualnie w przyszłości kupie jakąś naklejkę na back.
  • Unknown.user lubi to

#15 528eae9968

528eae9968
  • 7 222 postów
  • Płeć:

Napisano 13 listopada 2012 - 09:53

znaczy ja czekam jeszcze na zdjęcia rybaka z tego jeansu :D bo myślę, SmarCover naklejka, i taki jeans dla ochorny ze stylem :) myśle jeszcze na może jakimiś pleckami bo dla iPada 3 miałem plecki i dopóki się nie połamały to było sensowne rowiązanie

Niby nic specjalnego ale bardzo praktyczne. Bez obawy wrzucam iPada w plecak czy do torby. To tego zawsze mam kabel i ładowarkę. Niestety obecnie mam ważniejsze wydatki niż 200zł na pokrowiec.

Dżinsy kupione pewnie jeszcze na stadionie dziesięciolecie a więc mają w sobie kawał historii.
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Myślę jeszcze na wycięciu miejsca na iPada w starej książce z grubą okładką.

#16 Attiss

Attiss
  • 594 postów

Napisano 13 listopada 2012 - 20:03

Czy ktoś z Was używa PURO Crystal Cover ? w iPadzie 2 było świetne i również chciałbym je wziąć, ale dla mini.



Kolega ma ale do ipada 3.
do mini pewnie to samo ale mniejsze :)

- - - Połączono posty - - -

ja wczoraj kupiłem Smart Cover i jestem zadowolony. Tył iPad'a mini nie wydaje się żeby łatwo się rysował. Ewentualnie w przyszłości kupie jakąś naklejkę na back.


Dokup to co kolega nizej wspomnial.
Puro crystal cover

#17 528eae9968

528eae9968
  • 7 222 postów
  • Płeć:

Napisano 14 listopada 2012 - 12:14

ja wczoraj kupiłem Smart Cover i jestem zadowolony. Tył iPad'a mini nie wydaje się żeby łatwo się rysował. Ewentualnie w przyszłości kupie jakąś naklejkę na back.

Wrzuć jak możesz zdjęcie jak to wygląda na mini ;-)

#18 MFMONK

MFMONK
  • 73 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 16 listopada 2012 - 23:51

Doszła do mnie obudowa PURO Zeta Slim i jeśli ktoś się zastanawia nad nią to polecam. Nie miałem wprawdzie w rękach innych etui do iPada Mini, ale to wydaje się dobrej jakości, sprawia wrażenie solidnie wykonanego. Nie przeszkadza w użytkowaniu urządzenia, jest miłe w dotyku i chroni Miniaka. Wygląda estetycznie, ale żałuję trochę, że nie ma póki co na małe ipady wersji w czarnym kolorze.

#19 AKURAT

AKURAT
  • 827 postów
  • Skądz tąd

Napisano 02 grudnia 2012 - 10:02

właśnie szukałem smart case dla ipada mini ale nigdzie nie znalazłem. Nie jest produkowany? Wiecie coś na ten temat?

#20 stroner30

stroner30
  • 747 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 03 grudnia 2012 - 22:11

póki co nie, jest tylko smart cover

#21 casti

casti
  • 437 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 grudnia 2012 - 18:42

Ktoś używa etui Puro Booklet? Jak wykonanie?

#22 chato.pl

chato.pl
  • 1 182 postów
  • SkądWrocław

Napisano 07 grudnia 2012 - 10:44

Tak na szybko nabyłem w Saturnie futerał firmy hama (55 zł).
Mini pasuje do niego idealnie, a grube, neoprenowe ścianki zapewniają odpowiednią ochronę.
Wygląda tak => Hama "Tab" Sleeve for Tablet PCs

#23 Deeyw

Deeyw
  • 27 postów

Napisano 09 grudnia 2012 - 01:31

Szukałem dla mini jakiegoś smart case'a ponieważ jest to dla mnie super rozwiązanie, na eBayu jest tego sporo i można się zamknąć do 100zł z wysyłką, u nas jest bardzo słabo tym bardziej jeśli chodzi o kolor czarny, natomiast nie chciałem czekać i zakupiłem z Allegro case firmy Rock

Etui Rock do iPad Mini Smart Cover FV (2815258201) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

No i jestem zachwycony, etui spasowane jest bardzo dobrze, bardzo miłe w dotyku (taki 'meszek'), czarny nie jest do końca czarny (taki zamówiłem) raczej bardzo ciemny szary, ale mimo to etui bardzo mi odpowiada, także polecam.

#24 AKURAT

AKURAT
  • 827 postów
  • Skądz tąd

Napisano 09 grudnia 2012 - 11:13

wyglada elegancko! ja jeszcze poczekam moze smart cover apple zrobią jak nie to chyba beda zmuszony cos wyszukac

#25 tomek...

tomek...
  • 59 postów

Napisano 09 grudnia 2012 - 19:47

Używam Puro Booklet cover i mogę polecić z czystym sumieniem. Trzyma się rewelacyjnie, jest dokładnie dopasowany. Gdy ostatnio wymieniałem Ipada na cellular ciężko było go wyciągnąć, więc myślę, że w razie upadku nic mu się nie stanie. Klapa za każdym razem blokuje i odblokowuje ipada. Nie zaobserwowałem żadnych niedoróbek, wykonanie jest perfekcyjne. Jedynie w dotyku jest średnio przyjemne, takie plastikowe. Pozdrawiam Tomek




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych