Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 5 upadł - czy da się wymienić obudowę ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 reaper

reaper
  • 1 108 postów

Napisano 21 października 2012 - 19:47

Czy da się gdzieś kupić oryginalną obudowę do iP 5-tki ? Jest gdzieś jakiś serwis gdzie mogą wymienić tył obudowy + boki ? Ile może kosztować taka impreza ?

#2 Yankos

Yankos
  • 92 postów
  • SkądLegionowo, Poland

Napisano 21 października 2012 - 20:17

Bieda, nie ma żadnej oryginalnej obudowy do żadnego iphone'a a szczególnie do 5. W serwisie mogą Ci na odnowionego wymienić za około 1000zł chyba (ja miałem tak w przypadku 4S) A takie pytanie, gdzie kupiłeś 5 ?

#3 reaper

reaper
  • 1 108 postów

Napisano 21 października 2012 - 20:26

W Orange.

Próbowałem przez www, ale odrzucili z uwagi na to, że nie jestem wiarygodnym klientem, mimo tego, ze za telefon mialem zaplacic przy odbiorze ponad 2k, hehe.

Jest infolinia sprzedazowa wsparcia dla kanalu http://myapple.pl/se...erwis/www...tam ponowilem zamowienie, ktore zostalo od razu zweryfokowane pozytywnie i telefon przekazany do wysylki.

Telefon zamowiony 3 dni po premierze.

PS. Telefon jest mojej dziewczyny i to ona miala przeboje zwiazane z jego zamowieniem i upadkiem - prostuje, bo pisalem tak jakbym to ja zamawial ;)

#4 Meduza

Meduza
  • 736 postów
  • SkądTønsberg, NO; Los Angeles, USA

Napisano 21 października 2012 - 20:27

a jak Ci spadł i czy można zobaczyć efekty? (zdj) ?

#5 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 21 października 2012 - 20:36

Właśnie prześlij jakieś fotki uszkodzonego iPhone, jestem bardzo ciekawy. Pewnie nie tylko ja:)

#6 reaper

reaper
  • 1 108 postów

Napisano 21 października 2012 - 20:43

Zaraz wkleję tutaj link - nie spodziewajcie się jednak nie wiadomo jakich uszkodzeń.

Zapytałem o możliwość wymiany głównie z uwagi na to, że jednak chce się mieć iPhone'a bez takich zadziorów - trochę zwyczajnie go szkoda.

PS. Zadziory zostały potraktowane na szybko czarnym cienkopisem (bez tego te zadziory były koloru metalicznego, znacznie bardziej widoczne).

https://www.dropbox....hd74/rY0o4A6w1I

iP wyleciał (wyślizgnął się) z tego futerału (różowy, bo damski - dziewczyna go używa) widocznego na zdjęciach i skończył na chodniku.

Pewnie część z Was powiedziałaby "trudno - ważne, że wyświetlacz nie się nie porysował" - to zdrowe podejście i pewnie, że tak...ale pierwsza rysa boli...zwłaszcza taka.

#7 weniwe_pl

weniwe_pl
  • 136 postów
  • SkądNaas, IE

Napisano 21 października 2012 - 21:06

iPhone 5 Rear Case Replacement – iPhone5mod

#8 reaper

reaper
  • 1 108 postów

Napisano 21 października 2012 - 21:16

Niby taka sama, a jednak nie ma napisu "Designed by Apple..." pod napisem iPhone. Poza tym, jak sie okazuje, tyl i boki to jeden element i to w dodatku polaczony z plyta glowna - nie warto narazie sie z tym bawic, ale dzieki za pomoc - dobrze wiedziec, ze juz teraz sa zamienniki.

#9 Meduza

Meduza
  • 736 postów
  • SkądTønsberg, NO; Los Angeles, USA

Napisano 21 października 2012 - 21:39

uuu ; / Kobiety : D Przykro mi z powodu iPhone i mam nadzieje że coś poradzicie na to. A z racji że to Unibody to będzie raczej cieżko z wymianą. no ale , pożyjemy zobaczymy : )

#10 reaper

reaper
  • 1 108 postów

Napisano 21 października 2012 - 21:44

Swoją drogą, ciekawe rozwiązanie, że płyta główna jest przytwierdzona do tyłu obudowy - co prawda w moim przypadku to minus, ale ważniejsze jest to, że w razie potrzeby bardzo łatwo można wymienić uszkodzony wyświetlacz, który (nie ukrywajmy) jest ważniejszy niż porysowany tył czy boki. No nic, chyba tyle... telefonik musi być jak jest do końca okresu gwarancyjnego tak czy inaczej.

#11 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 21 października 2012 - 22:06

Brzydko.... Pewnie boli.... Ja pewnie bym go na Allegro juz wystawił;-) i kupował bym nowego.

#12 GIZIU

GIZIU
  • 923 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 października 2012 - 07:41

Ja też bym go sprzedał, dołożył kilka stówek i wziął nówkę.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych