Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Znika 1% baterii przez 1.5 minuty przy korzystaniu z internetu po 3g


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 proxx

proxx
  • 1 264 postów

Napisano 12 października 2012 - 10:24

Witam podczas korzystania z internetu po 3g (zasieg staly 3 kreski) spada 1 % baterii przez dokładnie 1:42 minuty. Czy ten wynik jest normalny?czy jest sens oddawac telefon na gwarancję? jesli chodzi o użycie widoczne w ustawieniach 3:51 godziny w uzyciu 17.9 godziny w gotowosci zostało 24% baterii w trakcie dnia uzywam troche 3g/wifi Na noc wylaczone 3g i wyciszonu tel Przy wylaczonym 3g/wifi przez noc spada około 6-7 % baterii.

#2 igiel

igiel
  • 1 141 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 12 października 2012 - 11:56

no ja powiem ze w sumie to jest w miare dobry wynik wiec nie masz sie czym martwic

#3 AssuanShi

AssuanShi
  • 346 postów

Napisano 12 października 2012 - 12:20

Nie wiem jak w przypadku iP 4s, ale ja gdy ładowałem moją 4 przez komputer odczuwałem dużo szybszy spadek baterii. Natomiast normalnie ładując przez ładowarke nie ma żadnego problemu i telefon trzyma dość długo. Pzdr i sry za błędy,jeśli sie jakieś wkradły. Piszę z iP : D

#4 proxx

proxx
  • 1 264 postów

Napisano 12 października 2012 - 14:46

Aha,rozumiem. Kiedy miałem "4" to przez noc spadało tylko 1-2 procent,więc myślałem że tak być nie może. Poczekam jeszcze na inne opinie. Ile wam przez noc spada ? jeśli wszystkie programy wyłączone ?

#5 wysoki86

wysoki86
  • 229 postów

Napisano 12 października 2012 - 14:49

Prąd to prąd jaka różnica z jakiego źródła go telefon ciągnie? ;-) Może z gniazdka samochodowego jeszcze dłużej by działał? ;-)

#6 igiel

igiel
  • 1 141 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 12 października 2012 - 14:59

Aha,rozumiem.

Kiedy miałem "4" to przez not spadało tylko 1-2 procent,więc myślałem że tak być nie może.

Poczekam jeszcze na inne opinie.

Ile wam przez noc spada ? jeśli wszystkie programy wyłączone ?


jak ja mialem 4 to przez noc spadalo ok 3-4-5% z tym ze ja sie nie bawilem w wylaczanie programow itp .
Teraz przy 4s jest dziwnie bo na przyklad przedwczoraj prez noc nic mi nie spadlo, rano dalej 100% ( nie bawilem sie w wylaczanie programow itd)
a dzisiaj spadlo mi o okolo 5%...
Wiec nie wiem od czego to zalezy tak w sumie ;d

#7 prodamian

prodamian
  • 85 postów

Napisano 12 października 2012 - 15:00

Dla mnie przez noc z wł.3g ,bateria spada 6-8 % Według mnie w porównaniu do ip4 bateria o wiele szybciej sie wyładowywuje . Np.Wszedłem na Facebooka, napisałem szybko wiadomość, i -3%

#8 igiel

igiel
  • 1 141 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 12 października 2012 - 15:08

Dla mnie przez noc z wł.3g ,bateria spada 6-8 %
Według mnie w porównaniu do ip4 bateria o wiele szybciej sie wyładowywuje .
Np.Wszedłem na Facebooka, napisałem szybko wiadomość, i -3%


No to tak ok 5-6% jest w miare do przyjecia jeszcze , co do facebooka mam podobnie, moze nie az tak ze 3% ale jak sobie wejde zrobie refresh tablicy i ogolnie tam cos popatrze to po 1-2 minutach mam 1-2% mniej spokojnie...
Teraz zbliza sie weekend wiec przetestuje metody ktore gdzies wygrzebalem z sieci jak niby tam mozna sprobowac ustabilizowac baterie, i nie polega to na tym zeby wylaczyc 3g i inne tego typu glupie porady ;) I zobaczymy jak to wyjdzie

#9 dm76

dm76
  • 2 445 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 12 października 2012 - 16:31

Takie porównania są o kant d...y potłuc... Bateria zużywa się inaczej w zależności od jasności ekranu i wielu innych rzeczy... każdemu inaczej... Jak odłącze od ładowania zaraz po pokazniu 100% to mi zejdzie przez nocke z 3-4%, jak zostawie w ładowaniu na godzine, dwie po dojściu do 100% - to przez nocke nie schodzi nic, do 98-96 schodzi dopiero po jakimś czasie netowania po wifi/3g... Moja rada taka - wyłączcie procenty, pasek wystarczy.. :) Jeden problem do rozmyślań mniej, chyba, że ktoś ma niedobór zmartwień :)

#10 dameon

dameon
  • 1 353 postów
  • SkądLublin

Napisano 12 października 2012 - 18:00

Wyłączony internet na noc - ubytek max. 1-2%

#11 igiel

igiel
  • 1 141 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 12 października 2012 - 19:07

Takie porównania są o kant d...y potłuc...
Bateria zużywa się inaczej w zależności od jasności ekranu i wielu innych rzeczy... każdemu inaczej... Jak odłącze od ładowania zaraz po pokazniu 100% to mi zejdzie przez nocke z 3-4%, jak zostawie w ładowaniu na godzine, dwie po dojściu do 100% - to przez nocke nie schodzi nic, do 98-96 schodzi dopiero po jakimś czasie netowania po wifi/3g...
Moja rada taka - wyłącznie procenty, pasek wystarczy.. :) Jeden problem do rozmyślań mniej, chyba, że ktoś ma niedobór zmartwień :)


No kiedys probowalem to zrobic ale niestety wtedy sie prawie w ogole nie zwraca uwage na poziom baterii - i to jest blad bo ilez to razy byla sytuacja ze odblokowuje ekran a tutaj ikonka baterii czerwoniutka a ladowarki nie ma ... :)

#12 dm76

dm76
  • 2 445 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 12 października 2012 - 19:11

Podładowujesz zawsze jak jest koło połowy, raz na miesiąc od ciut poniżej 10%.

#13 verges

verges
  • 71 postów
  • SkądMadryt, Hiszpania

Napisano 12 października 2012 - 23:43

w nocy szybkość zużycia baterii zależy głównie od jakości sieci, zasięgu... więc nie da się tego racjonalnie porównać :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych