Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 5 [Recenzja - Test]


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 the_bart123

the_bart123
  • 23 postów

Napisano 30 września 2012 - 11:51

OK, widze ze wogole w ogóle w polsce Polsce nie ma ZADNEGO testu iPhone 5 zatem, zatem widze ze, że ja musze go zrobic zrobić.

Bede go sukcesywnie rozszezal rozszerzał.

Jestem bylym uzytkownikiem iPhone 4 - zatem moj efekt WOW jest wiekszy niz uzytkownika iPhone 4S ktory przeszedl na iPhone 5.

Jesli ktos chce sie czepiac moich bledow ortograficznym - to go wysylam do prof. Miadka prof Miodka by mu sie wyplakal w rekaw (P.S. to ze robie bledy to nie znaczy ze nie wiem jak wyglada ortografia - jestem wzrokowcem - napisze ktUry - bez patrzenia na ekran - i spojze spojrzę na niego i widze [color=red][s]ze, że wiem [color=red][s]ze , żę zrobilem blad) . Przyjmuje tylko opinie merytoryczne i odnosnie tematu i sprzecznych opini.

iPhone posiadam od piewszego dnia premiery - w sumie to mialem go jako jeden z pierwszych na swiecie - piatek rano w dodatku roznica czasu - czasu Londynskiego.

OK, zatem mam go w kolorze bialy - i w sumie to ciesze sie ze go wybralem (@te problemy z odchodzaca powloka czarna - ale ci posiadacze czarnego koloru - ktory i tak wyglada super nie maja co narzekac - to tak jakby narzekac na to ze przytarlo sie samochodem o slup i psioczyc na producenta ze mu sie lakier porysowal - szczyt ignorancji)

Podobaja i sie lekko ostre krawedzie iPhone - czuje sie dodatkowo pewnosc ze nie wyslizgnie sie telefon z reki - ale ma to tez swoje wady - przecieraja sie jeans baaardzo szybko - ot taki Jeans Killer :-)

Zarabiscie maly dock connector - osoby trujace ze im iPhone juz nie bedzie pasowal do np. glosnikow - kupcie sobie iPod 6th gen i nie bedziecie mieli tego problemu (bo do tego te urzadzenie sluzy).
Pozatym koncowka jego jest fajnie metalowa. Ogolnie to jak sie dowiedzialem - to nie takie bedzie hop-sip kupic DOBRA podrobke jego bo w nim jest trochu elektroniki - i jak jakis chinski podrabiacz zawali sprawe z nia - to iPhone pojdzie z dymem ostro.

Bateria - hmmm - powiem to tak - W MOIM uzytkowaniu iPhone 4 - mialem jakos 5 dni (jakos 5h uzytkowania) - teraz w iP5 mam..... ledwo 3

A teraz o wydluzonym ekranie - ogolnie ZA TO KOCHAM Apple - na poczatku byl lekki szok jak to dziwnie wyglada - teraz to dla mnie normalnosc - jak ktos jest masochista i lubi trzymac tablet w reku - odsylam go do Galaxy S3.
Wogole to jak i sie spodobal dodatkowy rzad ikon.
Intensywnosc kolorow ekranu jest zywsza niz w iPhone 4

Jakos ze nie jestem ciamajda - tak przypilowanie karty Micro SIM do Nano SIM zajeli mi jakos 2-3 minuty samym papierem sciernym bez kompletnie zadnego problemu.

Predkosc: dla mnie WOW - widze to szczegolnie po nawigacji CoPilot.

Potwierdzam ta fioletowa poswiate pod ostre swiatlo przy robieniu zdjec.
Podoba mi sie jakosc zdjec robionych w kompletnej ciemnosci z uzyciem flash - choc nie zawsze iPhone zdazy zalapac AutoFocus w kompletnej ciemnosci/czerni.

Sluchawki: sa super (zwlaszcza bass) lecz latwo wypadaja z uszow (przez to ze sa plastikowe). (Mam CX300II)

Na tylnej obudowie pojawil sie po raz pierwszy w historii numer IMEI - zatem np. policja odrazu bedzie mogla porownac go z stanem programowym iPhone i czy jest kradziony.

Przez to ze iPhone jest teraz dluzszy podoba mi sie trzymanie jego przy puliku - pamieta ktos uczucie majac Nokia 6310 ze mikrofon az siegal do ust? Mi to sie spodobalo w iPhone 5.

Podobaja sie mi testy wytrzymalosci ktore wydzialem na YT - i takie tez mam odczucie trzymajac ten smartphone

Jesli macie jakies pytania na temat iPhone 5 - prosze pytac

#2 Meduza

Meduza
  • 736 postów
  • SkądTønsberg, NO; Los Angeles, USA

Napisano 30 września 2012 - 12:55

Jesli ktos chce sie czepiac moich bledow ortograficznym - to go wysylam do prof. Miadka by mu sie wyplakal w rekaw (P.S. to ze robie bledy to nie znaczy ze nie wiem jak wyglada ortografia - jestem wzrokowcem - napisze ktUry - bez patrzenia na ekran - i spojze na niego i widze ze wiem ze zrobilem blad) . Przyjmuje tylko opinie merytoryczne i odnosnie tematu i sprzecznych opini.

Za ten akapit już mam o Tobie złe zdanie, zraziłem się.
Co do testu w Polsce, były już, wystarczy poszukać. Wcale nie zbawiasz świata swoim "testem". Brakuje w nim zdjęć i dowodów, porównań. Dziękujemy za łaskę i mannę która spłynęła na Nas dzięki Tobie, doceniam wysiłek - i tutaj nie ma sarkazmu. Odczułem że zrobiłeś to na siłę. Kurdę, nie chcę żeby było typowo "czepiam się", ale takie moje odczucia. Każdy ma prawo do własnego zdania.

#3 dm76

dm76
  • 2 445 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 30 września 2012 - 12:59

Jaki tekst, stylistyka, słownictwo, ortografia - taka recenzja... w zasadzie nie recenzja tylko kolejny post z cyklu "opinie o nowym iphonie" - dużo lania wody by wyrazić - "wow mój nowy iphone jest kurde zajebisty"

#4 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 30 września 2012 - 13:02

To raczej nie jest test tylko pierwsze wrażenia. Do testu wiele brakuje :)

#5 stupidoo

stupidoo
  • 166 postów

Napisano 30 września 2012 - 13:08

Musisz się bardziej postarać. Co mnie interesują w "recenzji" twoje zdolności manualne przycinania karty sim.

#6 limes_inferior

limes_inferior
  • 178 postów
  • SkądSkövde, SE

Napisano 30 września 2012 - 13:22

+1 dla Meduza i jeszcze "osoby trujace ze im iPhone juz nie bedzie pasowal do np. glosnikow - kupcie sobie iPod 6th gen i nie bedziecie mieli tego problemu (bo do tego te urzadzenie sluzy)." Generalnie widac ze osoby, ktore osmielilyby sie miec chocby odrobine inne zdanie od Twojego masz gleboko gdzies. Dla twojej informacji - bo widze ze jestes kolejny ktory "musi to zrobic" - NIE MUSISZ! Nie musisz pisac zadnego testu, tekstu i generalnie niczego jesli masz gdzies czytelnikow - a olewanie ortografii to pierwszy sygnal ze zlewam czytelnikow. Nie dla siebie piszesz test, wiec jesli ci nie zalezy - lepiej nic nie pisz. I jak juz ktos wspomnial - pare "achow" i "ochow" oraz "kocham Apple" nie czyni z tego co wypociles test...

#7 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 30 września 2012 - 14:11

Czytać się nie da, wartość tej ''recenzji'' jest na poziomie DNO.

---------- Wpis dodano o 15:11 ---------- Poprzedni wpis dodano o 15:09 ----------

OK, widze ze wogole w polsce nie ma ZADNEGO testu iPhone 5 zatem widze ze ja musze go zrobic

Bede go sukcesywnie rozszezal.


wypadaja z uszow


Już lepiej nie rozszerzaj.

#8 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 30 września 2012 - 14:23

Poległem w 1/3. Ciężko się to czyta... Już lepiej w ogóle nie robić tego typu "recenzji" ;)

#9 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 30 września 2012 - 14:30

Jak to coś zobaczyłem to przypomniałem sobie że napisałem już 2/3 swojej ''recenzji'' iP 5, kilka dni temu. Jutro lub we wtorek wstawię, obiecuje że będzie zdecydowanie lepsza :)

#10 Jolaos

Jolaos
  • 1 036 postów

Napisano 30 września 2012 - 15:31

Jak to coś zobaczyłem to przypomniałem sobie że napisałem już 2/3 swojej ''recenzji'' iP 5, kilka dni temu. Jutro lub we wtorek wstawię, obiecuje że będzie zdecydowanie lepsza :)

Poczekamy, zobaczymy.

#11 Axellvak

Axellvak
  • 1 938 postów
  • Płeć:
  • SkądEarth

Napisano 30 września 2012 - 15:38

No to żeście pojechali po bandzie. Chłop chciał zabłysnąć i mu nie wyszło

#12 dudek564

dudek564
  • 295 postów

Napisano 30 września 2012 - 17:04

fajnie że nowy user z 20+ postami próbował napisać swoją recenzję/pierwsze wrażenia. Panowie wyszło jak wyszło , szacunek za odwagę

#13 Michasss8

Michasss8
  • 1 515 postów
  • SkądLeszno

Napisano 30 września 2012 - 17:10

fajnie że nowy user z 20+ postami próbował napisać swoją recenzję/pierwsze wrażenia. Panowie wyszło jak wyszło , szacunek za odwagę


Pewnie gdyby napisała to osoba z 2000+ komentarzami, byłoby:,,Och, ach, ich"... ;)

Pozdrawiam

#14 the_bart123

the_bart123
  • 23 postów

Napisano 30 września 2012 - 17:10

Wszyscy KAZDY z was pogledzil, poklepal jak mu sie niepodoba - A ZADEN Z WAS NAWET ZDZIEBKO DO TEMATU NIE WNIOSL - czy to dla was tak trudne? Moja ortografia? Jesli oceniacie czyjas inteligencje po ortografii - to ja kazdego serdecznie przepraszam. Ciezko sie czyta? - bo trzeba sie skupic - ale i tak wielu z was nie zrozumialo co pisze. Nie ma fotek? Ja wiem ze ciezko w google napisac iPhone 5 i kliknac w zakladke 'Images' A co byscie chcieli czytac - jak test na jakims chip.pl ze iPhone jest - ma guziki - ekran swieci, ikonki migaja? - Chcecie takiej recenzji to sobie idzie na tamten portal. Czy ja sie rajcuje tym telefonem - znowu sie klania czytanie z zrozumieniem (pseudo-polonisci) a kto pisal o problemach z kamera, bateria i tymi ostrymi krawedziami i jeszcze o odpryskujacej "farbie" Ze po co komu info o prostym docieciu do nano SIM? Jakby ktos znalazl sie w takiej sytuacji jak ja - bylaby to dla ciebie cenna uwaga To ze niby chcialem zablysnac - slowa zazdrosnika

#15 mar99

mar99
  • 829 postów
  • SkądKraków

Napisano 30 września 2012 - 17:18

Skończ waść wstydu oszczędź.

#16 the_bart123

the_bart123
  • 23 postów

Napisano 30 września 2012 - 17:39

umiejacych ublizac - znam setki (poznalem moze i nawet tysiace w swoim zyciu) zadac dobre pytanie - tylko........ paru

#17 dm76

dm76
  • 2 445 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 30 września 2012 - 17:45

umiejacych ublizac - znam setki (poznalem moze i nawet tysiace w swoim zyciu)


To cię nie zastanawia...? :) Osoba lubiana, pisząca, mówiąca z sensem i dobrze - zwykle spotyka się z bardzo przychylnym przyjęciem, nikt jej nie ubliża, każdy lubi, wychwala i docenia... ;)
A gdy ci setki ubliżają...

#18 niula

niula
  • 662 postów
  • SkądPoznań / Dublin

Napisano 30 września 2012 - 17:51

Wszyscy

KAZDY z was pogledzil, poklepal jak mu sie niepodoba - A ZADEN Z WAS NAWET ZDZIEBKO DO TEMATU NIE WNIOSL - czy to dla was tak trudne? Moja ortografia? Jesli oceniacie czyjas inteligencje po ortografii - to ja kazdego serdecznie przepraszam.

Ciezko sie czyta? - bo trzeba sie skupic - ale i tak wielu z was nie zrozumialo co pisze.

Nie ma fotek? Ja wiem ze ciezko w google napisac iPhone 5 i kliknac w zakladke 'Images'

A co byscie chcieli czytac - jak test na jakims chip.pl ze iPhone jest - ma guziki - ekran swieci, ikonki migaja? - Chcecie takiej recenzji to sobie idzie na tamten portal.

Czy ja sie rajcuje tym telefonem - znowu sie klania czytanie z zrozumieniem (pseudo-polonisci) a kto pisal o problemach z kamera, bateria i tymi ostrymi krawedziami i jeszcze o odpryskujacej "farbie"

Ze po co komu info o prostym docieciu do nano SIM? Jakby ktos znalazl sie w takiej sytuacji jak ja - bylaby to dla ciebie cenna uwaga

To ze niby chcialem zablysnac - slowa zazdrosnika


Polusy nie martw się, zwykłe "perfekcyjne" szczury...

#19 iAdasiek

iAdasiek
  • 1 239 postów

Napisano 30 września 2012 - 17:59

Nie da się tego czytać. Ile Ty masz lat? Rób sobie jakieś dyktanda, bo dzieci w trzeciej klasie podstawówki mniej błędów robią, a przede wszystkim wiedzą co to "ą, ś, ć" itp. A co do samej recenzji. Jak można powiedzieć, że coś jest wytrzymałe (lub nie!) jedynie trzymając to w ręce!? Szkoda gadać.

#20 the_bart123

the_bart123
  • 23 postów

Napisano 30 września 2012 - 18:00

moze i tacy sa - ale nie mozna sie do ich poziomu znizac - mozna ich nie lubiec - ale trzeba miec dla wszystkich szacunek Prosilbym o nieublizanie w taki sposob nikomu @iAdasiek - ludzie weeeeeezscie czytajcie to co pisze w koncu z zrozumieniem, YT= YouTube - wiem ze nie wytlumaczylem tych crash test co robia na YT i wiem jak iPhone 5 jest w porowaniu do innych smartphone wytrzymaly

#21 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 30 września 2012 - 18:17

Czy leci z nami Moderator? :) Przecież tego co pisze the_bart123 nie da się czytać i łamie zasady forum.

#22 kokos

kokos

    Mr. Nice

  • 7 426 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 30 września 2012 - 18:18

Ten wątek jest naruszeniem regulaminu. Aby pisać cokolwiek na tym forum, trzeb umieć posługiwać się językiem polskim. Temat zamykam.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych