Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Oszust tablica


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

#51 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 02 grudnia 2012 - 18:04

Na tablicy. pl uważajcie jest sporo oszustów. Ja chce kupić MacBooka Pro. Jeden byl z retiną za 2560 zł. Nowy kto by za tyle wystawił komputer warty 10000.?! Uważajcie. Pozdrawiam.;)

Serio ?

Jak kupujesz na tablica.pl to tylko odbior osobisty!!!!! tam nie ma zadnych zasad - to nie allegro ze mozesz cokolwiek udowodnic.


Naprawdę ? Ciekawe o czym piszą tu przez 5 stron...

#52 marts97

marts97
  • 138 postów

Napisano 03 grudnia 2012 - 22:55

Pisze po dłuższej przerwie i poinformuje was o postępach. Zaczne od tego że Policja nie robi kompletnie NIC, prowadze swoje własne śledstwo i podaje im pewne i sprawdzone informacje na „ tacy” a oni nic z tym nie robią. W moim własnym prywatnym śledstwie udało mi się dowiedzieć że Jędrzej Ślęzak poza mną oszukał jeszcze 50 osób na ponad 30tyś! Oszukiwał nie tylko na tablicy lecz także na ebay-u, udało mi się skontaktować z kilkoma oszukanymi przez niego osobami. W czasie kiedy mnie oszukał był już pod nadzorem kuratora, z którego zresztą nic sobie nie robił. Na chwilę obecną Jędrzej Ślęzak siedzi w areszcie ( nie za oszustwo którego dopóścił się na mnie, ale i tak mam z tego satysfakcje). Straciłem już całkowicie nadzieję na odzyskanie czegokolwiek. Całkiem zdołowany jestem postawą policji ponieważ jeżeli mi jako osobie prywatnej udało się dojśc do takich informacji o tym oszuście ( co prawda zajęło mi to sporo czasu), to policjant mógłby uzyskać takie informacje w parę godzin. Potwierdziło to tylko że w życiu trzeba radzić sobie samemu bo nikt ci nie pomoże ( nawet wyznaczone do tego organy) Jeżeli jeszcze czegoś się dowiem będę was informował

#53 AdrianoSprinter

AdrianoSprinter
  • 1 121 postów
  • SkądŁódź

Napisano 03 grudnia 2012 - 23:47

Pisze po dłuższej przerwie i poinformuje was o postępach.
Zaczne od tego że Policja nie robi kompletnie NIC, prowadze swoje własne śledstwo i podaje im pewne i sprawdzone informacje na „ tacy” a oni nic z tym nie robią.
W moim własnym prywatnym śledstwie udało mi się dowiedzieć że Jędrzej Ślęzak poza mną oszukał jeszcze 50 osób na ponad 30tyś!
Oszukiwał nie tylko na tablicy lecz także na ebay-u, udało mi się skontaktować z kilkoma oszukanymi przez niego osobami.
W czasie kiedy mnie oszukał był już pod nadzorem kuratora, z którego zresztą nic sobie nie robił.
Na chwilę obecną Jędrzej Ślęzak siedzi w areszcie ( nie za oszustwo którego dopóścił się na mnie, ale i tak mam z tego satysfakcje).
Straciłem już całkowicie nadzieję na odzyskanie czegokolwiek.
Całkiem zdołowany jestem postawą policji ponieważ jeżeli mi jako osobie prywatnej udało się dojśc do takich informacji o tym oszuście ( co prawda zajęło mi to sporo czasu), to policjant mógłby uzyskać takie informacje w parę godzin.
Potwierdziło to tylko że w życiu trzeba radzić sobie samemu bo nikt ci nie pomoże ( nawet wyznaczone do tego organy)

Jeżeli jeszcze czegoś się dowiem będę was informował


Witamy w Polsce. Jakbyś był w worku, to wtedy by się zainteresowali, a tak to się tym nie przejmują, wiem to z autopsji.

#54 marts97

marts97
  • 138 postów

Napisano 03 grudnia 2012 - 23:57

To jest przecież chore po to jest ta policja ( opłacana zresztą z naszych podatków ) aby coś robili, a nie ja odwalam za nich robote ( to oni powinni zdobyc te informacje), podaje je im na przysłowiowej tacy a oni zupełnie nic sobie z tego nie robią, oczywiście inaczej by to wyglądało jakby oszukali któregoś z policjantów wtedy i przedmiot i jeszcze dodatkowe pieniadze znalazly by sie w pare dni. Ale to właśnie jest Polska!

#55 marek.k

marek.k
  • 69 postów

Napisano 04 grudnia 2012 - 00:39

Wyprowadź się do Nowej Zelandii jak Ci Polska nie pasuje. Ktoś Cię przywiązał łańcuchem? Kup bilet i leć.

#56 kurdes

kurdes
  • 37 postów

Napisano 04 grudnia 2012 - 02:31

Wyprowadź się do Nowej Zelandii jak Ci Polska nie pasuje.
Ktoś Cię przywiązał łańcuchem? Kup bilet i leć.


Może tobie tak, ale innym nie odpowiada bycie ...... przez innych.

#57 Axellvak

Axellvak
  • 1 938 postów
  • Płeć:
  • SkądEarth

Napisano 04 grudnia 2012 - 07:58

Paf nie bądź taki mądry dzieciaku ;)

#58 sancruz3

sancruz3
  • 2 436 postów

Napisano 04 grudnia 2012 - 09:43

To jest przecież chore po to jest ta policja ( opłacana zresztą z naszych podatków ) aby coś robili, a nie ja odwalam za nich robote ( to oni powinni zdobyc te informacje), podaje je im na przysłowiowej tacy a oni zupełnie nic sobie z tego nie robią, oczywiście inaczej by to wyglądało jakby oszukali któregoś z policjantów wtedy i przedmiot i jeszcze dodatkowe pieniadze znalazly by sie w pare dni.
Ale to właśnie jest Polska!


Przetzryj oczy i spojrz na swiat jeszcze raz. Piszesz teraz jak chcialbys zeby bylo ale tak nie bedzie bo to wszystko dziala inaczej. To, ze teraz siedzi to nie znaczy, ze nie wyjdzie kiedys. Zawsze mozna mu zrobic prezent na mikolaja albo na gwiazdke i spasc z nieba :)

Takiemu obciac palce, zeby wiecej szkody nie robil innym wtedy by sie nauczyl. Szkoda, ze nie dziala kara oko za oko, zab za zab...

A co do Xa Twojego to musialby bys idiota zeby wystawic go gdziekolwiek. Pewnie puscil jakiemus koledze albo w lombardzie go zastawil i tyle. Takze nie odzyskasz nic juz teraz

#59 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 04 grudnia 2012 - 10:32

Paf nie bądź taki mądry dzieciaku ;)


To skończ przepisywać coś co jest zawarte w temacie parę razy. Zresztą nie tylko tym.

Sam kupowałem/sprzedawałem na tablicy iPhony. Wystarczy używać głowy aby nie dać się oszukać.

#60 marts97

marts97
  • 138 postów

Napisano 19 grudnia 2012 - 15:53

Witam ponownie. Nareszcie sie cos ruszylo. Dostalem wczoraj list z prokuratury ze zostalo wytoczone przeciw niemu postepowanie ( art. 286 kk ). Czekam teraz na wezwanie w roli swiadka lub na jakies informacje. Bede informowal co dalej

#61 mlodykawa@gmail.c

mlodykawa@gmail.c
  • 19 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 stycznia 2013 - 16:22

[url]http://tablica.pl/oferta/imac-21-5-3-06ghz-4gb-500gb-lion-ID134TB.html#40b7b04547;r:;s:[/url]

Panowie sory ze zasmiecam temat ale zastanawia mnie ten komputer. Jak sadzicie podpucha czy moze uczciwy sprzedawca ? Moze ktos z was juz kupil u niego

#62 cortez79

cortez79
  • 276 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 stycznia 2013 - 16:34

Patrząc na to, że sprzedaje sprzęt z odbiorem osobistym wygląda na wiarygodnego gościa http://tablica.pl/of...zytkownik/w4PF/
Wygląda mi to na jakiś komis albo lombard, więc nie wiadomo jak ze stanem technicznym sprzedawanych produktów.

#63 mlodykawa@gmail.c

mlodykawa@gmail.c
  • 19 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 stycznia 2013 - 17:29

Dzieki za pocieszenie :) Przestraszyłem sie troche bo prosiłem o wysyłke z możliwością otwarcia zanim zapłace i powiedział ze nie mógł ze względu na opakowanie.

Podesłał mi dokładne zdjęcie z wadą tego komputera w chwili gdy powiedziałem że jestem w stanie go kupić.

Tutaj link:

[url=http://imageshack.us/photo/my-images/12/20130102143721resized.jpg/]ImageShack[/url]

#64 Vito72

Vito72
  • 91 postów

Napisano 03 stycznia 2013 - 17:35

Dzieki za pocieszenie :) Przestraszyłem sie troche bo prosiłem o wysyłke z możliwością otwarcia zanim zapłace i powiedział ze nie mógł ze względu na opakowanie.

Podesłał mi dokładne zdjęcie z wadą tego komputera w chwili gdy powiedziałem że jestem w stanie go kupić.

Tutaj link:

ImageShack

Jakie opakowanie? Nie ma takiego warunku

#65 mlodykawa@gmail.c

mlodykawa@gmail.c
  • 19 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 stycznia 2013 - 17:41

Czyli jednak cos musi być nie tak skoro nie mogę go otworzyć :( Ehh szkoda w takim razie go nie odbiorę

#66 Vito72

Vito72
  • 91 postów

Napisano 03 stycznia 2013 - 17:50

Odbierz a potem napisz jak sprzęt wyglądał w naturze.

#67 dameon

dameon
  • 1 353 postów
  • SkądLublin

Napisano 03 stycznia 2013 - 20:53

Masz po prostu 50% szans. Załatwienie zdjęć to nie problem

Tablica.pl to bardzo ryzykowna sprawa, szczególnie kiedy:

Przestraszyłem sie troche bo prosiłem o wysyłke z możliwością otwarcia zanim zapłace i powiedział ze nie mógł ze względu na opakowanie.



#68 marts97

marts97
  • 138 postów

Napisano 23 stycznia 2013 - 15:13

Po dluższym czasie chce dodac kolejnego oszusta z tablicy. Dane ktore podal do przelewu ( naszczescie tylko 15zl za przesylke pobraniowa ) 25 1050 1399 1000 0023 1144 9785 ING BANK SLASKI Jacek Filz ul arkadowa 4/8 tychy/katowice 43-100 Gg 45976737 Radze uwazac bo ktos moze sie naciac na wiele wiecej niz 15zl

#69 marts97

marts97
  • 138 postów

Napisano 28 stycznia 2013 - 22:50

Kolejna dobra wiadomosc. Gościu przyznal sie do wszystkich oszóstw i 1 marca odbedzie sie rozprawa, mysle raczej ze to formalnosc bo przeciez juz sie przyznal. Jak dostalem zawiadomienie i liste osób ktore oszukal to az sie za glowe zlapalem, oszukal ludzi na ponad 40tyś zl. Co ciekawe nie oszukiwal tylko ludzi a takze sieci telefoniczne biorac wysokie abonamenty i telefony za 1zl a potem nie placil. Wniosek jest o 1,5 roku pozbawienia wolnosci i o rekompensate wyrzadzonych szkod. Powrocily nadzieje ze moze uda mi sie odzyskac chociaz czesc spwartosci xboxa. Będe pisal co dalej.

#70 Jolaos

Jolaos
  • 1 036 postów

Napisano 27 lutego 2013 - 14:02

http://tablica.pl/of...5c3f98aa2;r:;s:

Radzę uważać.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych