Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 5 - dostępność i zakup w Polsce.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3348 odpowiedzi w tym temacie

#1 MrNorbi

MrNorbi
  • 398 postów
  • SkądTłuszcz

Napisano 24 września 2012 - 22:45

Zapewne wiele osób ma zamiar tak jak ja kupić w piątek iPhone 5. Teraz pytanie: Czy ktoś ma jakieś konkretniejsze informacje na temat premiery iP5 w polskich sklepach, typu iSpot? Czy to prawda, że iSpoty będą w piątek otwarte od 5.30? Wybiera się ktoś tak wcześnie? Jak było z tym w poprzednich latach? Moje informacje ograniczają się obecnie tylko do tego, że iPhone'y 5 będą 28 września w iSpotach w sprzedaży, bo taką informację uzyskałem od pracownika iSpot. Nic więcej nie wiem. Na forum nie ma takiego tematu, więc proszę nie zamykać, szukałem i nie mogłem znaleźć.

#2 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 25 września 2012 - 00:41

Zapewne będzie podobnie co z premiera iPada 3 :) czyli jakies 2/3 salony

#3 MrNorbi

MrNorbi
  • 398 postów
  • SkądTłuszcz

Napisano 25 września 2012 - 06:56

No ja mam zamiar uderzyć na Arkadię, albo Złote Tarasy w Wawie :) O ile cena 32GB nie będzie powyżej 3400 :P

#4 Michał Kubowicz

Michał Kubowicz

    MyApple Team


  • 2 022 postów
  • SkądKraków

Napisano 25 września 2012 - 07:01

Ze względu na model dystrybucji iPhone'a w Polsce, radzę nie liczyć na inne salony niż iSpot. Jeśli będą mieli piątki to w kosmicznych cenach.

#5 hyper_2002

hyper_2002
  • 40 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 września 2012 - 08:26

Wczoraj kontaktowałem się z iSpotem drogą mailową, byłem też osobiście w Galerii Mokotów.

o to odpowiedź mailowa:

"Witam serdecznie,

iPhone 5 będzie na poczatku jedynie u operatorów (jedyny produkt Apple mający inny rodzaj dystrybucji,
nie przez Apple Resellerów), ew jeśli będziemy mieli jakieś ilości to pewnie dowiemy się o tym dopiero po premierze.
Co do cen, to także jeszcze nie są znane (nawet na stronie Apple nie są jeszcze podawane). "


Pozdrawiam

#6 qubuss

qubuss
  • 518 postów
  • SkądKońskie, PL

Napisano 25 września 2012 - 08:27

Cortland?.

#7 avenger1987

avenger1987
  • 47 postów

Napisano 25 września 2012 - 08:57

- "chciałbym się tylko zapytać czy są już jakieś wieści odnośnie dostępności i cen iphone 5 od piątku w Państwa ofercie?" "witam, niestety jeszcze nie" - "a czy będzie cokolwiek wiadomo przed piątkiem?" "obawiam się że nie" Moja rozmowa z Cortland na GG 10min temu

#8 qubuss

qubuss
  • 518 postów
  • SkądKońskie, PL

Napisano 25 września 2012 - 09:02

To samo dostałem wczoraj z Cortlandu. Sugeruje to, że może być małe opóźnienie :).

#9 hyper_2002

hyper_2002
  • 40 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 września 2012 - 09:03

Śmiechu warte :) aż nie chce się wierzyć że na 3 dni przed tą rzekomą 'premierą w PL' resellerzy nic nie wiedzą... ;)

#10 qubuss

qubuss
  • 518 postów
  • SkądKońskie, PL

Napisano 25 września 2012 - 09:05

Może naprawdę nic nie wiedzą, albo nie chcą powiedzieć, obawiam się, że ze względu na zainteresowanie mogą być kosmiczne ceny :).

#11 Axellvak

Axellvak
  • 1 938 postów
  • Płeć:
  • SkądEarth

Napisano 25 września 2012 - 09:07

Byłem u wszystkich operatorów i też nic nie wiedzą :) gdzie my żyjemy ja się pytam...

#12 hyper_2002

hyper_2002
  • 40 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 września 2012 - 09:08

100 lat za murzynami... tak jest było i będzie z każdą elektroniką . O cenach nie wspominając...

#13 avenger1987

avenger1987
  • 47 postów

Napisano 25 września 2012 - 09:15

jesli bedzie drozszy od planowanej ceny 2799 to poczekam aż stanieją. mam czwórke i jakoś przeżyje te kilka tygodni bez piątki, zwłaszcza, że prócz aparatu i turn-by-turn nic nowego nie ma.

#14 qubuss

qubuss
  • 518 postów
  • SkądKońskie, PL

Napisano 25 września 2012 - 09:16

Na niemieckim AOS czas oczekiwania 3-4 tygodnie :), robi się ciekawie.

#15 avenger1987

avenger1987
  • 47 postów

Napisano 25 września 2012 - 09:17

na brytyjskim to samo. mam znajomego w UK, którego odwiedzić pojechała moja koleżanka i to jest idealna okazja na kupno Iphone'a, ale niestety jak zobaczyłem "3-4 weeks" na AOS UK to odpuscilem. a szkoda

#16 qubuss

qubuss
  • 518 postów
  • SkądKońskie, PL

Napisano 25 września 2012 - 09:21

Jeżeli w środę/czwartek nie dostanę żadnego maila od Cortlandu to znaczy, że premiera może się opóźnić i będzie trzeba zamawiać z AOS PL, ale nie widzi mi się zamrozić 3-4 tys. zł, na 4 tygodnie, wolę czekać na dostępność od ręki. Sam nie wiem po co mi 5 chyba z ciekawości i zachcianki. na stronie iSpot.pl widnieje rysunek nowego iP5 ale po kliknięciu strona się jedynie odświeża, czyli coś się dzieje.

#17 unique-

unique-
  • 74 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 25 września 2012 - 10:01

Wczoraj rozmawiałem z "pracownikami" iSpotu w Galerii Malta w Poznaniu. Nic nie wiedzą i NAJPRAWDOPODOBNIEJ telefon będzie dostępny dopiero w październiku... Pytałem też ich o nanosimy i wiecie co powiedzieli? cyt."Przecież iPhone 5 będzie miał microsim, tak samo jak 4/4S" :) Odesłałem ich do strony apple.com żeby poczytali i ku memu zdziwieniu zaraz to zrobili i się dokształcili ;)

#18 vandal

vandal
  • 89 postów

Napisano 25 września 2012 - 12:02

iPhony 5 są ale u handlarzy, tyle że nie w Polsce. W UK jest ich dużo, natomiast u nas nic praktycznie nie ma. Miałem nadzieje ze juz w tym tygodniu kupię gdziekolwiek ale nic z tego, ba nawet sie nie zanosi że będzie to przyszly tydzień. Czlowiek chce wydać kupe kasy a towaru nie ma, co za czasy.

#19 czacha

czacha

    fotografista ;)

  • 2 209 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 25 września 2012 - 12:03

Czlowiek chce wydać kupe kasy a towaru nie ma, co za czasy.


Takie czasy już kiedys były .. ;)

#20 Axellvak

Axellvak
  • 1 938 postów
  • Płeć:
  • SkądEarth

Napisano 25 września 2012 - 12:09

Pierwszeństwo mają operatorzy, dostałem info że Play w Krakowie będzie miał iPhona 5 w salonach w czwartek. Od piatku jadą z koksem.

#21 japusz

japusz
  • 361 postów

Napisano 25 września 2012 - 12:14

Takie czasy już kiedys były .. ;)


Nie,kiedyś było gorzej bo nie było ludziom w głowach aby wydawać kasę na pierdołki ;)

#22 dyzio1

dyzio1
  • 95 postów

Napisano 25 września 2012 - 12:16

Ja się nie napalam, za miesiąc na allegro będzie można kupić za 2500 od ręki. Tak naprawdę, to nie wiem czy warto 4S zamieniać, bo ta nowa piątka niczego nowego nie wnosi. Najgorsze jest to, że lubię nowości i zawsze mnie korci żeby coś zmienić.

#23 czacha

czacha

    fotografista ;)

  • 2 209 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 25 września 2012 - 12:28

Nie,kiedyś było gorzej bo nie było ludziom w głowach aby wydawać kasę na pierdołki ;)

A na co mieli wydawać, skoro i tak niczego nie było? ;) Pewexy sobie nieźle radziły z tego co pamiętam i ciągle był tam ruch :mrgreen:

#24 vandal

vandal
  • 89 postów

Napisano 25 września 2012 - 12:32

Play ma info na stronie o dostępności od 28 września. Tylko podstawowe pytanie brzmi: Jakie pojemności, jaki abonament, jakie zasady i czy generalnie się to opłaca. Ja osobiście nie chce abonamentu już, wystarczy że byłem od poczatku istnienia sieci PLUS a po przejściu na karte PLAY rachunki spadły o 40%.
Jedyny plus taki, że zaraz po premierze u Playa pojawią sie na allegro, tyle że ja chce 64gb i tu będzie problem.

---------- Wpis dodano o 13:32 ---------- Poprzedni wpis dodano o 13:31 ----------

A na co mieli wydawać, skoro i tak niczego nie było? ;) Pewexy sobie nieźle radziły z tego co pamiętam i ciągle był tam ruch :mrgreen:


Był ruch bo ludzie tam przychodzili i ... marzyli, ech te Matchboxy :)

#25 avenger1987

avenger1987
  • 47 postów

Napisano 25 września 2012 - 12:36

iPhony 5 są ale u handlarzy, tyle że nie w Polsce. W UK jest ich dużo, natomiast u nas nic praktycznie nie ma. Miałem nadzieje ze juz w tym tygodniu kupię gdziekolwiek ale nic z tego, ba nawet sie nie zanosi że będzie to przyszly tydzień.
Czlowiek chce wydać kupe kasy a towaru nie ma, co za czasy.


Gdzie konkretnie są w UK? bo jak już pisałem, koleżanka teraz siedzi w UK i za jakis tydzien wraca to moglbym ja poprosic o przysluge ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych