Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 5 Czarny czy Biały??


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
441 odpowiedzi w tym temacie

#26 aerO^

aerO^
  • 894 postów

Napisano 18 września 2012 - 17:07

Problemy XXI wieku...
Weź czarny, bardziej elegancki, biały babski jest :D


No to niestety jest problem i to naprawdę spory, pamiętam jak ktoś na forum pisał historię o tym, że wymienił białego, bo coś mu w pracy dokuczali... :D Jedynym argumentem, który trzyma mnie przy czarnym jest tak naprawdę właśnie te przeświadczenie, że biały to jest damski,gejowski i tak dalej...

#27 Mirko791

Mirko791
  • 4 558 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 18 września 2012 - 17:22

Białe buty adidas też są gejowskie ? Come on, bez przesady, może taki różowy to nie jest męski kolor, ale biały ? Czarny jest super elegancki, klasyczny, a wersja black & slate piątki ma jeszcze ten niesamowity głęboki odcień. Biały jest bardziej sportowy, metro, sam mam dylemat, bo miałem białe 4 i 4s, trzeba by chyba zobaczyć je najpierw na żywo i ocenić.

#28 Sebosz

Sebosz
  • 4 178 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 18 września 2012 - 17:26

Białe buty adidas też są gejowskie ?


Co mają buty do smartphone'a? xD Niedługo będziecie pisać, że orzecie pole białym pługiem więc nie jest damski

#29 Mirko791

Mirko791
  • 4 558 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 18 września 2012 - 17:34

Co mają buty do smartphone'a? xD Niedługo będziecie pisać, że orzecie pole białym pługiem więc nie jest damski


A dlaczego biały telefon ma być damski, a białe buty nie, kolor to kolor. Myślę, że faceci hetero używają białych iPhone'ów tak samo jak homo używają czarnych, nie dajmy się szufladkować ze względu na gusta.

#30 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 18 września 2012 - 17:37

Dokładnie, sam używam białego 4s i nie uważam się za homo :)

#31 dredg

dredg
  • 2 452 postów
  • SkądVendin les Béthune

Napisano 18 września 2012 - 17:40

Mirko791... Kolor jak kolor? czyli rozowy tez by ci pasowal ? :P Ja biore czarnego :P

#32 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 18 września 2012 - 17:42

Mirko791... Kolor jak kolor? czyli rozowy tez by ci pasowal ? :P

Ja biore czarnego :P


No jasne, żeby pasował :) Przecież faceci też noszą różowe koszule :)

#33 Mirko791

Mirko791
  • 4 558 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 18 września 2012 - 17:48

Mirko791... Kolor jak kolor? czyli rozowy tez by ci pasowal ? :P

Ja biore czarnego :P


Nie czytałeś wcześniejszej mojej wypowiedzi. Faceci ubierają białe koszule, białe buty, białe garnitury i nagle biały telefon miałby być oznaką zniewieśiałości lub odmiennej orientacji ? Kolor to kolor, taki sam biały jest kolorem koszuli, jak i kolorem smartfona, biały iPhone nie ma jekiegoś tajemniczego 'gejowskiego' odcienia, innego niż ten, który zobaczymy w białych spodenkach, skarpetkach czy butach sportowych.

#34 sheep.

sheep.
  • 559 postów
  • SkądŁódź

Napisano 18 września 2012 - 17:52

Ja zanim zadecyduje zobacze go sobie w sklepie ale jakoś ten czarny tak lepiej mi pasuje ;)

#35 Sebosz

Sebosz
  • 4 178 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 18 września 2012 - 18:22

A dlaczego biały telefon ma być damski, a białe buty nie, kolor to kolor. Myślę, że faceci hetero używają białych iPhone'ów tak samo jak homo używają czarnych, nie dajmy się szufladkować ze względu na gusta.


Gdzie ja ci o homo hetero napisałem, twierdzę tylko, że zazwyczaj kobiety kupują białe iPhony i to do nich one pasują, facetom bardziej czarne :P

#36 feuerfest

feuerfest
  • 3 417 postów
  • SkądMonachium, DE

Napisano 18 września 2012 - 18:25

No jasne, żeby pasował :) Przecież faceci też noszą różowe koszule :)


blondynom pasuje

ja tradycyjnie model czarny

#37 mistagen

mistagen
  • 44 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 18 września 2012 - 18:29

3gs bialy , 4 czarny , 4s bialy wiec wypada teraz na czarny ale tylko i wylacznie przez ramke czarna - jakos mi nie pasowal kolor czarny i srebrna ramka ,a teraz z czarna wyglada konkretnie.

#38 Mirko791

Mirko791
  • 4 558 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 18 września 2012 - 18:30

Gdzie ja ci o homo hetero napisałem, twierdzę tylko, że zazwyczaj kobiety kupują białe iPhony i to do nich one pasują, facetom bardziej czarne :P


A kobiety kupują tylko i wyłącznie białe iPhone'y ? Jak laska kupi czarnego, to znaczy, że jest przesadnie męska ? Bez sensu jest dzielenie płci pod względem komu jaki kolor telefonu bardziej pasuje, jeśli uważasz, że bardziej Ci pasuje czarny i lepiej Ci się podoba, to ok, ale chyba każdy sam wie lepiej co mu bardziej pasuje.

#39 feuerfest

feuerfest
  • 3 417 postów
  • SkądMonachium, DE

Napisano 18 września 2012 - 18:33

najlepiej kupic oba, zeby dopasowywac telefon do outfitu

#40 ariesovsky

ariesovsky
  • 119 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 września 2012 - 18:35

Obydwa są szare z tyłu, tyko jeden z czarnymi, a drugi z białymi akcentami :)

#41 RiQ

RiQ

  • 2 567 postów
  • SkądWrocław

Napisano 18 września 2012 - 18:36

Jakby iPhone miał być gejowski to byłby w kolorze tęczy albo miał wymienne różnokolorowe plecki i fronty aby można go było sobie do koszuli dopasować. Wg mnie oba są ładne, ale i tak wybrałbym czarny - bardziej elegancki. Dodatkowo czarna ramka "zwiększa" kontrast wyświetlacza.

#42 Clemo

Clemo
  • 322 postów

Napisano 18 września 2012 - 18:38

Jeśli ktoś zamierza go nosić w futerale to raczej kolor nie ma zbyt dużego znaczenia.

#43 Sebosz

Sebosz
  • 4 178 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 18 września 2012 - 20:05

Wg mnie oba są ładne, ale i tak wybrałbym czarny - bardziej elegancki. Dodatkowo czarna ramka "zwiększa" kontrast wyświetlacza.


Dokładnie! Biały nie jest idealnie biały, tylko taki mleczny to po 1-sze, po drugie w nocy głupio to wygląda.

#44 aerO^

aerO^
  • 894 postów

Napisano 18 września 2012 - 20:34

najlepiej kupic oba, zeby dopasowywac telefon do outfitu

Dokładnie tak :D

A teraz wracając do wypowiedzi, JA OSOBIŚCIE nie twierdzę, że biały jest dla kobiet/hetero/homo, tylko mówię jaki jest zły trend pośród ludzi/społeczności otaczających nas, spójrzcie że przez te krótkie 5 stron większość z Was wybiera czarny, bo jest bardziej elegancki i bardziej Wam pasuje, ale jednak parę osób przyzna, że biały "jakoś tak nie pasuje", prawidłowo to jest wasza opinia, tylko niektórzy idą jeszcze dalej i klasyfikują ludzi właśnie w taki sposób.Ja osobiście nikogo nie oceniam po kolorze telefonu i bardzo podobają mi się też białe 4S-ki i nigdy nie osądziłbym kogokolwiek, że jest taki czy inny przez to, ze ma biały telefon.Staram się ignorować głupotę innych, lecz jak dobrze każdy wie czasami się po prostu nie da, a nie chciałbym zostać sklasyfikowany jako ktoś kim nie jestem(ogólnie do tego całego zjawiska mam bardzo krytyczny stosunek delikatnie mówiąc) i myślę, że żaden facet by nie chciał :)
Dla mnie osobiście kolor biały jest neutralny i dlatego zastanawiam się skąd bierze się ten trend.

#45 Creator

Creator
  • 132 postów
  • SkądElbląg, PL

Napisano 18 września 2012 - 20:44

4S'a miałem białego i zdecydowanie lepiej mi się podobał od czarnego. Co do piątki przed premierą byłem pewny, że również wezmę biały jednak nie spodziewałem się, że czarny tak wyładnieje. Ostateczny werdykt zapadnie jak przyrównam sobie oba kolory w realu i niestety pomimo, że biały przód mi się bardziej podoba to ciemne ramki i ten tył w czarnym przynajmniej na zdjęciach wypada o wiele lepiej.

#46 BlackJack

BlackJack
  • 147 postów

Napisano 19 września 2012 - 11:42

Nikt nie pisze o jednej ważnej rzeczy. Nie wiadomo jak będzie wyglądał ten czarny (zwłaszcza ten matowy tył i boki) jak powstaną jakieś ryski, czy wyjdzie jasne aluminium czy cały materiał jest barwiony w masie. Głupio byłoby mieć jasne kreseczki na czarnym... ;)

#47 Tidus

Tidus
  • 63 postów

Napisano 19 września 2012 - 22:49

4S'a miałem białego i zdecydowanie lepiej mi się podobał od czarnego. Co do piątki przed premierą byłem pewny, że również wezmę biały jednak nie spodziewałem się, że czarny tak wyładnieje. Ostateczny werdykt zapadnie jak przyrównam sobie oba kolory w realu i niestety pomimo, że biały przód mi się bardziej podoba to ciemne ramki i ten tył w czarnym przynajmniej na zdjęciach wypada o wiele lepiej.


Dokładnie ta sama sytuacja - nigdy nie pomyślałbym, że kupię innego IP, niż biały, a ta czarna piątka jest tak ***PIĘKNA***, że powstał dylemat :D Może tym razem czarny, żeby była odmiana po białym 4Sie?

#48 HorryPortier

HorryPortier
  • 9 postów

Napisano 20 września 2012 - 01:57

Oczywiscie,ze czarny;)

#49 Axellvak

Axellvak
  • 1 938 postów
  • Płeć:
  • SkądEarth

Napisano 20 września 2012 - 07:10

No jak czarny ma sie tak rysować to ja dziekuje - biore bialego.

http://www.voila.pl/...x.php?get=1&f=1

http://www.voila.pl/...x.php?get=1&f=1

#50 liroyek

liroyek
  • 530 postów
  • Skądslask

Napisano 20 września 2012 - 07:30

zadnego :) wybralem bialego s3




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych