Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iWrapper - opraw swój zrzut ekranu w urządzenie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
128 odpowiedzi w tym temacie

#51 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 13 października 2012 - 21:54

Aktualizacja - pojawi się conajmniej 6 kodów.

---------- Wpis dodano o 22:54 ---------- Poprzedni wpis dodano o 22:02 ----------

Aktualizacja - za kilka minut rozdam na twitterze 10 kodów do iWrapper. @tomkowz

#52 stroner30

stroner30
  • 747 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 13 października 2012 - 22:11

na PW jednego się nie da? :D siedzę na tym twitterze od pół godziny i i tak wszystkie kody wykorzystane po kilku sekundach :(

#53 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 13 października 2012 - 22:11

Jeszcze nie wszystko stracone ; )

#54 stroner30

stroner30
  • 747 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 13 października 2012 - 22:13

Fakt :) Udało się 8 kod mój ;-) Nie mam konta na tweeterze więc podziękuję tutaj. DZIĘKUJĘ! ;-)

#55 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 13 października 2012 - 22:23

Super ; ) Gratuluję.

---------- Wpis dodano o 23:23 ---------- Poprzedni wpis dodano o 23:15 ----------

I po konkursie. Cieszę się, że ktoś z myapple się załapał ; ) W przyszłości następne tego typu akcje.

#56 ianna77

ianna77
  • 78 postów
  • SkądLublin

Napisano 14 października 2012 - 07:26

Super apka! Takiej szukałam :) Dzięki!

#57 PatryX

PatryX
  • 38 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski, PL

Napisano 14 października 2012 - 08:00

Wczoraj wykorzystałem kod, który podałeś na Twitterze, bardzo dziękuję. Aplikacja jest świetna !

#58 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 17 października 2012 - 08:25

iWrapper otrzymuje stałą cenę $0.99 / 0,79€.

#59 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 20 października 2012 - 17:05

Dzisiaj powtórka, mam do rozdania kilka kodów na iWrappera. Twitter @tomkowz, 23:00, Zapraszam i proszę o RT, jak będzie więcej RT to dorzucę kilka kodów więcej.

#60 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 21 października 2012 - 16:01

Krótka ankieta na temat iWrapper. Wypełnienie jej pomoże mi w przyszłości w zapewnieniu lepszej jakości aplikacji. Ankieta zawiera kilka pytań. 2 - 3 minutki i wypełniona. Zapraszam do pomocy w ulepszaniu iWrapper'a. Ankieta iWrapper 1.1 - Customer Feedback

#61 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 02 listopada 2012 - 10:29

O godzinie 20-tej na moim twitterze (@tomkowz) pojawi się kilka kodów do iWrapper-a.

#62 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 03 listopada 2012 - 01:06

iWrapper 1.2 trafił pod strzechy Apple i jest "Waiting for Review".

Dołączona grafika



#63 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 09 listopada 2012 - 22:25

iWrapper 1.2 jest dostępny w App Store. Zapraszam do pobierania i wypełnienia ankiety podanej w opisie aktualizacji.


- Lekko przekrojektowane UI
- Podgląd w aplikacji
- Poprawione odbicie urządzenia
- Przeprojektowana ikona
- Jeśli chcesz pomóc w rozwoju aplikacji możesz to zrobić poprzez udzielenie odpowiedzi na kilka prostych pytań. Zajmie Ci to maksymalnie 3 minuty. Dziękuję. Link do ankiety: http://vectorcup.pl/iwrapper



#64 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 17 listopada 2012 - 12:16

Jeśli jesteś blogerem i chcesz zrecenzować Work Diary lub iWrapper i chciałbyś kilka kodów daj mi znać na Twitterze @tomkowz, a dopiszę Cię do listy. Na początku grudnia będę rozsyłał wszystkich chętnym blogerom kody.

#65 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 09 grudnia 2012 - 09:45

W przygotowaniu jest wersja 1.3 iWrapper'a, w której między innymi planuję dodać nowe wersje językowe, w tym wsparcie dla języka polskiego. Korzystasz z iWrapper? Używasz telefon w innym języku niż Polski? Chcesz mieć iWrapper w natywnym języku telefonu? Zostaw tu komentarz z językiem, w którym chcesz używać iWrapper - skontaktuję się z Tobą.

#66 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 09 grudnia 2012 - 22:41

iWrapper 1.4

Dołączona grafika


Jutro do App Store poleci wersja 1.4 iWrappera. Jest kilka istotnych zmian, na które niektórzy z was czekali.

- Wsparcie dla iPad Mini - zarówno interfejs jak i możliwość wstawiania w niego zrzuty ekranu. Dodałem opcję dzięki której zrzut ekranu zrobiony z dowolnego iPad'a może być umieszczany na iPadzie 3 lub iPadzie Mini do wyboru.

- Możliwość automatycznego wybrania ostatniego obrazu znajdującego się w bibliotece poprzez przycisk "Ostatni obraz z rolki aparatu". Dzięki temu tylko ustawiasz parametry, klikasz przycisk i obraz jest już gotowy bez potrzeby jego wyboru ręcznie.

- Podgląd: obraz wynikowy dopasowany jest do ekranu. Oznacza to tyle, że nie trzeba pomniejszać podglądu, żeby zobaczyć wynik przetwarzania.

- Po wejściu w podgląd ustawienia przetworzonego obrazu zostają zapisane. Nie będą już resetowane jak w wersji 1.2 - już nie trzeba przestawiać ustawień po powrocie z podglądu.

- Wsparcie dla języków: polski, angielski, francuski, norweski.

- Nieznaczne zmiany interfejsu.

- Lekko podniesiony kontrast ikony - prezentuje się lepiej.


iWrapper 1.4 powinien pojawić się kilka dni przed Świętami.

#67 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 13 grudnia 2012 - 00:06

Na kanale PolskieJabłko pojawiła się recenzja iWrapper'a. Zapraszam do obejrzenia tych, którzy jeszcze nie mieli okazji z nim pracować jak i tych, którzy z niego korzystają.

http://www.youtube.com/watch?v=C-EcOzEshcM



#68 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 14 grudnia 2012 - 23:21

Apple się pośpieszyło i po niecałych 4-ech dniach dopuściła iWrapper 1.4 do sklepu. Zapraszam do zaktualizowania :) Czekam oczywiście na komentarze i ewentualne sugestie od używających.

#69 chomiko

chomiko
  • 4 postów

Napisano 20 grudnia 2012 - 21:23

Czy 'Automatyczne wykrywanie iUrządzenia na podstawie zrzutu ekranu' tylko u mnie nie działa?. Testowane na iPhone 3GS i 4S i na obydwu mam grafikę iPhone 4. Co do grafiki to można zauważyć że na grafikach prezentowanych na stronach apple 'home button' także ma odbicie ale w obecnej formie też jest ładne i jestem w stanie zrozumieć iż jest to indywidualność twórcy.

#70 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 21 grudnia 2012 - 10:10

Tak, działa u Ciebie. Aplikacja wykrywa urządzenia iPhone / iPad, gdzie iPhone może być to: iPhone 4 lub 5, a iPad może być iPad 3 / Mini. iPhone niezależnie czy masz 3gs, 4, 4s grafika bedzie osadzona na tym samym urządzeniu a w przypadku iPad 1, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad Mini będzie osadzona grafika na iPad 3 lub Mini w zależności co wybierzesz.

#71 chomiko

chomiko
  • 4 postów

Napisano 21 grudnia 2012 - 11:01

bez urazy ale to lipa :P nie chce grafiki iPhone4 hehehe potrzebuje grafik iP 3GS i 4S właśnie eh :) Zmieni się to kiedyś ? tzn będzie więcej grafik?

#72 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 17 lutego 2013 - 02:10

Własnie zaczynam pracować po godzinach nad aktualizacją iWrappera. Zajmie mi to trochę czasu bo mam go mniej niż wcześniej. Jestem na etapie refaktoryzacji i są efekty. Następne kilka dni to testowanie + poprawki. Jest coś co chcielibyście zobaczyć w kolejnej wersji iWrappera o czym mogę nie pomyśleć? Dzięki za komentarze.

#73 Amex

Amex
  • 1 711 postów
  • Płeć:
  • SkądNEW YORK

Napisano 17 lutego 2013 - 02:19

A może jakaś promocja?

#74 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 17 lutego 2013 - 13:41

Promocja była wczoraj na Twitterze :) Wspólnie z @myapple_pl rozdalismy po 4 kody na iWrapper. Zapraszam do śledzenia. Link do konta w podpisie.

#75 ZlyPL

ZlyPL
  • 229 postów

Napisano 01 marca 2013 - 11:49

witam kupiłem odpaliłem na ip5 i w ustawieniach mam jedynie iPad Mini,iPad 3 gdzie ramka z ip5 ?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych