Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iWrapper - opraw swój zrzut ekranu w urządzenie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
128 odpowiedzi w tym temacie

#76 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 01 marca 2013 - 11:52

@ZlyPL, po prostu wybierz zrzut ekranu z iPhone5. On rozpozna czy to zrzut z iPhone (4, 5) czy z iPad. Ustawienie iPad/iPad mini jest po to, ze jak masz zrzut z iPada to ustawiasz czy chcesz go oprawic w iPada czy w iPada Mini (te same proporcje ekranu - stad wybor). Jesli wybierasz zrzut z iPhone to ta opcja nie jest brana pod uwagę. Jesteś drugą osobą, która zwraca na to uwagę i widzę, że muszę przeprojektować trochę interfejs.

#77 chato.pl

chato.pl
  • 1 182 postów
  • SkądWrocław

Napisano 01 marca 2013 - 11:53

witam kupiłem odpaliłem na ip5 i w ustawieniach mam jedynie iPad Mini,iPad 3 gdzie ramka z ip5 ?

Wybierz zrzut ekranu i się przekonaj -,-

#78 ZlyPL

ZlyPL
  • 229 postów

Napisano 01 marca 2013 - 12:06

Kurcze nie ogarniam, ale się domyślam że chodzi o to, iż najpierw muszę zrobić zrzut ekranu a potem tą appką wskazuje zrzut np. w rolce czy gdzieś tam i apkka sama doda mi ramkę mojego urządzenia tak to ma działać? Edit. Sorki za lamerstwo ja dopiero się uczę iOS i OSx Na początek home+power i potem appka :D

#79 maciekdzieciol

maciekdzieciol
  • 1 436 postów
  • SkądWarsaw, Poland

Napisano 01 marca 2013 - 12:37

Kurcze nie ogarniam, ale się domyślam że chodzi o to, iż najpierw muszę zrobić zrzut ekranu a potem tą appką wskazuje zrzut np. w rolce czy gdzieś tam i apkka sama doda mi ramkę mojego urządzenia tak to ma działać?

Edit.
Sorki za lamerstwo ja dopiero się uczę iOS i OSx

Na początek home+power i potem appka :D


Dokładnie tak jak sam opisałeś.

#80 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 01 marca 2013 - 12:43

Aplikacja bierze udział w konkursie appaward.pl. Jeśli uważasz, że iWrapper zasługuje na wyróżnienie możesz oddać na nią swój głos: Wejdź i oddaj głos na iWrapper.

#81 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 26 marca 2013 - 19:49

Dziękuję wszystkim za głosy. iWrapper zajął 3-cie miejsce w swojej kategorii :)

Dzisiaj aplikacja doczekała się oficjalnego konta na twitterze. Jeśli chcesz wiedzieć o nowościach czy wziąć udział w polowaniu na kody to śledź kanał @iwrapper_app.

#82 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 11 kwietnia 2013 - 17:42

Cześć,

iWrapper doczekał się kolejnej aktualizacji. - iWrapper w sklepie iTunes App Store

Na wstępie chciałem podziękować wszystkim, którzy przysyłali maile z sugestiami, komentarzami oraz pisali na twitterze i na forum nt. aplikacji. Usprawniłem kilka rzeczy, m. in. funkcję odnajdującą ostatni zrzut w rolce aparatu - teraz nie musi być na ostatnim miejscu - może być po nim X zdjęć, a zrzut i tak zostanie znaleziony. Więcej zmian poniżej :)

Dołączona grafika

iWrapper 1.6

iWrapper to prosta aplikacja do upiększania Twoich zrzutów ekranu z urządzeń iOS. Świetna dla blogerów oraz recenzentów aplikacji. ⭐⭐⭐⭐⭐

Idea jest prosta. Wybierasz zrzuty ekranu z rolki aparatu. Ustawiasz parametry ramki urządzenia w jakim ma być osadzony zrzut ekranu. Po kilku tapnięciach upiększone zrzuty pojawią się w rolce aparatu gotowe do umieszczenia w artykule lub podzielenia się nimi.

✔ Ramki: iPhone 4s / 5, iPad 3 Wifi, Cellular, iPad Mini
✔ Automatyczne rozpoznawanie urządzenia
✔ Obraz z przezroczystym tłem
✔ Efekty: odbicie urządzenia, odbicie światła na ekranie

Masz iPada oraz posiadasz zrzut z ekranu iPhone? iWrapper wie, że ma pokazać zrzut w ramce iPhone i vice versa.


Zmiany w najnowszej wersji:

iWrapper 1.6:
★ Możliwość wyboru do 20 zrzutów ekranu za jednym razem (In-App Purchase)
★ Poprawiono jakość ramek ze zrzutami z iPhone 3G/4/4s
★ Zmieniono model iPhone 4 na iPhone 4s
★ Dodano urządzenie - iPad Wifi
★ Dodano support języka japońskiego
★ Nowa ikona - Tak, następna, tym razem lepsza :)
★ Aplikacja wymaga iOS 6.0
☆ Podczas wybierania zrzutów ekranu z galerii, wyświetlane są tylko zrzuty ekranu oraz zdjęcia, które są rozmiarów odpowiednich dla zrzutów ekranu.
☆ "Ostatni zrzut z rolki aparatu" - odnajduje zrzut ekranu w rolce aparatu niezależnie od tego czy znajduje się on na ostatniej pozycji czy w środku.
☆ Nowy wygląd podgladu, możesz przeglądać wiele zrzutów i dzielić się nimi
☆ Małe zmiany w UI
☆ Dodano Splash screen

iWrapper 1.5
☆ Udostępnianie na Twitter, Facebook, iMessage, E-Mail
☆ Ustawienia są przechowywane - po ponownym włączeniu aplikacji będą odczytane


Jeśli masz jakieś sugestie zostaw komentarz. Możesz także śledzić iWrapper na twitterze @iwrapper_app

iWrapper w sklepie iTunes App Store


Enjoy :)

#83 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 15 kwietnia 2013 - 19:09

Wczoraj iWrapper doczekał się swojej oficjalnej strony supportowej. Dostępna jest ona pod adresem: http://iwrapperapp.com.

#84 chato.pl

chato.pl
  • 1 182 postów
  • SkądWrocław

Napisano 15 kwietnia 2013 - 19:46

Oglądam stronę na Mac'u, a widzę kwadraty ...

Dołączona grafika

No i czemu brak polskiej wersji :?: :-|

#85 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 15 kwietnia 2013 - 19:52

Hmm bardzo dziwne, to zwykłe gwiazdki, na moim maku działają. Jaki masz system i jakiej przeglądarki używasz? Polska wersja powinna pojawić się w następnym tygodniu.

#86 chato.pl

chato.pl
  • 1 182 postów
  • SkądWrocław

Napisano 15 kwietnia 2013 - 20:04

OS X 10.8.3 + Chrome 26.0.1410.65



#87 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 15 kwietnia 2013 - 20:12

Na Lionie z tym samym chromem nie ma problemów. Dziwna sprawa. Ciekaw jestem czy inni mają taki problem.

#88 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 23 kwietnia 2013 - 19:09

Cześć, zaczynam pracę nad drobnymi usprawnieniami i myślę, że jest to dobry moment, żeby dodać wsparcie dla kilku kolejnych języków. Myślę, że usprawnienia to kwestia tygodnia. Czy znajdują się wśród was osoby, które mogłyby pomóc w tłumaczeniu aplikacji?

Chciałbym dodać wsparcie dla języków:

- Chinese
- Belarusian
- Czech
- German
- Greek
- Spanish
- Estonian
- Finnish
- Hungarian
- Italian
- Korean
- Dutch
- Slovak
- Swedish
- Turkish
- Ukrainian

Projekt tłumaczenia aplikacji jest publiczny i znajduje się pod adresem: https://applokaligo....rojects/1438103 w serwisie Lokaligo. Tworzenie konta zajmuje minutę.

Znajdą się chętni?
Jeśli macie sugestie piszcie śmiało.

#89 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 05 maja 2013 - 11:21

iWrapper dzięki pomocy pewnego twitteriana dostał wsparcie dla języka niemieckiego. Będzie ono dostępne w nadchodzącej aktualizacji. http://iwrapperapp.com/blog.

Lista języków do przetłumaczenia:

- Chinese
- Belarusian
- Czech
- German
- Greek
- Spanish
- Estonian
- Finnish
- Hungarian
- Italian
- Korean
- Dutch
- Slovak
- Swedish
- Turkish
- Ukrainian

#90 dawidnor

dawidnor
  • 984 postów
  • SkądOslo (Asker)

Napisano 05 maja 2013 - 11:41

Moze moglbys dodac jeszcze Norweski?:) Chetnie pomoge.

#91 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 05 maja 2013 - 11:54

Norweski już jest w aplikacji ;)

#92 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 11 maja 2013 - 10:15

Cześć wam :)

iWrapper w wersji 1.6.1 jest dostępny w App Store. Jest to mały update, głównie dla niemieckiej społeczności - wsparcie dla języka niemieckiego. Zapewne są tu osoby, które korzystają z iPhone'a / iPada po niemiecku więc macie teraz możliwość używania aplikacji w języku niemieckim.

Dzisiaj dostałem informację na Twitterze o literówkach w polskiej wersji interfejsu. Dzisiaj też naniosłem poprawki i wersja 1.6.2 trafiła do sklepu - więc cierpliwości, może Apple tym razem szybciej zatwierdzi aktualizację :)

Prośba o pomoc w tłumaczeniach jest nadal aktualna. Jeśli znasz język lub chcesz mieć aplikację w języku, którego nie ma, zgłoś się tu lub na twitterze @iwrapper_app.

Pobierać :)

#93 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 17 maja 2013 - 08:54

Cześć, do sklepu trafiła wersja 1.6.2 - są to poprawki interfejsu w polskiej lokalizacji. Kolejne aktualizacje będą wprowadzały również usprawnienia. http://iwrapperapp.c...-release_1-6-2/

Macie sugestie? piszcie :)

#94 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 19 maja 2013 - 08:43

Zgłosili się kolejni ochotnicy :) W ciągu tygodnia aplikacja w App Store zyska wsparcie języka Węgierskiego i Rosyjskiego :) http://iwrapperapp.c...ages-supported/

#95 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 06 lipca 2013 - 19:22

Cześć,

Jakiś czas temu zacząłem przystosowywać iWrapper do iOS7. Jest to dobry moment na zgłaszanie błędów. Zapewne część was ma na swoich urządzeniach iOS7 oraz iWrappera. Jeśli tak właśnie jest i widzicie, że iWrapper nie działa tak jak powinien to możecie zgłosić błąd tutaj lub na twitterze @iwrapper_app. Jeśli nie znaleźliście błędów, ale macie jakieś sugestie to śmiało pisać tu lub na twitterze.

Co udało się zrobić?
Na dzień dzisiejszy aplikacja wspiera iOS6 oraz iOS7, wygląd aplikacji w iOS7 jest dopasowany dla tegoż systemu.
Poprawiłem też błąd, który blokował UI lub przycisk Podgląd po użyciu "Ostatni zrzut ekranu z rolki aparatu" - zgłoszone na Twitterze.

pozdrawiam, Tomek

#96 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 18 września 2013 - 17:12

iWrapper w wersji 1.7 jest już dostępny i przystosowany do iOS7 :) Ps. Jeśli korzystaliście z języka polskiego w aplikacji to wstrzymajcie się z aktualizacją do 1.7.1, która wczoraj poszła do przeglądu. Aplikacja w 1.7 miała buga, którego nie zauważyłem (używam iOS po angielsku) i uruchamia się tylko w języku angielskim niezależnie od ustawień. Za kilka dni będzie dostępna 1.7.1.

#97 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 19 września 2013 - 15:56

1.7.1 Dostępne :)

#98 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 29 stycznia 2014 - 00:13

iWrapper 2.0 dostępny... za FREE :)
Zapraszam :)

#99 Maxavelli

Maxavelli
  • 1 040 postów

Napisano 29 stycznia 2014 - 10:29

Wyglad rewelacja :-).

#100 MC_

MC_
  • 6 889 postów

Napisano 29 stycznia 2014 - 10:35

Przyłączam się do grona zadowolonych użytkowników. :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych