Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Iphone 4 zawiesza się podczas wykonywania i odbierania połączeń


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Artur19

Artur19
  • 5 postów

Napisano 17 sierpnia 2012 - 19:02

Witam jestem nowy proszę o wyrozumiałość . Mam problem z Iphone 4 . Telefon bardzo często zawiesza się podczas wykonywania jak i odbierania połączeń za każdym razem muszę go restartować . Proszę o pomoc jak mogę temu zaradzić .

#2 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 17 sierpnia 2012 - 19:17

Restore ? To najszybciej. Nie podałeś żadnych informacji, żeby można było więcej wywróżyć.

#3 Artur19

Artur19
  • 5 postów

Napisano 17 sierpnia 2012 - 23:17

Restore został zrobiony . Telefon działał przez kilka godzin bez zacięcia podczas wykonywania i odbierania połączeń . Po czy znów za każdym razem podczas wybierania numery jak i odbierania telefon zacinał się i trzeba było go zrestartować po restarcie była ta sama sytuacja . Telefon nie ma wgranych żadnych programów dodatkowych ani aplikacji tylko standardowe które są fabrycznie . Posiada oprogramowanie 5.1.1 .

---------- Wpis dodano o 00:17 ---------- Poprzedni wpis dodano o 00:06 ----------

Zauważyłem również gdy telefon jest nagrzany tzn dłużej jest użytkowany to nie występuje ten problem z zawieszaniem się podczas wykonywania połączeń jak i odbieraniem . Proszę o jakieś rady .

#4 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 17 sierpnia 2012 - 23:32

Po restore przywracałeś kopie czy nie? Jak nie, wyłącz BT i WiFi i zobacz czy nadal się będzie zacinał.

#5 Artur19

Artur19
  • 5 postów

Napisano 18 sierpnia 2012 - 00:00

Nie kopia nie była przywracana . Tak jak pisałem gdy telefon leży dłuższy czas nie użytkowany po czy Chce gdzieś zadzwonić telefon zacina się . A gdy telefon jest ciepły działa normalnie .

---------- Wpis dodano o 01:00 ---------- Poprzedni wpis dodano o 00:58 ----------

Wyłączyłem WiFi i BT i nadal jest ta sama sytuacja .

#6 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 18 sierpnia 2012 - 09:18

To niestety pomysły mi się kończą w takim razie co może jeszcze być...

#7 Artur19

Artur19
  • 5 postów

Napisano 18 sierpnia 2012 - 09:56

A jest istnieje możliwość że jest zepsuta płyta główna przy tych dolegliwościach ?

#8 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 18 sierpnia 2012 - 10:06

A jest istnieje możliwość że jest zepsuta płyta główna przy tych dolegliwościach ?


Jeżeli na czystym sofcie zaraz po restore tak się robi to na pewno jest to problem sprzętowy. A sprawdzałeś może z inną kartą SIM? Może Twoja karta jest uszkodzona?

#9 Artur19

Artur19
  • 5 postów

Napisano 19 sierpnia 2012 - 11:04

Włożyłem inną kartę sim ale niestety sytuacja się powtarza .




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych