Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Macbook pro (late 2011) mulowaty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 adamvet

adamvet
  • 485 postów
  • SkądNorwich, UK

Napisano 06 sierpnia 2012 - 14:07

Witam Mam problem z moim Macbookiem pro (late 2011, i7, 8Gb RAM, HD3000 i AMD HD 6500). Czesto muli niesamowicie (pileczka plazowa nawet do 10 minut przy uruchomionych 3 programach - google chrome, iTunes, VMware Fusion). Bardzo czesto pileczki przy odpalonym Skypie, Jak probuje restartowac to wylacza sie niemilosiernie dlugo plus ponowne uruchomienie to czasem nawet 10 minut. Zrobilem Apple Hardware Test - zero bledow, naprawialem uprawnienia i sprawdzalem dysk - zero bledow. PRAM resetowany. Juz mnie szlag jasny trafia ze na komputerze za tyle pieniedzy normalnie nie da sie pracowac (nie mowiac o ogladaniu filmow z netu czy tez glupiego rozmawiania przez Skype). Zainstalowany Mountain Lion ale na Lionie bylo tak samo. Moze ma ktos podobne problemy lub ktos wie co moze byc przyczyna i co z tym fantem zrobic? Pozdrawiam Adam

#2 imis

imis
  • 93 postów
  • Skądokolice Poznania

Napisano 07 sierpnia 2012 - 01:03

Dziwne, też kiedyś miałem coś podobnego. Co dziwne, postawiłem na nowo system bo nie chciało mi się walczyć i było ok. Jest jak dotąd. Ten Mountain to czysta instalacja czy upgrade?

#3 adamvet

adamvet
  • 485 postów
  • SkądNorwich, UK

Napisano 07 sierpnia 2012 - 08:59

najpierw byl upgrade pozniej instalacja na czysto z pendriva ale dalej to samo..juz normalnie sil mi brakuje bo czasem jak jest odpalonych 2 lub 3 programy to zwisy sa nawet 5 minutowe z koleczkiem plazowym w pierwszym tle...jesli nic sie nie zmieni to w piatek ide do Apple Store do serwisu bo ja juz mam dosyc

#4 marci4

marci4
  • 25 postów

Napisano 09 sierpnia 2012 - 13:16

A jaki dysk masz w tym MBP?

#5 DanielF

DanielF
  • 5 726 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 09 sierpnia 2012 - 14:16

A co masz w Monitor aktywności? jakie procesy obciążają procesor? ile masz wolnego ramu, czy system wrzuca dane na swap? Instalowałeś jakieś myszki, modemy itd, czasami mają kexty do starszych systemów i powodują błędy




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych