Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Real Racing 3


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
480 odpowiedzi w tym temacie

#51 reverpl

reverpl
  • 171 postów
  • SkądPoznań

Napisano 16 lutego 2013 - 18:19

Porównywalnałem dzisiaj Mini z 4s i wszystkie detale tak samo. W porównaniu z ip 5 brakuje refleksów na szybie. Wszelkie inne odbicia i blyski świateł tak samo i na Mini i na 4s i rownież podobnie jak na 5. Bateria na Mini po 3 godzinach grania spadła o 44 %, na 4s grałem 15min tylko i spadło może o kilka procent. :)

#52 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 16 lutego 2013 - 20:04

Kurcze, mam konto na US i muszę czekać...;/

#53 strefagti

strefagti
  • 124 postów
  • SkądMannschaft Krosno

Napisano 16 lutego 2013 - 20:08

Na NZ trzeba założyć

#54 najman

najman
  • 953 postów

Napisano 16 lutego 2013 - 23:40

Ja ominalem te mikroplatnosci i czekanie, ale trzeba miec jailbreak.

#55 klnt

klnt
  • 2 043 postów
  • SkądOpole

Napisano 17 lutego 2013 - 00:47

No w porównaniu do 2 części grafika sporo lepsza. Na 4s działa bardzo dobrze. Dzisiaj nagram filmik.

- - - Updated - - -

Już nagrałem :) Sorry za jakość.


Real Racing 3 on iPhone 4s Gameplay - YouTube

Tytuł po angielsku, opis będący połączeniem angielskiego z polskim, 360p z ostrością w niewłaściwym miejscu - z tego filmiku nie widać raczej jak wygląda Real Racig 3 na 4S, widać co najwyżej, że nie zacina ;)

#56 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 17 lutego 2013 - 02:18

Kurcze, mam konto na US i muszę czekać...;/


Przerobienie konta na NZ i spowrotem z powrotem to maks 5 minut roboty.

@eualex - pisz do Microsoft, że ich autokorekta w Windows 8 kuleje...

#57 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 lutego 2013 - 15:32

Muszę przyznać, że gra robi wrażenie! Oczekiwanie na dostarczanie części/naprawy itd. wcale nie jest aż tak uciążliwe, a jako, że gra jest darmowa, naprawdę nie powinniśmy narzekać. Screeny z iPhone 5

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

#58 strefagti

strefagti
  • 124 postów
  • SkądMannschaft Krosno

Napisano 17 lutego 2013 - 15:39

Przy 4 (aktualnie) autach można ścigać się bez przerwy.

#59 Konrado

Konrado

  • 1 844 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 17 lutego 2013 - 16:30

Przy 6 mam już ten problem, że nie wiem którą trasę wybrać. :) Szkoda tylko, że tych torów tak mało.

#60 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 17 lutego 2013 - 16:33

Przerobienie konta na NZ i spowrotem z powrotem to maks 5 minut roboty.

@eualex - pisz do Microsoft, że ich autokorekta w Windows 8 kuleje...


Jak, próbowałem ale nic nie wymyśliłem.

#61 Ernest05

Ernest05
  • 829 postów
  • Płeć:

Napisano 17 lutego 2013 - 16:58

Jak masz kartę, to zmieniasz na none. Do tego kod pocztowy zmienisz na jakiś z NZ i będzie ok ;)

#62 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 17 lutego 2013 - 18:06

Jak, próbowałem ale nic nie wymyśliłem.


Jak wszyscy dali rade to czemu Ty byś miał nie dać? Edytujesz informacje o koncie, zmieniasz lokalizacje na NZ, potem podajesz 4 cyfrowy kod pocztowy, wpisujesz w suburb cokolwiek (może być irongery, ja wpisałem homer), akceptujesz nowy regulamin i wio ;) Z powrotem tak samo, tylko że musisz karte kredytową wybrać jeśli wcześniej miałeś.

Minusy są takie, że jak wyjdzie update to go nie zainstalujesz bo byś znowu musiał powtarzać powyższą operacje. A 28 lutego trzeba będzie wywalić to RR3 i ściągnąć od nowa na PL Store. Na szczęście save'y są w chmurze więc nic nie stracimy.

#63 3GS

3GS
  • 83 postów

Napisano 17 lutego 2013 - 18:46

Save z wersji NZ zadziała z wersją PL ?

#64 klnt

klnt
  • 2 043 postów
  • SkądOpole

Napisano 17 lutego 2013 - 19:10

A da się gdzieś włączyć sterowanie z klawiatury bluetooth?

#65 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 17 lutego 2013 - 20:28

Save z wersji NZ zadziała z wersją PL ?


Powinien. Save jest przetrzymywany na serwerze gry a nie w iCloud wiec ewentualne różnice między wersjami NZ a PL nie będą weryfikowane przez mechanizm weryfikujący Apple.

#66 Koyot

Koyot
  • 947 postów

Napisano 17 lutego 2013 - 21:35

W innym wątku grę zachwalałem, ale po kilku dniach czas na kilka uwag. Im więcej samochodów, tym mniej problemów z czasem oczekiwania na naprawy itp. To nie do końca prawda. Im lepszy samochód, tym więcej części do uszkodzenia. I tak, to jednym poważniejszym uderzeniu na cały wyścig mam ok. 10 części i ponad 2h samych napraw. W wyższych ligach jest problem z kasą. Zarabia się niewiele więcej jak nie tyle samo za wygrane, co w niższych kategoriach. Strasznie to wkurza jak za naprawy płaci się więcej, a upgradów jest np. 24, każdy po 20-30 tys. AI przeciwników nie istnieje. Największy minus tej gry. Przeciwnicy bardzo rzadko się wyprzedzają, zwykle w jakiej kolejności zaczęli wyścig, tak go skończą. Oprócz tego najbardziej wkurzająca rzecz - przy każdej stłuczce z przeciwnikiem traci się prędkość podczas gdy przeciwnik odpływa w siną dal... I nie mówię tu o przywaleniu w tylny zderzak, tylko np. w bok. Świetnie to widać na trasie Speedway. Wszyscy przeciwnicy jeżdżą jak po sznurku tą samą trasą i nie ma nawet co próbować im drogę zajeżdżać od boku, bo tylko wkurzyć się można. Nie rozgryzłem jeszcze charakterystyki samochodów. Niby mają parametry i niby czuć, że jeden jest szybszy, a drugi nie, ale czasem są przekłamania. Mam focusa rs ze wszystkimi upgradami i często przeciwnicy doganiają mnie na długiej prostej tym samym samochodem, ale pod warunkiem, że ja jadę innym, lepszym. Czasem przeciwnicy w tym samym samochodzie mniej ślizgają się na zakrętach przy tej samej prędkości. Totalnie nielogiczne. W niektórych zawodach są samochody kompletnie odstające od reszty, którymi nie idzie wygrać żadnego, ale to żadnego wyścigu. Mam vipera coupe (z kilkoma upgradami nawet) i w wyścigu head2head trafia mi się zawsze przeciwnik z nissanem gtr. Około sekundy różnicy do setki, więc przepaść. I od początku wyścigu do końca, pomimo, że przejechałem trasę bez najmniejszego błędu, to przewaga przeciwnika wyniosła 1500 metrów... I na koniec - brak multiplayera. Ten "time shifted multiplayer" wygląda tylko na wrzucone prawdziwe nazwy graczy, poza tym nic nie oferuje. Może poprawią co nieco w przyszłych aktualizacjach, bo jak na razie, to przeszła mi ochota na granie po zaczęciu wyścigów najszybszymi samochodami.

#67 3GS

3GS
  • 83 postów

Napisano 19 lutego 2013 - 18:42

Jak obejrzeć replay z wyścigu ?

#68 matgru

matgru
  • 99 postów

Napisano 19 lutego 2013 - 21:35

Z tego co wiem, to się nie da.

#69 strefagti

strefagti
  • 124 postów
  • SkądMannschaft Krosno

Napisano 19 lutego 2013 - 21:41

Właśnie kupiłem GT3 RS i jest aż 27 upgradeów. Ciężko coś zrobić bo za pierwsze miejsce w wyścigu dostałem 7600 a drugi etap modyfikacji każdy powyżej 20tys! Co będzie dalej. Czy tak czy tak gra robi wrażenie.

#70 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 21 lutego 2013 - 00:07

Ja w ogole żadnych upgrade nie robie i daje rade zawsze załapać się na podium. Jak patrze na cene veyron'a czy agery to jestem niemal pewny że takie skąpstwo się opłaci na koniec ;)

#71 zooltar

zooltar
  • 27 postów

Napisano 21 lutego 2013 - 11:47

W jaki sposób gracie żeby zalapac się na podium?

#72 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 21 lutego 2013 - 13:25

Techniki które stosuje: - Późne dohamowanie, wejście najbardziej po wewnętrzej i oparcie się na przeciwniku wypychając go na zewnątrz zakrętu - Jak są jakieś szykany przez puste pole to jade na wprost zamiast hamować i skręcać - Zajeżdzanie drogi tak żeby przeciwnik pchał mnie jeśli ma szybszą fure na prostej No i wiele skrótów indywidualnych dla każdej trasy, np. na Laguna Seca można na pierwszym zakręcie skręcić dużo wcześniej i ściąc zakręt. Zazwyczaj 10 miejsc do przodu dzięki temu mamy :D Na Hockenheim ta sama historia - 1 zakręt i tniemy po trawie. Aha no i oczywiście powylaczać wszelakie asysty... z nimi nic sie nie da wyprzedzić tylko sie jedzie gęsiego caly wyścig na tej samej pozycji ;/

#73 3GS

3GS
  • 83 postów

Napisano 21 lutego 2013 - 22:25

Długo jeździłem z wyłączonymi wszystkimi asystami, a dzisiaj dla porównania włączyłem tylko kontrolę trakcji. Muszę przyznać, że na razie wydaje się trochę łatwiej, przede wszystkim jeśli np. podczas wyścigu na kilka okrążeń obejmiesz prowadzenie, to zdecydowanie prościej dojechać do mety na tym samym miejscu (wcześniej miałem sytuację, gdzie na czwartym okrążeniu wypadłem z trasy dosłownie na ostatnim zakręcie i wyprzedziło mnie 3 kierowców -> bardzo frustrujące doświadczenie :P ). Zobaczę jak będzie na dłuższą metę...

#74 Koyot

Koyot
  • 947 postów

Napisano 21 lutego 2013 - 22:26

Dodam jeszcze opieranie się na przeciwnikach na zakrętach. Czyli wyprzedzanie po wewnętrznej z bardzo późnym hamowaniem (albo wcale, gdy zakręt łagodny). Uszkodzenia rzadko się nabiją, a przeciwnik zwykle zostaje w tyle.

Ja w ogole żadnych upgrade nie robie i daje rade zawsze załapać się na podium. Jak patrze na cene veyron'a czy agery to jestem niemal pewny że takie skąpstwo się opłaci na koniec ;)


Nic nie kupujesz?

#75 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 21 lutego 2013 - 22:52

Nic nie kupujesz?


Dołączona grafika

A fury biore tylko z przecen :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych