Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Ceny nowych Apple iMac na Allegro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#26 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 14 sierpnia 2007 - 13:09

A blade to handlowiec, pisal, ze rynek POlski to dla niego ledwie kilkuprocentowy rynek zbytu - wiec zdecydowanie moze sobie go odpuscic, a my tego przeciez nie chcemy.


Ale kto nie chce? Co ty w PRLu jeszcze jesteś że liżesz tak dupę sprzedawcy?

#27 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 14 sierpnia 2007 - 16:47

no to pojechaliscie po bandzie ludzie

uwazacie, ze blade nie powinien tak odpisywac ? jak to nie !? Skoro tak jak pisał kenjiro kilka razy mailowal do niego w sprawie ceny imac'a, to jego sprawa jaka jest cena, chyba oczywiste, ze kazdy chce cos zarobic, a musi miec kase na kolejne zakupy dla nas forumowiczow :P.

Kenjiro jezeli cos ci sie nie podoba to po kiego piszesz? znajde ci tysiace aukcji na ktorych cena jest za duza - chcesz ? przykladowo - gdyby byla domena sex.pl do licytacji i walczyli by o nia ludzie to ceny dochodzily by do grubych tysiecy, a kenjiro powiedz mi szczerze - pisalbys do wlasciciela ze przeciez rejestracja w nazwa.pl kosztuje tylko 9.90 + VAT - juz widze szczery bananowy usmiech na twarzy wlasciciela. Na prawde dziwie sie, ze blade Cie po prostu bardziej nie wysmial, jega sprawa ile chce zarobic, moze walnac nawet 10 000 jest to nowy imac i nigdzie w PL go nie dostaniesz poza aukcjami Blade'a. Wiec wybacz monopol :) !

I chyba najwazniejsze - na kazdej aukcji Bruca jest notka, ze nie sprzeda taniej i chyba po to to napisal aby ustrzec sie przed uszczypliwymi malolatami badz mlodymi duchem, ktorzy i tak popiepsza troche dla samego sensu piepszenia. Takie maile moga wytracic z rownowagi.

A blade to handlowiec, pisal, ze rynek POlski to dla niego ledwie kilkuprocentowy rynek zbytu - wiec zdecydowanie moze sobie go odpuscic, a my tego przeciez nie chcemy.
Ide o zaklad, ze zaden obcokrajowiec nie zawraca glowy blade'owi.


Ja prdle, ale pokaz wazeliniarstwa, paskudnego lizusostwa. Wiesz co, nasmaruj sie wazelina (kosmetyczna albo techniczna, z Castoramy) i zrob wiesz co. Na jedno wyjdzie.
Ze czego niby nie chcemy? Co to, jakis misjonarz, ze mamy go blagac zeby sobie nie odpuscil rynku? Pisz za siebie...
  • kadargo lubi to

#28 clr

clr
  • 1 326 postów

Napisano 14 sierpnia 2007 - 16:57

Ja prdle, ale pokaz wazeliniarstwa, paskudnego lizusostwa. Wiesz co, nasmaruj sie wazelina (kosmetyczna albo techniczna, z Castoramy) i zrob wiesz co. Na jedno wyjdzie.
Ze czego niby nie chcemy? Co to, jakis misjonarz, ze mamy go blagac zeby sobie nie odpuscil rynku? Pisz za siebie...


good point, dzis kazdy ma kogos na zachodzie znajomego...nie ten to inny, nastepny i nastepny.kazdy moze wam imaca przywiezc, trzeba sie tylko zgrac czasowo...hmm no chyba ze juz jestescie napaleni to bierzcie od posrednika :)..pozdro

#29 gresh

gresh
  • 255 postów

Napisano 14 sierpnia 2007 - 23:06

Od tego jest forum zeby na nim moc cos komentowac. Skoro jedna osoba uznala ze aukcja z allegro z Imackiem nie jest okazją i jej zdaniem jest to imac za drogi to dobrze ! - jest to cenna wskazowka dla innych, ktorzy moga byc zainteresowani zakupem i cenna opinia dla nich - ze a nóż okazja nie jest wcale okazją... nie wiem po co te cale halo !! Sprzedawca nie powinien sie tak zachowywac - bo akurat szum w tej sprawie nigdy nie pomaga ( ktos wpisze jego nick w google i omylnie wywnioskuje ze to jakis furiat i targu z nim nie dobije ) Forum jest do celow informacyjny... Aukcja z Imaciem zdaniem jednego z forumowiczow nie jest okazja i basta.

#30 Balbiś

Balbiś
  • 243 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 sierpnia 2007 - 23:11

Skomentować jest to bardzo prosto trzeba się nie znać aby kupić ten sprzęt za takie pieniądze. Proste ;) Szukać trzeba naiwnego których na allegro jest mnóstwo i sam tego doświadczyłem na własnych auykacjach ;)

#31 Blade__

Blade__

    Pytong Was obserwuje !!!


  • 3 327 postów
  • SkądPółnoc

Napisano 15 sierpnia 2007 - 23:40

Hmmm.. Panowie (a moze tez i Panie) ... NIE MAM ZAMIARU aby ktos mi cokolwiek lizal ... :D to po pierwsze. po drugie - owszem zgadzam sie, ze sporo osob ma kogoz za granica kto moze mu sprzet sprowadzic - ja go wysylam wiec place za przesylke !!! ktorej koszty doliczylem do aukcji ... Po trzecie nie jestem posrednikiem tylko sprzedawca ktory sprzet bierze z kilku zrodel i kilku krajow - kupuje od Apple, mam komis, kupuje na wyprzedazach i licytacjach ( komorniczych i UC - dodatkowo nie handluje tylko sprzetem Apple ale tez i PC i ogolnie elektronika a komputery Apple stanowia cos kolo 20% calego asortymentu jaki sprzedaje). Posrednikow w Polsce to ja mam ...chodzby na Allegro ktorzy kupuja w cenach hurtowych i odbieraja u mnie sprzet osobiscie. Dobra rada ... prosze sie nie sugerowac tak do konca cenami podanymi przez Apple w dniu prezentacji, bo z tego co slychac (na forum tez i to nie odemnie ale od innych forumowiczow) ceny moga byc wyzsze. Kenjiro napisal mi, ze ceny mam o 1000PLN wieksze niz beda w Polsce .... czyli jesli cena za 2,4GHz /20" - byla 6400PLN brutto razem z kosztami wysylki do Polski to w/g niego w Polsce bede mogl go kupic cos kolo 5000PLN brutto !!!! jesli tak ...jade i kupuje minimum 20 sztuk !!!
Ciekaw jestem, czemu NIKT nie zwrocil uwagi na to, ze np mam do sprzedania MB PRO 2,33GHz /17" noweczki za 7500PLN brutto ??? Ze mam MB PRO 2,4GHz/17" za 8200PLN brutto - gdzie w Polsce cena jest chyba cos ponad 10 000PLN brutto jesli sie nie myle ??
Piszecie, ze ktos wpisze w Google moj nick z Allegro i zobaczy te wpisy ...owszem ... ale zobaczy rowniez i te wpisy z tego forum http://www.myapple.p...ead.php?t=32749 ktore mowia calkiem co innego. Chodz i tam sa watpliwosci ...bo cena za niska ... To w koncu jak jest ??? Za niska czy za wysoka ???? Popytajcie sie na forum ... kto kupowal u mnie towar ... na 100% znajdzie sie wielu takich !!! Powiedzcie mi kto z Allegro (jesli znacie) w przypadku uszkodzenia komputera przez przewoznika nie czeka na rozpatrzenie reklamacji tylko wymienia klientowi komputer typu Mac PRO 2,66GHz ??? JA TO ROBIE !!! Bo o klienta trzeba dbac ... a na ,,Badaczy pisma Swietego,, - sorry - nie mam czasu.
Mam nadzieje, ze wyjasnilem chyba wszystko bo nie chcialbym, aby z mojego powody Forumowicze klocili sie miedzy soba.
Pozdrawiam.

#32 MacTom

MacTom
  • 811 postów

Napisano 15 sierpnia 2007 - 23:49

Hmmm.. Panowie (a moze tez i Panie) ... (ciach)
Mam nadzieje, ze wyjasnilem chyba wszystko bo nie chcialbym, aby z mojego powody Forumowicze klocili sie miedzy soba.
Pozdrawiam.


A ja niczego już nie dodam tylko bym tym miłym akcentem zakończył wątek, bo moim zdaniem dalsze przegadywanki do niczego nowego nas nie poprowadzą... :)

#33 Blade__

Blade__

    Pytong Was obserwuje !!!


  • 3 327 postów
  • SkądPółnoc

Napisano 16 sierpnia 2007 - 00:11

MacTom - ja uwazam, ze dobra jest taka dyskusja bo ludzie dowiaduja sie chcac nie chcac zawsze czegos nowego. Poza tym, cala sytuacja jest po czesci moja wina bo umieszczam w swoich aukcjach na allegro link do strony MyApple ze specyfikacjami - po to aby jak najwiecej osob zainteresowanych sprzetem Apple moglao ty trafic - przy okazji trafia ty czesc mojej ,,konkurencji,, z Allegro i musze sie w/z tym liczyc ze beda na mnie ,,jechac,, a jesli nie konkurencja to Ci ktorym nie udalo sie mnie naciagnac na straty ( np. obiecanki cacanki ze to niby na firme chce kupic 18 macow PRO 3GHz(8rdzeni) i placi od reki po 18 000PLN z tym tylko ze sprzet musi miec za 4 dni i z dowozka do firmy a platne przy odbiorze. oczywiscie chce kupic poza Allegro i bez zaliczki.) ;) Przerabialem to kilka razy, przerabialem tez ,,cwaniaczkow,, co kupowali glownie laptopy i tego samego dnia podmieniali podzespolu i po 4 godz. dzwonili ze chca oddac bo sprzet popsuty. Przerabialem ,,podchody,, konkurencji ktora podaja cie za klienta chiala przed zakupem uzyskac S/N sprzetu - rzekomo do sprawdzenia statusu sprzetu - a za 2-3 dni sprzet byl w necie zgloszony jako kradziony .... teraz podaje S/N jak klient sam odbiera sprzet to sobie sprawdza albo jesli jest wysylka to podaje dopiero po wlpacie na konto. PO PROSTU ZYCIE !!!

#34 MacTom

MacTom
  • 811 postów

Napisano 16 sierpnia 2007 - 00:23

Fakt, racja, że dyskusja jest potrzebna, zresztą bardzo zawzięta toczy się już przecież od kilku stron... :) Ja jednak uważam, że mimo wszystko temat został już wyczerpany... Wypowiedziałeś się również i Ty Blade, jako sprzedający, wypowiedziało się kilka innych osób wyrażając w ten czy w inny sposób swoje opinie... :) Moim zdaniem dalsza dyskusja niczego nowego nie przyniesie... Znajdzie się następny, który powie, że ten Blade to taki zły, bo chce nie wiadomo ile za sprzęt albo, że jeszcze pewnie jakiś trefny, bo tak tanio sprzedaje itp, itd :) I potem znów znajdzie się jeden, który powie inaczej i znów będziemy się wzajemnie przegadywać i znowu cała dyskusja nakręci się od nowa... Po co to wszystko? Szkoda sobie zdrowia i nerwów marnować! Moim skromnym zdaniem należałoby na tym poprzestać... :)

#35 Blade__

Blade__

    Pytong Was obserwuje !!!


  • 3 327 postów
  • SkądPółnoc

Napisano 16 sierpnia 2007 - 01:07

Wiesz jak to sie nazywa ...... ZAMIESZANIE MEDIALNE !!!! :lol:

#36 maradi

maradi
  • 12 postów

Napisano 30 października 2009 - 14:12

nie bardzo rozumiem o co całe oburzenie? nie chcesz placic 1000pln wiecej nioz sprzet kosztuje - nikt Ci nie kaze. a Blade_ moze na swoich aukcjach wystawiac co i za ile chce.proste.

#37 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 30 października 2009 - 14:18

Natomiast już nie takie proste jest to po co odświeżyłeś wątek przed 2 lat i dla czego nie umiesz pisać po polsku.

#38 badej

badej
  • 83 postów

Napisano 30 października 2009 - 22:54

Gratuluje archeologowi "maradi". Głębiej to już tylko lawa i dinozaury zostały...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych