Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Ceny nowych Apple iMac na Allegro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kenjiro

Kenjiro
  • 125 postów
  • SkądGdynia

Napisano 12 sierpnia 2007 - 19:20

Pojawiły się oferty na allegro. Z tego co wyliczyłem gość chce nieźle naciągać - 20" za 6400 zł. Cena w Eu to około 4500 zł netto co z polskim vatem daje 5400 zł. 1000 zł marża na sztuce...:-x

Tutaj: http://www.allegro.p...ali_okazja.html

I jeszcze reklamuje jako okazja:shock:

#2 Hex

Hex
  • 2 660 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 12 sierpnia 2007 - 21:29

Pojawiły się oferty na allegro. Z tego co wyliczyłem gość chce nieźle naciągać - 20" za 6400 zł. Cena w Eu to około 4500 zł netto co z polskim vatem daje 5400 zł. 1000 zł marża na sztuce...:-x

Tutaj: http://www.allegro.p...ali_okazja.html

I jeszcze reklamuje jako okazja:shock:

O następny spalony na zakupach u Blade__'a :lol:

#3 Kenjiro

Kenjiro
  • 125 postów
  • SkądGdynia

Napisano 12 sierpnia 2007 - 22:42

Pan Blade czy Bruce jak kto woli odpisał mi w tym stylu, ponieważ ośmieliłem się zakwestionować jego cenę: "To po co mi czlowieku glowe zawracasz ?? Nie masz z kim pogadac czy co ??? Nie pasuje ci to nie ... masz takie prawo !!! A mi tylko glowe zawracasz. Znajac zycie to chcialbys kupic za 1000PLN a najlepiej dostac za darmo. Podejrzewam, ze jeszcze dlugo nie bedzie Cie stac na taki lub podobny sprzet bo z doswiadczenia wiem ze osoby ktore w podobny sposob pisaly do mnie ponad rok temu do tej pory zyja tylko marzeniami. P.S. tego typu wiadomosci dyskfalifikuja pana w moich oczach jako potencjalnego Kupujacego ( na moj gust - styl i forma mowi mi ze mam do czynienia z ,,malolatem,, ) co powoduje, ze u mnie jest pan na czarnej liscie osob ktorym niczego nie sprzedaje. pozdrawiam" Albo on jest chory albo pomyliły mu się epoki i myśli że jeszcze w PRLu żyje.

#4 Marcin_G

Marcin_G
  • 892 postów
  • Płeć:
  • SkądRumia

Napisano 12 sierpnia 2007 - 23:04

Szczerze mówiąc to nie rozumiem Twojego oburzenia Kenjiro . Przecież to sprawa Blade za ile sprzedaje. Skoro uważasz że za drogo to go zlej i kup gdzie indziej. Wolny rynek.

#5 tasiutas

tasiutas
  • 25 postów
  • SkądWrocław

Napisano 12 sierpnia 2007 - 23:19

No i widac, ze "Pan Bruce" zamiast migac sie i plaszczyc jak kazdy szanujacy sie sprzedawca pragnacy pozbyc sie towaru po prostu zrugal Cie jak gowniarza kazac Ci odejsc i podlubac w nosie jesli nie masz co robic, bo on (Bruce) ma tu wazniejsze sprawy na glowie! ;] "Kapitalizmu dziczeje rezim", ze zacytuje slowa piosenki! ;]

#6 Blade__

Blade__

    Pytong Was obserwuje !!!


  • 3 327 postów
  • SkądPółnoc

Napisano 13 sierpnia 2007 - 00:21

TAK DOKLADNIE !!! Jak komus cena nie pasuje to w/g mnie daje sobie spokuj i szuka dalej. Pan Kenjiro vel Michal_Kiczela (nick z Allegro) widocznie nie ma co z wolnym czasem robic i zawraca glowe innym. Duza czesc uzytkownikow MyApple wie, jak ciezko sie ze mna skontaktowac nawet poprzez PW albo e-mail bo ciagle jestem w rozjazdach albo siedze i odpisuje na emaile ktore czekaja w kolejce po tydzien. To ze sprzedaje, nie znaczy ze mam sie PLASZCZYC przed pseudo Klientem - zadko zdarza mi sie aby w ten sposob pisac do kogos ale jaka forma pytania ... taka odpowiedz. W pierwszej wiadomosci jaka napisalem do Kenjiro bylo cyt.: ,,... To prosze sobie doliczyc jeszcze koszta transportu albo koszta biletow jesli sam Pan chce sobie po niego przyjechac. Nikt Pana nie zmusza do kupienia u mnie ... moze Pan sobie poczekac i kupic w Polsce albo jechac samemu za granice i sobie przywiezc. W tej cenie ktora jest na moich aukcjach wliczona jest juz cena sprowadzenia sprzetu do Polski oraz wysylka do klienta + prowizja dla Allegro. A tak na marginesie ... jak kole Pana te 1000PLN ( z ktorych nie odliczyl Pan transportu) to prosze sie nie patrzec albo samemu kupic kilka sztuk i sprzedawac. Pozdrawiam ...,, Sprawe uwazalem za zakonczona ale po kolejnym e-mailu dotyczacym tego samego ... mialem juz dosyc !!! Klient jest wazny i trzeba go szanowac ale w granicach rozsadku !!!! Bo niedlugo to bede musial iMaca ze smiglem sprzedawac a przy dostawie to jeszcze goracego hotdoga dokladac !!! Panie Kenjiro moze teraz w ramach zadoscuczynienia to mam Panu wyslac tego iMaca gratis .... ??? i moze z jakies 500PLN dodatkowo na konto przelac ???? Dzieki Bogu stac mnie na to aby moc sobie odpuscic takich klientow ( o czym poinformowalem Kenjiro w e-mailu , ze u mnie nie ma szans niczego kupic) i zajac sie tymi ktorzy rzeczywiscie sa zainteresowani zakupami a nie zawracaniem glowy. Tasiutas - akurat ja z pozbyciem sie towaru (jak to piszesz) nie mam problemow (dziennie sprzedaje ponad 30 komputerow i to nie tylko Apple - w necie, w sklepie i w komisie, poza tym spora czesc Sprzedawcow na Allegro bierze towar ode mnie) ale masz racje ... sa dla mnie wazniejsze sprawy np. teraz siedze zamiast spokojnie spac bo musze towar do wysylki naszykowac w tym rowniez do Polski .... rozmawiam z bratem bo on zas szykuje towar dla klientow ktorzy jutro przyjezdzaja po jego odbior ( w tym 3 osoby z tego forum - przy okazji pozdrawiam) KLIENT NASZ PAN !!! - ALE NIE DOSLOWNIE !!! Pozdrawiam
P.S.
Wiadomosc ode mnie jaka Kenjiro zamiescil w swoim poscie byla to ostatnia wiadomosc jaka do niego wyslalem w celu ZAKONCZENIA DYSKUSJI . Napisalem to dlugo i grzecznie. Gdybym byl zas obecnym Prezydentem RP odpisalbym krotko cyt.: ,,... SPIEPRZ... DZIADU...,, :D
  • MacDada lubi to

#7 krzysiekone

krzysiekone
  • 6 postów

Napisano 13 sierpnia 2007 - 00:37

TAK DOKLADNIE !!! Jak komus cena nie pasuje to w/g mnie daje sobie spokuj i szuka dalej. Pan Kenjiro vel Michal_Kiczela (nick z Allegro) widocznie nie ma co z wolnym czasem robic i zawraca glowe innym. Duza czesc uzytkownikow MyApple wie, jak ciezko sie ze mna skontaktowac nawet poprzez PW albo e-mail bo ciagle jestem w rozjazdach albo siedze i odpisuje na emaile ktore czekaja w kolejce po tydzien. To ze sprzedaje, nie znaczy ze mam sie PLASZCZYC przed pseudo Klientem - zadko zdarza mi sie aby w ten sposob pisac do kogos ale jaka forma pytania ... taka odpowiedz. W pierwszej wiadomosci jaka napisalem do Kenjiro bylo cyt.: ,,... To prosze sobie doliczyc jeszcze koszta transportu albo koszta biletow jesli sam Pan chce sobie po niego przyjechac. Nikt Pana nie zmusza do kupienia u mnie ... moze Pan sobie poczekac i kupic w Polsce albo jechac samemu za granice i sobie przywiezc. W tej cenie ktora jest na moich aukcjach wliczona jest juz cena sprowadzenia sprzetu do Polski oraz wysylka do klienta + prowizja dla Allegro. A tak na marginesie ... jak kole Pana te 1000PLN ( z ktorych nie odliczyl Pan transportu) to prosze sie nie patrzec albo samemu kupic kilka sztuk i sprzedawac. Pozdrawiam ...,, Sprawe uwazalem za zakonczona ale po kolejnym e-mailu dotyczacym tego samego ... mialem juz dosyc !!! Klient jest wazny i trzeba go szanowac ale w granicach rozsadku !!!! Bo niedlugo to bede musial iMaca ze smiglem sprzedawac a przy dostawie to jeszcze goracego hotdoga dokladac !!! Panie Kenjiro moze teraz w ramach zadoscuczynienia to mam Panu wyslac tego iMaca gratis .... ??? i moze z jakies 500PLN dodatkowo na konto przelac ???? Dzieki Bogu stac mnie na to aby moc sobie odpuscic takich klientow ( o czym poinformowalem Kenjiro w e-mailu , ze u mnie nie ma szans niczego kupic) i zajac sie tymi ktorzy rzeczywiscie sa zainteresowani zakupami a nie zawracaniem glowy. Tasiutas - akurat ja z pozbyciem sie towaru (jak to piszesz) nie mam problemow (dziennie sprzedaje ponad 30 komputerow i to nie tylko Apple - w necie, w sklepie i w komisie, poza tym spora czesc Sprzedawcow na Allegro bierze towar ode mnie) ale masz racje ... sa dla mnie wazniejsze sprawy np. teraz siedze zamiast spokojnie spac bo musze towar do wysylki naszykowac w tym rowniez do Polski .... rozmawiam z bratem bo on zas szykuje towar dla klientow ktorzy jutro przyjezdzaja po jego odbior ( w tym 3 osoby z tego forum - przy okazji pozdrawiam) KLIENT NASZ PAN !!! - ALE NIE DOSLOWNIE !!! Pozdrawiam


Hahahahahahahahaha , chcialo ci sie tyle pisac hahaha................................

#8 tasiutas

tasiutas
  • 25 postów
  • SkądWrocław

Napisano 13 sierpnia 2007 - 01:39

...Tasiutas - akurat ja z pozbyciem sie towaru (jak to piszesz) nie mam problemow (dziennie sprzedaje ponad 30 komputerow i to nie tylko Apple - w necie, w sklepie i w komisie, poza tym spora czesc Sprzedawcow na Allegro bierze towar ode mnie)...


Alez ja nie sugerowalem, ze masz ;] Tak sobie zazartowalem z calej tej sytuacji ;]

Pozdrawiam i zycze udanych transakcji!

Nasz Klient, Nasz Pan! Ale tylko Klient, a nie "interesant" ;p

#9 JEDI_V-03965dee98

JEDI_V-03965dee98
  • 2 630 postów
  • Płeć:
  • SkądOBERSCHLESIEN

Napisano 13 sierpnia 2007 - 06:21

Blade-za nie dlugo w SADzie beda mieli "taniej" :-)

#10 Kenjiro

Kenjiro
  • 125 postów
  • SkądGdynia

Napisano 13 sierpnia 2007 - 07:58

Nie Panie Blade a może Bruce a może cholera wie kto, nie nick z allegro, tylko moje imię i nazwisko, którego Ty (swojego) nie potrafiłeś nawet podać. Oczywiście, że mogę kupić gdzie indziej i kupię. bardziej chodzi o Twoje podejście do tematu: jeśli ktoś odważy się zakwestionować "okazyjną" cenę to wyjeżdżasz z obraźliwym mailem. Mocny jesteś w gębie ale tylko przed monitorem, bo jak sądzę tego samego co napisałeś w twarz byś mi nie powtórzył. Jeśli chodzi o mnie to będę każdemu odradzał interesy z Tobą. Z mojej strony EOT.

#11 uwak

uwak
  • 778 postów

Napisano 13 sierpnia 2007 - 11:13

kenjiro (ciach - nie uzywamy chamskich wyzwisk, MF) nie stac cie to nie kupuj - to jest aukcja - cene wystawia sprzedajacy - nie podoba ci sie to idz gdzie indziej - nie komentuj nie zaczepiaj nie obrazaj nie pytaj czemu tak drogo - masz za malo kasy to spadaj ..... i tyle
  • Blade__ lubi to

#12 LASERman

LASERman

  • 2 286 postów
  • SkądMaidstone, UK

Napisano 13 sierpnia 2007 - 13:09

Pomimo iz rozumiem powody postawy Blade_ (mnie tez sie tak zdarzało wściekać na podobne mejle gdy sprzedawałem na Allegro) to jednak taka postawa absolutnie nie przystoi handlowcowi z prawdziwego zdarzenia, odpowiedź powinna być krótka i na poziomie bez osobistych wycieczek, np. "Dziękuję za wyliczenia jednak jak napisałem w opisie aukcji cena nie podlega negocjacji" i ew. "oferowany sprzęt sprowadzam z zagranicy i niższa cena czyni to całkowicie nieopłacalne". Emocje nie służą interesom, a obraźliwe odpowiedzi mogą takiego sprzedawcę drogo kosztować (wystarczy choćby zapytać obsługę Allegro co oni na to). Z drugiej strony dyskusje ze sprzedawcą nt. "ile on na tym zarabia" i "dlaczego tak dużo" również nie powinny mieć miejsca, gdyż z racji konfliktu interesów po prostu są bez sensu, a teksty "mocny jesteś w gębie" tak samo niestosowne (może nawet nadające się do bana) Niemniej jeśli Blade_ "tak strasznie zdziera" to mam propozycję nie do odrzucenia: - zorganizuję jeden zakup iMaca (dowolny model) wg. identycznych zasad jak Blade_ ABSOLUTNIE PO KOSZTACH + TO CO UZNASZ ZA SłUSZNE za moją fatygę. Czyli ponad dokładnie wyliczone koszty zakupu i dostawy z UK (cena Apple UK * kurs bankowy zakupu + paliwo do sklepu + kurier do PL + prowizje Allegro) dopłacasz mi TYLE ILE UZNASZ ZA STOSOWNE. Ciekaw jestem ile Kenjiro uzna za stosowne i czy potwierdzi swe słowa zakupem?

#13 sel4

sel4
  • 787 postów
  • SkądGdynia

Napisano 13 sierpnia 2007 - 13:34

też uważam, że prawdziwy handlowiec nie powinien bluzgać na prawo i lewo, a jak musi, to z lekką ironią wytłumaczyć swoją filozofię handlowania. Nie wszyscy wiedzą ile kosztuje prowadzenie własnego interesu, ale to z drugiej strony nie upoważnia do opieprzania ewentualnych klientów, a teksty w stylu "pewnie cię nie stać" są już zupełnie nie na mniejscu. Każdy zrażony klient zrazi innych dziesięciu do Ciebie.

#14 JEDI_V-03965dee98

JEDI_V-03965dee98
  • 2 630 postów
  • Płeć:
  • SkądOBERSCHLESIEN

Napisano 13 sierpnia 2007 - 13:46

Kenjiro to po cholere dupe zawracasz kretynskimi pytaniami,masz dojscia aby taniej kupic to skorzystaj,masz kogos w USA to niech ci posle za 1199$,a jesli nie masz to kup sobie bilet tam i zpowrotem za 2500-3000zl i lec po swojego wymarzonego iMaca.Jesli mi cena nie odpowiada,bo jest za wysoka to nie kupuje i wcale tego nie musze komentowac publicznie czy nie.Poczekaj jak pojawia sie w SADzie,napewno beda po "okazyjnej" cenie.Bez pozdrowien

#15 darekmil

darekmil
  • 757 postów
  • SkądWarszawa PL

Napisano 13 sierpnia 2007 - 13:49

Pojawiły się oferty na allegro. Z tego co wyliczyłem gość chce nieźle naciągać - 20" za 6400 zł. Cena w Eu to około 4500 zł netto co z polskim vatem daje 5400 zł. 1000 zł marża na sztuce...:-x


Tak, tyle że cena netto w różnych krajach UE różni się(apple.fr,de,nl), a tylko brutto jest identyczna. Wnioskując z tego, że gdybyśmy naprawdę byli w UE, sprzęt powinien kosztować równowartość właśnie ceny brutto w UE, powinien...
U nas cena pewnie będzie z kosmosu, a może ktoś już ma wiedzę, co to będzie za cena i się z nami tą wiedzą podzieli...?:)
P.S. Mnie ten nowy iMac nie podoba się wcale, fakt że cienki, ale przypomina mi telewizor. Nie podoba mi się czarny tył i tyle;)

#16 Latarsky

Latarsky
  • 20 postów

Napisano 13 sierpnia 2007 - 13:51

Dajcie już sobie spokój bo i tak każdy pozostanie przy swoim ;D Blade_ może sprzedawać za ile chce jeśli ktoś to tylko kupi, wolny kraj, wolny rynek. Jego zachowanie świadczy tylko i wyłącznie o nim samym - w ten sposób się po prostu nie postępuje. Lepiej powiedzcie mi kiedy nasza rodzima firma zauważy że coś takiego jak nowy iMac pojawiło się na rynku, bo jak na razie na stronie SADU nie ma o tym ani słowa. Wstrzymywałem się z zakupem już wystarczająco długo i naprawdę chciałbym już postawić swoje pierwsze jabłko w domu, bo mój stary sprzęt kompletnie odmawia posłuszeństwa :P Nie wiem ile średnio zajmuje im sprowadzenie sprzętu do Polski, bo nigdy wcześniej się tym nie interesowałem.

#17 Blade__

Blade__

    Pytong Was obserwuje !!!


  • 3 327 postów
  • SkądPółnoc

Napisano 13 sierpnia 2007 - 16:17

To jeszcz raz ja (chyba juz ostatni raz w tym temacie) ... odnosnie mojej odpowiedzi Panu Kenjiro (ktora tu tak zbulwersowala niektorych Forumowiczow) to przypominam ze byla to ostatnia wiadomosc jaka mu wyslalem (poprzednie byly bardzo kulturalne i rzeczowe - ale Kenjiro non stop pisal swoje i dlatego tak mu odpisalem ... nie uzywalem wulgaryzmow !!!)
Darekmil dobrze zauwazyl - VAT jest rozny - u mnie 25% !!! jesli ktos kupi na fakturke to ok. moze zaplacic w Polsce 22% ale jesli paragon to 25% 8u mnie).
Wysylajac 1-5 sztuk do Polski, place tyle samo za wysylke !!! Jesli chetnych bedzie 5 osob to nie ma sprawy ... cene spokojnie obnize o 400-500PLN na sztuce !!! Sorka - przy jednej sztuce z cena nie dam rady nic zrobic.
Znajac realia, podejrzewam ze te same imaci bede mial za gora 3 miesiace w cenie ok 1500PLN mniej ale teraz jest to nowosc i zadnych promocji nie przewiduja.
Tylko wtedy znowu beda uwagi pod moim adresem .... ze sprzet cos za tani .... ale taka jest dola Sprzedawcy - jedni pisza za drogo inni za tanio.
Ktos powiedzial cyt.: ,,... jeszcze sie taki nie urodzil co by wszystkim dogodzil ...,,

#18 zdenek117

zdenek117
  • 394 postów
  • SkądLublin

Napisano 13 sierpnia 2007 - 16:46

Jak dla mnie cena tego iMaca z allegro nie jest kosmiczna. Wystarczy spojrzeć na starą 20 na stronie apple.pl A to, że wychodzi taniej kupując samemu, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby pojechać po niego samemu. Chyba, że ktoś nie ma czasu. A jak mówią, "czas to pienądz"... Sprzedający ustala cenę. Jak kupujjącemu się nie podoba to nie kupuje. I co innego jak cenę zawyża ktoś na allegro, a co innego jak robi to oficjalny sprzedawca apple (cena nie powinna być liczona od ceny netto (cena netto w euro razy kurs euro) i dopiero VAT od tego?)

#19 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 14 sierpnia 2007 - 00:01

Wydzieliłem posty do nowego tematu

Wysylajac 1-5 sztuk do Polski, place tyle samo za wysylke !!! Jesli chetnych bedzie 5 osob to nie ma sprawy ... cene spokojnie obnize o 400-500PLN na sztuce !!! Sorka - przy jednej sztuce z cena nie dam rady nic zrobic.
Znajac realia, podejrzewam ze te same imaci bede mial za gora 3 miesiace w cenie ok 1500PLN mniej ale teraz jest to nowosc i zadnych promocji nie przewiduja.

To ja w tej chwili proponuję zebrać grupę 5-cio osobową i poczekać 3 miesiące - cena będzie bardzo atrakcyjna :)

Dodam, że sam mam chrapkę na nowego iMac'a (córka za niecałe 3 miesiące kończy 2 latka - byłby jak znalazł na urodziny)

#20 Kobza

Kobza
  • 227 postów
  • Skądten pomysł !?

Napisano 14 sierpnia 2007 - 00:22

iMac 20" Core 2 Duo 2.0/ 1x1G/250/ SD 4 999 iMac 20" Core 2 Duo 2.4/ 1x1G/320/ SD 6 299 iMac 24" Core 2 Duo 2.4/ 1x1G/320/ SD 7 399

#21 Witos

Witos
  • 4 400 postów

Napisano 14 sierpnia 2007 - 08:19

Nie ma co się tak nerwować. Zgłoście bolka za 'naruszenie opisu/ceny NETTO' i 'inny powód/nadużycie związane z komentarzami', i po kłopocie.

#22 arsaghar

arsaghar

    Sir

  • 1 639 postów
  • SkądPlewiska

Napisano 14 sierpnia 2007 - 11:41

A ja tam mam iMaca sprzed kilku miesięcy i nie chce nowego :P

Wtrącając swoje 3 grosze...
Blade ma prawo sprzedawać po ile chce - jak przegnie, nikt nie kupi i to jego problem.
Kenjiro ma prawo zasugerować sprzedawcy że cena jest za wysoka i sugerować kupno za niższą cenę - to się nazywa TARGOWANIE.

Blade nie powinien w taki sposób odpisywać! Jak taki zapracowany, to po co w ogóle odpisuje?
A jak już to robi, to faktycznie powinien z klasą. Tak to tylko wystawia o sobie kiepską wizytówkę. U mnie też trafiłby na blacklistę za takie teksty.
A pamiętacie że 1 niezawodolony klient to tysiące następnych - a tym bardziej w dobie internetu, gdzie wieści się szybko niosą.
Blade nie ma prawa publicznie podawać danych osobowych Kenjiro!

A tak w ogóle to im sie chyba kurdę nudzi ...

---- Dodano 14-08-2007 o godzinie 12:45 ----
P.S. Bilety lotnicze do UK są tanie jak barszcz, do Niemiec blisko jak diabli (ja mam 150 km :)
Toteż jak komuś bardzo zależy, wsiada do autka, jedzie .. kupuje już za ok 4500 pln najtańszy model + ew. wydatki (paliwo, bilet, obiad itd.) i nie musi nikomu zarzucać że drogo :P
(no chyba że Steve'owi ;)

#23 orzels

orzels
  • 759 postów

Napisano 14 sierpnia 2007 - 12:18

Hm, az z zainteresowaniem przeczytalem ten watek. Sledze ceny iMaczkow, bo poluje na cos-tego-typu-wlasnie. I jako potencjalny klient (nie interesant tylko klient, bo i tak w koncu kupie gdzies tego iMaca) cala ta dyskusja miedzy sprzedawca, potencjalnym klientem i gapiami, wprowadzila mnie w oslupienie... Pierwsze primo - ze podnosi sie glos na jakakolwiek krytyke instytucji publicznej, jaka jest aukcja. Drugie primo - ze glos sprzedawcy miesza sie z glosem forumowicza. Trzecie primo - ze nachalnosc forumowicza/potencjalnego klienta wyprowadzila sprzedawce/forumowicza z rownowagi. Czwarte primo - ze to wszystko publicznie rowniez, okraszone stekiem epitetow. Moral z historii jest jakos takos prosty - klient nie kupil tego co i ja chce kupic, u sprzedawcy zas nie nabede, niezbyt bedac rozsmakowanym w takim podejsciu do tzw potencjalnego klienta... Glos jakis, zaplatany, na poczatku, wskazuje ze to nie pierwsza nerwowa tak reakcja na slowa pod adresem sprzedawcy... Hm. Przykre. I niepotrzebne. P.S. Nie lubie kupowac w Carrefourze, bo jest drozszy od Tesco. Maja okrutna marze widocznie. Kogos to wzrusza? Blogowo poznaliscie moj punkt widzenia. I dowiedzieliscie sie, ze chce kupic iMaca. Takiego do 3000 PLN. Moze jakies oferty? Priv mile widziany.

#24 fudz

fudz
  • 76 postów

Napisano 14 sierpnia 2007 - 12:22

no to pojechaliscie po bandzie ludzie uwazacie, ze blade nie powinien tak odpisywac ? jak to nie !? Skoro tak jak pisał kenjiro kilka razy mailowal do niego w sprawie ceny imac'a, to jego sprawa jaka jest cena, chyba oczywiste, ze kazdy chce cos zarobic, a musi miec kase na kolejne zakupy dla nas forumowiczow :P. Kenjiro jezeli cos ci sie nie podoba to po kiego piszesz? znajde ci tysiace aukcji na ktorych cena jest za duza - chcesz ? przykladowo - gdyby byla domena sex.pl do licytacji i walczyli by o nia ludzie to ceny dochodzily by do grubych tysiecy, a kenjiro powiedz mi szczerze - pisalbys do wlasciciela ze przeciez rejestracja w nazwa.pl kosztuje tylko 9.90 + VAT - juz widze szczery bananowy usmiech na twarzy wlasciciela. Na prawde dziwie sie, ze blade Cie po prostu bardziej nie wysmial, jega sprawa ile chce zarobic, moze walnac nawet 10 000 jest to nowy imac i nigdzie w PL go nie dostaniesz poza aukcjami Blade'a. Wiec wybacz monopol :) ! I chyba najwazniejsze - na kazdej aukcji Bruca jest notka, ze nie sprzeda taniej i chyba po to to napisal aby ustrzec sie przed uszczypliwymi malolatami badz mlodymi duchem, ktorzy i tak popiepsza troche dla samego sensu piepszenia. Takie maile moga wytracic z rownowagi. A blade to handlowiec, pisal, ze rynek POlski to dla niego ledwie kilkuprocentowy rynek zbytu - wiec zdecydowanie moze sobie go odpuscic, a my tego przeciez nie chcemy. Ide o zaklad, ze zaden obcokrajowiec nie zawraca glowy blade'owi. Koniec wywodow, no offence. edit. I sam dodam od siebie, ze walnalem gafe piszac PW do blade'a. Pytalem czy sprzeda mi na raty starego powerbooka 1.67 bo na dellu d800 ( na sprzedaz :P ) nie moge wytrzymac. No i pozniej na auckach sam zobaczylem, ze jest wyraznie zaznaczone, ze nie sprzedaje na raty, cos moja glupota - ratuje sie tylko tym, ze nie bylo takowego info w postach na forum hehe ;P
  • Blade__ lubi to

#25 Witos

Witos
  • 4 400 postów

Napisano 14 sierpnia 2007 - 12:28

A blade to handlowiec, pisal, ze rynek POlski to dla niego ledwie kilkuprocentowy rynek zbytu - wiec zdecydowanie moze sobie go odpuscic, a my tego przeciez nie chcemy.

Nie chcemy ?! a po co nam on ? mnie on wisi, koników mamy i tak dużo.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych