Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Hollywood & Mac


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1614 odpowiedzi w tym temacie

#1 reeye

reeye

  • 1 506 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 18 lutego 2005 - 00:12

Czy wam tez nie udało się kiedys obejrzeć filmy bo co chwille pojawiała
sie Mac-piekność niby to w tle .
W jakich filmach widujemy macki ? i dlaczego tak często .... nie mam pojęcia :)

#2 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 18 lutego 2005 - 00:14

Rodzina Soprano :) iBook mydelniczka (pomaranczowy)

#3 boruta

boruta
  • 4 postów
  • Skądkraków

Napisano 18 lutego 2005 - 09:07

gotownie na ekranie, odcinek: 'szarlotka' ;)

#4 beru

beru
  • 368 postów
  • SkądKraków

Napisano 18 lutego 2005 - 09:40

"Z archiwum X" tam wszyscy mieli macki, zwłaszcza kosmici :mrgreen: Zdaje się, że też w filmie "Masz wiadomość" A dlaczego macki w filmie? Z tego samego powodu, z ktorego w filmach gra np. Hugh Grant, a nie ja: macki mają bardzo atrakcyjny, przyciągający uwagę wygląd i elegancki interfejs. Kto by chciał oglądać PieCyki z Windowsem?? Jedynym filmem, jaki mi przychodzi do głowy, gdzie zamiast maków grały piece jest Masmix.

#5 reeye

reeye

  • 1 506 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 18 lutego 2005 - 10:24

alien Nie ma sie czemu dziwic sa natej planecie bardzo dlugo wiec mieli czas na trafny wybor. :)

#6 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 18 lutego 2005 - 11:08

maca (rozowego) uzywa glowna bohaterka filmy pt. "Legalna Blondynka" :P 8) a czemu to nie wiem:(

#7 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 20 lutego 2005 - 18:47

Małolaty u Taty - PowerBook G4 17" - Hulk - iMac G4

#8 orzels

orzels
  • 759 postów

Napisano 12 kwietnia 2005 - 10:37

Jedynym filmem, jaki mi przychodzi do głowy, gdzie zamiast maków grały piece jest Masmix.


Zgadza sie, ale tam przynajmniej systemem operacyjnym byl Linux... A Trinity uzywala nmap do wlamu...
http://www.insecure.org/

#9 agrzesko

agrzesko
  • 381 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 12 kwietnia 2005 - 14:12

Blade 3 <- ogladalem tylko 1CD z 2... (strasznie nudny film:)) ale widzialem tam PowerBooka 12" + iPoda... i nawet akcja jak gosciowa w aucie podlacza iPoda do PB i cos zgrywa :)). COs jeszcze Apple'owego bylo chyba :D

#10 PitMac

PitMac
  • 399 postów
  • SkądPoznań

Napisano 12 kwietnia 2005 - 23:14

Constantin Bohaterka ogląda na PowerBooku w QuickTimie obraz z kamer przemysłowych

#11 reeye

reeye

  • 1 506 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 12 kwietnia 2005 - 23:21

Jezeli nie jestem zupelnie juz slepy to Ramstein na jednym z teledyskow ( ale to nie Hollywood)

#12 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 13 kwietnia 2005 - 00:14

"Zatancz ze mna" - Richard Geere uzywa iBoook'a (albo powerbook'a) nie pamietam "Miss Congeniality 2" - iBook. Bylo tego wiecej, ale demencja mnie dopada. jak sobie przypomne to napisze.

#13 aurox

aurox
  • 39 postów
  • SkądBrzeziny k/łodzi

Napisano 03 maja 2005 - 13:04

Legalna Blondynka 1/2 , Słodki listopad :)

#14 Pe8er

Pe8er
  • 192 postów

Napisano 05 maja 2005 - 20:11

Serial 'Joey', 4ty odcinek bodajze - agentka Joey'a szaleje ze srebrnym iPodem mini.

#15 menelek

menelek
  • 1 210 postów
  • Skądolsztyn

Napisano 12 maja 2005 - 10:47

Faktycznie, prawie w każdym filmie, jeżeli scenarzysta chce pokazać, że bohater jest cool to zaraz przydziela mu maca. :D Według mnie wynika to albo z: polityki marketingowej apple (więc ktoś za to płaci), lub po prostu scenarzyści sami pracują na macach, a osoby z ich środowiska też (nie ma się czemu dziwić) i chcą coś tam nam przekazać. Chociaż w stanach każde dziecko wie co to mac, to u nas każdy pecetowiec widząć maca myśli że to pecet i że jedynym systemem na świecie jest winda Pozdrawiam

#16 Sebastian

Sebastian
  • 336 postów
  • SkądBełchatów

Napisano 12 maja 2005 - 11:46

Maki coraz czesciej sie pojawiaja w polskich reklamach lub tez w polskich wersjach reklam :wink:

#17 beru

beru
  • 368 postów
  • SkądKraków

Napisano 12 maja 2005 - 12:50

znaczy, co? babeczka na reklamie proszku do prania wrzuca brudne ubrania do eMac'a? czy jak? pytam bo nie mam TV a chciałbym wiedzieć, o jakich reklamach mowa? poza tym pokuszę się o ogólną uwagę, że kompy (Mac czy PC) zwykle w filmie były pokazywane w swego rodzaju "spotach dla debili" (vide np "hackerzy" - ten komp ma trzy kosze! jak ja mam sie tam włamać? :shock: ) ...może z paroma chlubnymi wyjątkami, typu występ nmapa w Matriksie :)

#18 Sebastian

Sebastian
  • 336 postów
  • SkądBełchatów

Napisano 12 maja 2005 - 12:55

tv ogladam od swieta nie pameitam dokladnie produktow, na pewno widizalem apple display na biurku jakies laski - starszy model, imaca g5, ostatnio nawet spotkalem w katalogu mebli na biurkach nie stal pancerny pecet z zakurzonym monitorem tylko emac g3 :wink:

#19 ainaval

ainaval
  • 272 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 maja 2005 - 21:49

Jest taka reklama... chyba pasty do zębów, a może jakiejś gumy... :roll: (widać nie jest to skuteczna reklama)... W każdym razie jakaś babeczka siedzi sobie w biurze przed laptopem (chyba jakiś dell) i zaczyna czyścić zęby skoczem. W tle widać iMaka G3 (bondi blue, czyli rev. A).

#20 orzels

orzels
  • 759 postów

Napisano 14 maja 2005 - 23:51

(...)każdy pecetowiec widząć maca myśli że to pecet i że jedynym systemem na świecie jest winda
Pozdrawiam


hihi, przed oczami mam mojego kuzyna, ktory na widok PowerBooka zapytal tylko "a jakie Windows na tym chodzi". na odpowiedz ze zadne stracil kompletnie zainteresowanie urzadzeniem.. :)
(sorki za offtopic, ale nie moglem sie powstrzymac)

#21 hubiii

hubiii
  • 1 341 postów
  • Skądwroclaw

Napisano 16 maja 2005 - 12:35

wczoraj leciala reklama jakiegos kremu do nog .. i pani siedziala przy biureczku .. a tam stal jakis mac ... widzialem ladny monit macka i klawe ;)

#22 menelek

menelek
  • 1 210 postów
  • Skądolsztyn

Napisano 24 maja 2005 - 08:26

Ostatnio obejrzałem któryś raz Foresta Gampa. Ten jego wspólnik od krewetek zwinął interes i zrobił ogromny szmal, bo ,,zainwestował w jakąś firmę sadowniczą" 8)

#23 agrzesko

agrzesko
  • 381 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 24 maja 2005 - 19:54

Hehe tez to ogladalem z Forestem... :P Pierwszy raz skapowalem o co chodzi z tym :)) Logo jabluszka jeszcze kolorowe ;]

#24 ainaval

ainaval
  • 272 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 maja 2005 - 21:23

Tekst w Foreście to makowy klasyk :) Widziałem go u kilku (co najmniej) makjuzerow w sygnaturkach :mrgreen: Chciałem dodać, że w filmie (komedia romantyczna to zdaje się jest) Kate&Leopold widać maki. I nawet coś tam mówią o makach.

#25 devilia

devilia
  • 1 872 postów
  • SkądDziałdowo, PL

Napisano 24 maja 2005 - 21:39

a oglądali "starsza pani musi odejsc" czy jakos tak? w pracy babka pracowala na jakims macu z duzym macowym lcdkiem, a w domu mieli z mezem dwa makowe laptopy - ibooka i powerbooka. powerbook niestety zostal rozjechany przez ciezarowke poczym splonal w piecu... a jaka mine mial jego wlasciciel :D zobaczcie sobie filmik :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych