Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

BootCamp 1.4 beta (update)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#26 Obecny

Obecny
  • 489 postów
  • SkądTralee, Co.Kerry, Ireland

Napisano 11 września 2007 - 13:41

Przepraszam a nie lepiej przy starcie kompa trzymać wciśnięty klawisz Alt?


mmm..
nie za bardzo rozumiem co ma w tym wyadku alt do wiatraka ?
poprostu instaler windows wykrywa iz chcemy go zainstalowac na dysku usb po czym odmawia wspolpracy

#27 Gość_tygrysio_*

Gość_tygrysio_*

Napisano 11 września 2007 - 21:18

Przepraszam a nie lepiej przy starcie kompa trzymać wciśnięty klawisz Alt?


Dołącze sie do pytania .... co ma Alt do opisanych problemów :?: :!:

#28 Smierc

Smierc
  • 379 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 września 2007 - 21:41

ma to do tego, że po cholerę odpalać kompa z płyt instalacyjnych i wybierać dysk startowy, skoro przy wciśnietym alcie pojawi się wybór systemu z którego chcesz startować kompa (i możesz spokojnie wybrać startup disk z systemu), trochę szybszy sposób niż ten, który ty proponujesz tygrysio. dodatkowo jest mniej upierdliwy w przypadku nie posiadania pod ręką płyt instalacyjnych

#29 Gość_tygrysio_*

Gość_tygrysio_*

Napisano 11 września 2007 - 22:54

ma to do tego, że po cholerę odpalać kompa z płyt instalacyjnych i wybierać dysk startowy, skoro przy wciśnietym alcie pojawi się wybór systemu z którego chcesz startować kompa (i możesz spokojnie wybrać startup disk z systemu), trochę szybszy sposób niż ten, który ty proponujesz tygrysio. dodatkowo jest mniej upierdliwy w przypadku nie posiadania pod ręką płyt instalacyjnych


Tylko że to NIE DZIAŁA bo nie MA !! jeszcze menu wyboru !! a jedynym wyjściem jest bootowanie z CD ... sprawdzałeś czy tak z głowy powiedziałeś .... Sprawdz taki scenariusz jaki ja opisałem i potem udziel odpowiedzi

#30 krell

krell
  • 59 postów

Napisano 18 września 2007 - 18:55

Witam serdecznie. Ja dopiero poznaję możliwości sprzętu MacBook Pro i oczywiście jak wielu z Was również i mnie korciło żeby sprawdzić na ile uruchamianie aplikacji pisanych dla systemu Windows zakończy się sukcesem. Sprawdzałem różne rozwiązania i najbardziej przypadł mi do gustu program CodeWeavers. Na CrossOver Mac zainstalowałem MS Office 2003 i wszystko byłoby super gdyby nie brak polskich znaków. Później męczyłem się z Parallels i niestety poległem, bo pomimo różnych kombinacji nie udało mi się odpalić Windows z płyty instalacyjnej. Na koniec sprawdziłem BootCamp 1.4 i wszystko poszło gładko jak po maśle. Windows Vista zainstalował się, sterowniki działają i wszystko byłoby świetnie gdyby nie brak polskich znaków. Zmieniałem klawiaturę na polski programisty, sprawdzałem też polski apple i nic :-(. Czy udało Wam się rozwiązać ten problem :?:. Nie wiem też jak uruchomić prawy przycisk myszy na MacBook Pro pod Windows Vista. Pozdrawiam Mariusz

#31 Gość_tygrysio_*

Gość_tygrysio_*

Napisano 19 września 2007 - 17:57

Witam serdecznie.
Ja dopiero poznaję możliwości sprzętu MacBook Pro i oczywiście jak wielu z Was również i mnie korciło żeby sprawdzić na ile uruchamianie aplikacji pisanych dla systemu Windows zakończy się sukcesem. Sprawdzałem różne rozwiązania i najbardziej przypadł mi do gustu program CodeWeavers. Na CrossOver Mac zainstalowałem MS Office 2003 i wszystko byłoby super gdyby nie brak polskich znaków. Później męczyłem się z Parallels i niestety poległem, bo pomimo różnych kombinacji nie udało mi się odpalić Windows z płyty instalacyjnej. Na koniec sprawdziłem BootCamp 1.4 i wszystko poszło gładko jak po maśle. Windows Vista zainstalował się, sterowniki działają i wszystko byłoby świetnie gdyby nie brak polskich znaków. Zmieniałem klawiaturę na polski programisty, sprawdzałem też polski apple i nic :-(. Czy udało Wam się rozwiązać ten problem :?:. Nie wiem też jak uruchomić prawy przycisk myszy na MacBook Pro pod Windows Vista.


Pozdrawiam
Mariusz


Wpisz swoje pytanie w szukajke - Pamiętam że temat był i została udzielona odpowiedz

#32 krell

krell
  • 59 postów

Napisano 19 września 2007 - 23:04

Witam. Już znalazłem odpowiedź na wszystkie moje pytania. Jak zwykle niezastąpione google pomogło :). Vista działa na Macu super i praktycznie problem związany z dostępem do MS Access, która to aplikacja jest mi niezbędna w mojej pracy zawodowej (piszę bazy danych), został rozwiązany. Pełnia szczęścia :D. Właściwie to już chyba nic nie stoi na przeszkodzie, aby MacBooki stały się w Polsce bardziej popularne... no, może poza ceną która w naszym pięknym kraju jest wciąż dość wysoka.

#33 cali4niablue

cali4niablue
  • 1 postów

Napisano 06 października 2007 - 08:01

POLSKIE ZNAKI??

Witam.
Już znalazłem odpowiedź na wszystkie moje pytania. Jak zwykle niezastąpione google pomogło :). Vista działa na Macu super i praktycznie problem związany z dostępem do MS Access, która to aplikacja jest mi niezbędna w mojej pracy zawodowej (piszę bazy danych), został rozwiązany. Pełnia szczęścia :D. Właściwie to już chyba nic nie stoi na przeszkodzie, aby MacBooki stały się w Polsce bardziej popularne... no, może poza ceną która w naszym pięknym kraju jest wciąż dość wysoka.


Jak dałeś radę z tymi polskimi znakami? Ze sterownikami dla BC 1.3 i programikiem Inputremapper było wszystko ok, ale odkągdzarzuciłem 1.4 nie mogę z tym dojść do ładu.

#34 chris.zurada

chris.zurada
  • 3 977 postów
  • SkądTychy, Poland

Napisano 10 października 2007 - 19:04

Ja mam problem z instalacja bootcampa podczas patycjonowania - mowi ze nie moze wszystkich plikow przeniesc i mam zrobic formata z disk utilities... Poszukam to jeszcze na forum i googlach moze cos znajde.

#35 malowany

malowany
  • 465 postów
  • SkądPL

Napisano 29 grudnia 2007 - 22:27

Jak dałeś radę z tymi polskimi znakami? Ze sterownikami dla BC 1.3 i programikiem Inputremapper było wszystko ok, ale odkągdzarzuciłem 1.4 nie mogę z tym dojść do ładu.

przylaczam sie do pytania. jak nie wiem jak zrobic pl znaki na vista pod bootcam. Nie piszcie mi ze moge znalezc na forum, bo nie moge znalezc.....

#36 seb235-8731863dbe

seb235-8731863dbe
  • 8 114 postów

Napisano 29 grudnia 2007 - 23:12

Tak właściwie Asystent Boot Camp tylko robi partycje na dysku i na tym jego rola sie kończy, czy coś przegapiłem ? Bo botowanie to pzez EFI on nic do gadania nie ma ?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych