Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nowy iLife '08


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
113 odpowiedzi w tym temacie

#76 Gregory

Gregory


  • 2 729 postów
  • Skądᴧ̊

Napisano 16 sierpnia 2007 - 06:34

fajnie ale to wywaliło tez zdjęcia które były w tym zdarzeniu do kosza..
myslalem ze te zdrarzenia działają jak albumy..gdy je usUwasz to nie kasujesz zdjęć z biblioteki

Przeraza mnie tez to ze iphoto chce chyba sam robić sobie zdarzenia..(albo nie do konca to kumam)


Możesz przecież dostosować zdarzenia ręcznie: połączyć dwa zdarzenia, podzielić istniejące
zdarzenie, utworzyć nowe, przenieść zdjęcia z jednego zdarzenia do drugiego...

Polecam http://www.apple.com/ilife/guidedtour/ ;)

#77 mls

mls

  • 1 313 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 sierpnia 2007 - 12:30

A ja tylko o iMovie się wypowiem, jako że w iPhoto takich "kwiatków" nie znalazłem - polskie tłumaczenie jest tragiczne i bez sensu. Widać, że przy tłumaczeniu ktoś nawet nie spojrzał w sam program jak to wygląda. Bo co ma znaczyć np. "Pokaż zdarzenia wg głośności"? Ja rozumiem, że "volume" oznacza głośność, ale w tym kontekście znaczy zupełnie co innego... Równie niedopracowane są komunikaty wyświetlane podczas importu z DV (czcionka wyświetlana jako OSD nie posiada polskich znaków, a w komunikacie niestety takowy znak jest - "Importuję"). Mimo wszystko tłumaczenia amatorskie są niejednokrotnie o wiele lepsze od tych, nazwijmy je, "profesjonalnych"...

#78 Poklos

Poklos
  • 703 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 16 sierpnia 2007 - 22:31

ej a jak usunąć imovie hd? czyli iMovie 06? do kosza czy jakos odinstalowac?

#79 nicomsw

nicomsw
  • 728 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, Polska

Napisano 16 sierpnia 2007 - 22:35

do kosza

#80 Poklos

Poklos
  • 703 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 16 sierpnia 2007 - 22:41

: )

#81 arsaghar

arsaghar

    Sir

  • 1 639 postów
  • SkądPlewiska

Napisano 17 sierpnia 2007 - 10:49

A ja mam pytanie.

W jaki sposób w chwili obecnej kupić iLife 08' będąc w Polsce i nie mając znajomych w USA? Bo o ile się nie mylę Apple Store nie wysyła poza USA ;) Trzeba grzecznie czekać aż SAD sprowadzi nowe wersje?


21 sierpnia będzie w Polsce premiera.

#82 malina

malina
  • 460 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 20 sierpnia 2007 - 12:30

czy ktoś już wymyślił sposób na wysyłanie web gallery do teczki?

#83 Jacklon

Jacklon
  • 148 postów
  • SkądŁódź / Sieradz

Napisano 22 sierpnia 2007 - 10:14

Zadzwoniłem po dostępność iLifa i iWork do dwóch iSpotów i w jednym padło pytanie: "A interesuje Pana wersja polska czy angielska?" Yyyy... Jaka wersja mnie interesuje? ;) Czy będę miał pełną funkcjonalność polskich czcionek w wersji angielskiej? Jakoś żywię urazę do polskich tłumaczeń, poza tym mam szczere wątpliwości o updaty. Czy osoby zaznajomione z tematem mogłyby się wypowiedzieć (chodzi mi zarówno o iLife jak i iWork). Pozdrawiam M.

#84 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 22 sierpnia 2007 - 10:33

Zadzwoniłem po dostępność iLifa i iWork do dwóch iSpotów i w jednym padło pytanie: "A interesuje Pana wersja polska czy angielska?" Yyyy... Jaka wersja mnie interesuje? ;)
Czy będę miał pełną funkcjonalność polskich czcionek w wersji angielskiej? Jakoś żywię urazę do polskich tłumaczeń, poza tym mam szczere wątpliwości o updaty. Czy osoby zaznajomione z tematem mogłyby się wypowiedzieć (chodzi mi zarówno o iLife jak i iWork).

Pozdrawiam
M.


Ciekawe, polski powinien już być*w standardzie tych aplikacji, więc pudełko powinno być jedno dla polskiej i angielskiej wersji...

#85 Jacklon

Jacklon
  • 148 postów
  • SkądŁódź / Sieradz

Napisano 22 sierpnia 2007 - 10:43

Tak. Właśnie w ten sam sposób myślałem. Dlatego moje zdziwienie przeniosło się na forum. Z wypowiedzi w tym wątku wynikało, że tłumaczeniu jeszcze daleko do języka polskiego ;) M.

#86 maziboss

maziboss
  • 550 postów
  • SkądTychy

Napisano 22 sierpnia 2007 - 18:26

Polski jest w standardzie. Chyba zostales zle poinformowany. Czy iLife bedzie wchodzil w sklad Leoparda jezeli zakupie wersje pudelkowa ?

#87 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 22 sierpnia 2007 - 18:30

Polski jest w standardzie. Chyba zostales zle poinformowany. Czy iLife bedzie wchodzil w sklad Leoparda jezeli zakupie wersje pudelkowa ?


nie. Nie będzie. iLife dodawany jest jedynie do nowych komputerów.

#88 maziboss

maziboss
  • 550 postów
  • SkądTychy

Napisano 22 sierpnia 2007 - 18:40

zdziercy :P Ale 179 zl za caly pakiet to nie znowu duzo :)

#89 Poklos

Poklos
  • 703 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 22 sierpnia 2007 - 21:38

u mnie ten nowy iphoto woooolno się ładuje jakoś...do kitu...wolałem 06

#90 andy76

andy76
  • 406 postów
  • SkądDołuje Mierzyn, Zachodniopomorskie, Poland, Poland

Napisano 23 sierpnia 2007 - 14:24

zdziercy :P Ale 179 zl za caly pakiet to nie znowu duzo :)


A skąd kwota 179 zł??

#91 Falcon

Falcon
  • 639 postów
  • SkądKraków

Napisano 23 sierpnia 2007 - 14:47

Chodzi o wersje EDU.

#92 maziboss

maziboss
  • 550 postów
  • SkądTychy

Napisano 23 sierpnia 2007 - 14:58

u mnie ten nowy iphoto woooolno się ładuje jakoś...do kitu...wolałem 06


Wolno? Ja myslalem ze wlasnie bedzie sie szybko ladowal... Moze cos jest nie ten teges ?

#93 Adams

Adams
  • 488 postów

Napisano 23 sierpnia 2007 - 15:51

Wlasnie pisze z iSpota we Wrocku na bielanach i jest do kupienia piekny nowy iL 08 i iW08. Wiec polecam chetnym. Pozdrawiam!

#94 zibi.mac

zibi.mac
  • 65 postów
  • SkądSE

Napisano 23 sierpnia 2007 - 17:41

Nowy iLife 08 jest super i do tego jest w wersji Polskiej i kosztuje jedyne 289zł w SAD, w Złotych Tarasach mają sporo sztuk

#95 bartek_ql

bartek_ql
  • 29 postów

Napisano 27 sierpnia 2007 - 20:21

Mam takie pytanie. Wlasnie nabylem iLife08. Kupilem wersje pudelkowa glownie z mysla o nowym iPhoto i iWeb. JAko ze do tej pory korzystalem z wersji ' 04 (zakupionej razem z komputerem) tak wiec z iWeb mam stycznosc poraz pierwszy. Jeszcze za moich PCtowych czasow prowadzilem stronke ze zdjeciami (ot taka prywatna odwiedzana przez znajomych:) ). Postanowilem stworzyc takie cos teraz w iWeb. No i niby wszystko fajnie, mozna dosc szybko bez zbednej zabawy stworzyc sobie strone z galeriami ale... No wlasnie ale. Strona sklada sie z dokladnie 49 galerii i w sumie jest w niej ok 1500 - 2000 zdjec. Czy w tym programie to normalne ze zapisywanie (czy jak kto woli zachowywanie) takiego projektu trwa dokladnie 1 h 40 min ??? kolejne 2 h 30 min zajelo opublikowanie do katalogu (cala strona zajmuje 460 MB). Matko ja uzywalem juz roznych programow (mam na swoim koncie kilka stron zarowno w php jak i flashu) i nigdy, ale to nidgy sie z czyms takim nie spotkalem. Dodam tylko ze korzystam z eMac'a 1GB 768 RAMu. Moze ja po prostu cos zle robie? Najgorsze jest to ze jak rozumiem jesli wprowadze jedna zmiane na jakiejs stronie to opublikowac musze znowu caly projekt (i wczesniej zachowac zmiany) ??? Prosze o jakies rady bardziej niz ja doswiadczonych uzytkownikow iWeb bo normalnie troche mnie boli ta wydana kasa na tak (poki co) niefunkcjonalne oprogramowanie :) ps. nowe iPhoto super :)

#96 Śfieży

Śfieży
  • 909 postów

Napisano 27 sierpnia 2007 - 21:50

iWork jest w polskiej wersji?????? iLife to bym jeszcze zrozumiał ale i Work?! Jakby był to bardzo niedobrze! Czekał by mnie wydatek i wycieczka do sklepu.... ;-)

#97 piotrmac

piotrmac
  • 134 postów
  • SkądMirosławiec

Napisano 27 sierpnia 2007 - 22:26

iWork jest w polskiej wersji??????
iLife to bym jeszcze zrozumiał ale i Work?!

Jakby był to bardzo niedobrze!
Czekał by mnie wydatek i wycieczka do sklepu.... ;-)


iWork na pewno nie dziala po polsku...niestety

#98 marczynski

marczynski


  • 1 688 postów
  • SkądKonskie, Poland

Napisano 27 sierpnia 2007 - 22:35

iWork na pewno nie dziala po polsku...niestety


Co znaczy nie działa po polsku? Jeśli nie ma przetłumaczonego interfejsu to zapewne SAD już nad tym pracuje i pojawi się razem z polonizatorem (mam taką nadzieję). Jeśli chodzi o sprawdzanie pisowni języka polskiego to było to już możliwe w wersji 06. Nie mam pojęcia o co chodzi z tym nie działaniem.

#99 mrfreeze

mrfreeze
  • 246 postów

Napisano 27 sierpnia 2007 - 23:37

Nowy iLife 08 jest super i do tego jest w wersji Polskiej i kosztuje jedyne 289zł w SAD, w Złotych Tarasach mają sporo sztuk


W Galerii Mokotow w piatek nie bylo ani sztuki, zarowno iLife jak i iWork. Cale 8 ( slownie osiem) sztuk iLife rozeszlo im sie w ciagu paru godzin. No comments...

#100 marczynski

marczynski


  • 1 688 postów
  • SkądKonskie, Poland

Napisano 27 sierpnia 2007 - 23:45

W Galerii Mokotow w piatek nie bylo ani sztuki, zarowno iLife jak i iWork. Cale 8 ( slownie osiem) sztuk iLife rozeszlo im sie w ciagu paru godzin. No comments...


NC do czego? Do faktu, że musiało upłynąć kilka godzin aby sprzedać tych klika pudełek co świadczy o słabym popycie, czy ilość programów? Jeśli sprzedali te paczki po kilku godzinach to chyba nie powinieneś się obruszać. Czasem warto wcześnie wstać. Chyba zapominamy jak wygląda sprzedaż premierowa w innych krajach. Za PS3 ludzie potrafili się pobić. Tak więc spokojnie...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych