Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Miglia TvMax - Nie ma dźwięku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Piotrek77

Piotrek77
  • 184 postów
  • SkądŁódź/Piaseczno

Napisano 03 sierpnia 2007 - 09:22

Nie wiem dokładnie czy problem jest związany z Hardware czy z Softem ale daję tutaj. Zakupiłem wczoraj , podłączyłem do kablówki i do mojego iMaca G5(2Ghz + 1GB Ram). Programy znalazł ale niestety nie ma dźwięku. Tzn. czasem jest przez jakieś 3 sekundy po podłączeinu do gniazda USB a potem cisza. W opcjach Sound mam dwa wybory System Sound Output i Internal Speakers, żadna nie działa.

#2 zbonio

zbonio
  • 152 postów
  • SkądJózefosław

Napisano 03 sierpnia 2007 - 11:12

W opcjach Sound mam dwa wybory System Sound Output i Internal Speakers, żadna nie działa.


Przyszlo mi do glowy: Utilities/Audio MIDI Setup.app

#3 Piotrek77

Piotrek77
  • 184 postów
  • SkądŁódź/Piaseczno

Napisano 03 sierpnia 2007 - 14:17

Hmm.. no dzięki ale nic tam nietypowego nie widzę. Mam coś przełączyć, wyłączyć...?

#4 zbonio

zbonio
  • 152 postów
  • SkądJózefosław

Napisano 03 sierpnia 2007 - 17:48

Hmm.. no dzięki ale nic tam nietypowego nie widzę. Mam coś przełączyć, wyłączyć...?


Jesli urzadzenie masz na liscie w AudioIn, to pogrzeb w ustawieniach, jesli go nie ma, to zapomnij o tym panelu... (chyba)
Ja mialem problemy z mikrofonem i ustawialem recznie czestotliwosc, zeby byl widziany przez GarageBand.
No to chyba nie pomoge...

#5 p44pl

p44pl
  • 220 postów

Napisano 04 października 2007 - 04:14

HDTV siemka, czy do tego urzadzenia (Miglia TVMax+) mozna podlaczyc sygnal z n-tv (chyba kablem kompozytowym) i ogladac hdtv na imacu?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych