Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPod 2 GB i 4GB


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
106 odpowiedzi w tym temacie

#101 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 10 września 2007 - 21:27

Panowie EOT. Karolinka, masz zastrzeżenia, że inni Cię obrażają podczas kiedy Ty robisz to samo! Traktuj innych tak jak sama chciałabyś być traktowana! Przykład:

jestes dziwny :/ idz sie utop i sprawdz jaka woda jest :/ i nie wchodz tu nigdy :/ to jest powazne grono a nie szczeniaki ktrzy nie maja co robic jak ty :/



#102 karolinka-laleczk

karolinka-laleczk
  • 54 postów

Napisano 11 września 2007 - 16:26

wiesz, to że nazwałaś mnie szczeniakiem (czy może inaczej, nie chce mi sie szukać tego) też nie było miłe, a przypomne że napisałaś tak tylko dlatego że zadałem Ci SENSOWNE pytanie (coś o konwersji mpc->mp3). Nie chce sie tu użalać, ale przeczytaj najpierw swoje wypowiedzi a potem pomyśl czy słusznie ktoś tutaj jest dla Ciebie niemiły, pozdrawiam.

p.s. wiem ze miał być EOT ale musiałem to z siebie wyrzucić;) ze swojej strony proponuje zamknięcie lub przeniesienie do think diffrent;)



owszem, ale wypierwsi zaczeliscie mnie obrazac i nie mam zamiaru tego sluchac, bo nie wiem czy bys siedzial z zalozonymi rekami az wszyscy cie zaczna obgadywac, a jak skoncza i zaczniesz cos pisac toznowu sie przyczepia czegos.

---- Dodano 11-09-2007 o godzinie 17:27 ----

Panowie EOT. Karolinka, masz zastrzeżenia, że inni Cię obrażają podczas kiedy Ty robisz to samo! Traktuj innych tak jak sama chciałabyś być traktowana! Przykład:




oki, ale oni zaczeli, a jkak napsialam nie mam zmaiaru, aby jeszcze na dodatek DZIEWCZYNE obrazali :/

#103 kadargo

kadargo
  • 1 312 postów

Napisano 11 września 2007 - 16:58

psze pani a oni sie przezywaja....uuuuu pomysl, widocznie cos z toba nie teges, skoro wszyscy sie na ciebie uwzieli. jakos nie widze zeby kogos wpisy wzbudzaly tyle emocji co twoje. zastanow sie dlaczego ? aha, nie jest to wplyw wieku bo nie jestes najmlodsza, ani plec bo jest tu wiecej kobiet. mysle ze to nie jest onet ani tez "blogasek" a ty musisz sie wyrazac stosownie do wieku i jakiejs tam powagi tego forum

#104 tratkiewicz

tratkiewicz
  • 525 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 września 2007 - 17:20

znowu Karolina i znowu problemy.... :|

#105 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 11 września 2007 - 17:21

Na prawdę już proszę koniec tego tematu.

#106 kadargo

kadargo
  • 1 312 postów

Napisano 11 września 2007 - 17:28

51m0n no to go zamknij bo merytorycznie juz nic nowego raczej sie tu nie pojawi :/

#107 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 11 września 2007 - 17:34

No i w sumie masz rację... zamykam.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych