Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Heyah -> Play. Smsy nie dochodza, nie ma takiego numeru.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 maibatsu

maibatsu
  • 245 postów

Napisano 02 maja 2012 - 22:10

Witam, Mam telefon w Heyah, moja siostra w nieszczesnym Play. Problem polega na tym, ze gdy probuje wyslac jej smsa, wiadomosc ta do niej nie dociera - wykrzyknik i koniec. Gdy probuje do niej zadzwonic - "nie ma takiego numeru". Oczywiscie nr telefonu w ksiazce jest poprawny. W druga strone, tzn gdy ona do mnie pisze lub dzwoni, wszystko jest OK. Dodam, ze problem pojawil sie po przesiadce na iPhone (?), na starym telefonie tego ani razu nie doswiadczylem. Dzisiaj usunalem prefix '+48' z jej nr telefonu i raz udalo mi sie do niej cos napisac, gdy ona odpisala i ja chcialem odpowiedziec, znowu to samo, no o co chodzi ??? Ktos mial podobne przygody ? W google poszukalem i raczej nic nie wskazuje, aby byl to powszechny problem. Pozdrawiam

#2 eualex

eualex
  • 2 097 postów

Napisano 03 maja 2012 - 10:47

Mam numer także w play :( Niestety to najtańsza sieć, choć niektóre z jej praktyk nie podobają mi się. Wspomniane "nie ma takiego numeru" zdarzyło mi się - lecz w drugą stronę (z play do innej sieci) - myślę, że to wina któregoś z operatorów - bo było to na iPhone i na innym telefonie (zdarza się z 5x w roku) więc nie jest to zbyt uciążliwe :) Smsy (na nr play) dochodzą do mnie bez problemu (iPhone), nie zdarzyło mi się by nie doszedł (choć sporadycznie korzystam z smsów) /częściej rozmowy). Hm... smsy wysyłałem&otrzymywałem z iPhone i innych tel. bez problemów z różnych sieci :) Moja siostra w telefonie iPhone orange zapisany ma mój nr z przedrostkiem +48 choć niewiem czy ma to wpływ na sms&tel :)

#3 maibatsu

maibatsu
  • 245 postów

Napisano 04 maja 2012 - 21:21

Dziwne, teraz dodzwonic sie moge, ale smsy nadal nie dochodza ;)

#4 Animatter

Animatter
  • 421 postów

Napisano 04 maja 2012 - 21:31

Zrób zgłoszenie na infolinii - problem techniczny i tyle.

#5 mickelk

mickelk
  • 144 postów
  • SkądPrudnik, Poland

Napisano 06 maja 2012 - 11:40

karta sim przycinana czy oryginalna ?

#6 maibatsu

maibatsu
  • 245 postów

Napisano 08 maja 2012 - 23:04

karta sim przycinana czy oryginalna ?


Oryginalna

#7 Q_ba_d

Q_ba_d
  • 165 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 maja 2012 - 18:12

Też miałem taki problem że smsy mi nie wychodziły zadzwoniłem na infolinię i oni tam odblokowali w ciągu 30 min i smsy już śmigają. Spróbuj z infolinią.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych