Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Program klient SkyDrive dla Maca


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 AdamDz

AdamDz
  • 376 postów
  • SkądEsbjerg Dania

Napisano 24 kwietnia 2012 - 00:49

Informuję że MS udostępniło klienta SkyDrive dla OS X, jeśli ktoś wcześniej posiadał konto w WindowsLive, może pobrać program i zachować 25GB darmowej przestrzeni w usłudze, pod warunkiem że wejdzie w usługę przez przeglądarkę, i w opcji zarządzania skorzysta z darmowego rozszerzenia z 7GB do 25 GB, więc jeśli komuś zależy powinien się pośpieszyć bo opcja darmowego rozszerzenia będzie trwała krótko, jeśli chodzi o nowych użytkowników to na start otrzymują za darmo 7GB z możliwością płatnego rozszerzenia przestrzeni. Podaję informację ponieważ SkyDrive stało się w ten sposób jedną z najlepszych tego typu usług na rynku, i może śmiało konkurować z Dropboxem ze względu na ilość dostępnej bezpłatnej przestrzeni.

#2 Maxavelli

Maxavelli
  • 1 040 postów

Napisano 24 kwietnia 2012 - 07:27

Serdeczne dzieki za informacje - nawet nie zauwazylem ze przycieli. Znowu mam 25 GB :-)!

#3 Smoczy

Smoczy
  • 4 066 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 24 kwietnia 2012 - 07:41

na dropboxie brakuje powoli miejsca,chyba się skuszę:)

#4 Maxavelli

Maxavelli
  • 1 040 postów

Napisano 24 kwietnia 2012 - 08:02

U mnie odbrobyt... Dropbox - 23 GB, SkyDrive - 25 GB i Box - 50 GB (z iPhone'owej promocji rok temu) :-P!

#5 Porter

Porter
  • 62 postów

Napisano 26 kwietnia 2012 - 21:57

No, pieknie, rozszerzylem sobie dysk do 25GB, ale co z tego jak aplikacja na macosa jest wylacznie na liona? A co mam zrobic, zeby uzywac go z findera na SL?

#6 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 26 kwietnia 2012 - 22:15

Kupić Liona ;-) Albo czekać, że Microsoft zacznie wspierać starocie.

#7 Porter

Porter
  • 62 postów

Napisano 26 kwietnia 2012 - 22:16

Zapomniales o ;) na koncu. ;)

#8 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 26 kwietnia 2012 - 22:35

Nie, udawana powaga była jeszcze śmieszniejsza. A nie próbowałeś odpalać .app z Liona na SL? A nuż się da.

#9 Porter

Porter
  • 62 postów

Napisano 26 kwietnia 2012 - 22:57

Oczywiście, ze próbowałem.

"Nie możesz używać tej wersji programu SkyDrive.app z tą wersją Mac OS X. Masz zainstalowany Mac OS X 10.6.8. Ten program wymaga Mac OS X w wersji 10.7 lub nowszej."

Ale jest podane tez rozwiązanie!

"Jeżeli chcesz kupić, pobrać i zainstalować nową wersję systemu Mac OS X, odwiedź witrynę Apple Store.

:D

#10 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 26 kwietnia 2012 - 23:34

Jak znam życie, to w jakimś .plist trzeba coś wywalić i przestanie wyskakiwać warning. Czy zadziała - tego nie wiemy.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych