Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Wybór operatora.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sendilkelm

Sendilkelm
  • 4 postów

Napisano 06 kwietnia 2012 - 15:31

Witam Zupełnie nie wiem, w którym dziale mam napisać ten post. Mam nadzieję, że jeśli źle trafiłem nie poleci on do kosza, tylko zostanie przeniesiony w odpowiednie miejsce. Otóż chcę w końcu przejść z karty na abonament. Interesuje mnie tylko iPhone 4, jednak jak pewnie wiecie u operatorów jest on horrendalnie drogi. Operator mnie nie interesuje, jednak bardziej skłonny jestem do Play bądź Orange. Konkrety: Wysokość abonamentu na miesiąc- max 100zł Cena na telefon ~500zł I teraz najlepsze. Pytanie: czy ktoś bardziej obeznany mógłby mnie naprowadzić na korzystną ofertę abonamentową u byle jakiego operatora, w której za max 500zł mógłbym kupić telefon, który mógłbym sprzedać za taką kasę, żeby starczyło na używanego iPhona 4? Smartfonowa okazja w T-mobile mnie nie interesuje, bo to jest zdzierstwo w biały dzień. Co prawda tel za 200zł, ale 120 min za 100zł miesiędznie to zdecydowanie za drogo. Pozdrawiam

#2 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 06 kwietnia 2012 - 17:58

Przeniosłem, ale czy do właściwego, to do końca sam nie wiem. Tak napisałeś pytanie, że niech Cię... ;)

#3 ariesovsky

ariesovsky
  • 119 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 kwietnia 2012 - 19:32

W tmobile masz iphona 4 za 200zł przy abonamencie 99zł na 30 msc, ale nie jak napisałeś 120 min, tylko 250 :>

#4 Sendilkelm

Sendilkelm
  • 4 postów

Napisano 06 kwietnia 2012 - 20:36

ariesovsky a mógłbyś podac jaki to jest plan taryfowy? Najlepiej z linkiem? Za 200zł znalazłem tylko w ofercie Smartfonowa Okazja za 99zł miesięcnie a prezentuje się ona następująco: W taryfie Smartfonowa okazja 99,9zł zyskujesz: 99,90 zł - abonament miesięczny 120 minut do wszystkich sieci krajowych i na stacjonarne (wymienne 1:1 na SMS/MMS/MB) 250 MB ? Internet w telefonie (pakiet danych w cenie abonamentu) Poza abonamentem: 30 gr za minutę połączenia do wszystkich sieci Poza abonamentem: 20 gr/41gr za SMS/MMS do wszystkich sieci" Żeby to było rzeczywiście 250 min to bym się nie zastanawiał, bo tyle by mi wystarczyło. Jednak 2h rozmów miesięcznie to stanowczo za mało.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych