Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

eBooki z empiku w iBooks


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 jabłko-fan

jabłko-fan
  • 205 postów

Napisano 31 marca 2012 - 17:04

Czy można otworzyć eBooki kupione na empik.pl w iBooks? Jakie formaty otwiera iBooks? Dzięki za odpowiedź ;)

#2 Konrado

Konrado

  • 1 844 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 31 marca 2012 - 17:10

iBooks obsługuje: pdf, epub, ibook Nie wiem w jakim formacie sprzedaje empik. Jeśli ma zabezpieczone to nie otworzysz.

#3 jabłko-fan

jabłko-fan
  • 205 postów

Napisano 31 marca 2012 - 17:28

Ma format epub. Dzięki za odpowiedź :)

#4 weniwe_pl

weniwe_pl
  • 136 postów
  • SkądNaas, IE

Napisano 31 marca 2012 - 18:26

Jak ma zabezpieczenie drm to i tak nie otworzysz w ibooks. Ja kupuje na stronie virtualo epub z watermark i bez problemu otwieram książki w ibooks. Ceny są do przełkniecia i częste promocje.

#5 robart76

robart76
  • 177 postów

Napisano 31 marca 2012 - 19:03

Na pierwszy rzut oka strasznie drogie to Virtualo. Najtaniej w tej chwili wydaje się być w empiku. Mają zarówno epub (trzeba uważać, bo niektóre zabezpieczone DRM, a niektóre watermark). Niezły jest też Woblink (zakupu można dokonać przez AppStore) a później ściągnąć przez stronę ze swojej półki i wgrać do iBooks, lub czytać bezpośredni z ich aplikacji, która jest całkiem przyzwoita!

#6 jabłko-fan

jabłko-fan
  • 205 postów

Napisano 01 kwietnia 2012 - 14:50

A są jakieś programy w AppStore, dzięki którym możma otworzyć ebooki z zabezpieczeniem drm?

---------- Wpis dodano o 13:57 ---------- Poprzedni wpis dodano o 13:31 ----------

Znalazłem coś takiego: Jak czytać w iBooks książki zabezpieczone Adobe DRM? | iknowsomething.com
Zaraz zobaczę czy działa.

---------- Wpis dodano o 15:50 ---------- Poprzedni wpis dodano o 13:57 ----------

Udało się! Może komuś się przyda ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych