Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Mam jabłuszko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
80 odpowiedzi w tym temacie

#76 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 listopada 2005 - 22:14

ok a moze kotos mi podac jakas strone z darmowymi fontami do maczka ??

W samym systemie masz kilkanaście fontów z polskimi diakrytykami. Poza tym, możesz skorzystać z dowolnego fontu w formacie TrueType (.ttf), nawet przeniesionego prosto z Windows, ponieważ Mac OS X obsługuje ten format fontów. Obsługuje również wieloplatformowy format fontów OpenType (.otf) i te fonty również możesz swobodnie wymieniać między Makami i Windowsami.
Trochę darmowych fontów znajdziesz na stronie Scribusa (patrz powyższe uwagi na temat obsługiwanych formatów fontów).

#77 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 11 grudnia 2005 - 13:19

pytanie jeszcze jedno czy idzie na macu robic plyty wielosesyjne ??? (np w toast)

#78 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 grudnia 2005 - 14:10

CD tak, DVD nie (a przynajmniej nie znalazłem programu, który umożliwiałby tworzenie sesji na DVD). W przypadku CD mogą to być zarówno sesje ISO, jak i kolejne woluminy HFS.

#79 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 11 grudnia 2005 - 14:25

a jak je zrobic i czy nero (na pc) bedzie mu je wykrywac

#80 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 grudnia 2005 - 15:05

Niezależnie od formatu musisz w opcjach nagrywania włączyć "Write Session" zamiast "Write Disk" (zakładka Advanced). W przypadku płyty HFS to wystarczy - każda kolejna sesja nagrana na dysk będzie się pojawiała w postaci nowego woluminu. W przypadku zaś płyt ISO, należy najpierw kliknąć "Select", a następnie w wyświetlonym oknie wybrać Session > Import Session (oczywiście, jeżeli nie jest to pierwsza sesja na płycie).

#81 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 13 grudnia 2005 - 19:47

hej jak mam ustawic mysze aby przekrecenie skrola w prawo nie cofalo strony ??




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych