Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nocne marki w dzień, czyli rozmowy o wszystkim i o niczym, kulturalnie i bez polityki.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
420 odpowiedzi w tym temacie

#76 iUżytkownik

iUżytkownik
  • 754 postów
  • SkądPolska

Napisano 12 marca 2012 - 18:47

A gdzie miałem napisać?

#77 Pat Radomski

Pat Radomski
  • 701 postów
  • SkądKalisz

Napisano 12 marca 2012 - 18:52

Tu: http://myapple.pl/of...ieszne-368.html

Ale w sumie przepraszam bo przeczytałem nocne marki i z przyzwyczajenia wszedłem i napisałem, Sorki.

#78 iUżytkownik

iUżytkownik
  • 754 postów
  • SkądPolska

Napisano 12 marca 2012 - 19:23

Nie ma sprawy ;)

#79 kociak199

kociak199
  • 86 postów
  • SkądBiałystok/Islandia

Napisano 21 marca 2012 - 21:06

Dziś dostałam do ręki Samsunga Galaxy Note. Prezent dla męża na 32 urodziny. Jeszcze nie patrzyliśmy wszystkiego, ale po zabawie kilka godzin śmiem twierdzić, że jest faktycznie konkurencją dla Apple. Wiem, wiem....zaraz będzie lincz ( jestem przygotowana, i tak mam zły dzień). Pierwsze co rzuca się w oczy to ekran...niesamowite kolory. Bardzo brakowało tego w iphone 3gs przez co poszedł w ludzi po 2 miesiącach użytkowania, ale iphone 4 nawet podchodzi pod te kolory. Bateria wcale nie jest słaba jak na takie telefon. Jest lekki. Bardzo fajnie robi się w nim notatki, a rysik...bajka! Tutaj zwrot w kierunku Apple, by zrobili taki sam. Cieniutki, lekki, przyjemny w dotyku ( a kobiety to cenią) ! Brakuje mi w telefonie OS 5. niestety telefon jest na Androidzie, a do tego nie mam zaufania. Nie można mieć wszystkiego. No i druga sprawa to telefon wcale nie jest tak ogromny jak wszyscy krzyczą. Kiedyś kupiłam sobie Motorolę a1000....to była cegła!!! Ten mimo rozmiarów (5.3 cala ekran! ) jest lekki i nie przeszkadza to w użytkowaniu i rozmawianiu przez niego. Filmy...a raczej kamera HD. Super sprawa, bardzo szybko łapie ostrość, niestety potrzebny jest specjalny kabel by obejrzeć film w TV. Także jest kilka funkcji, których brakuje jeszcze w Apple. Pewnie wejdą one wraz z iphone 5, bo samsung był produkowany po iphonie 4 także i technologia jest nieco inna.

#80 Fenix

Fenix
  • 342 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 21 marca 2012 - 21:14

Ostatnio także bawiłem się Samsungiem Galaxy Note - muszę przyznać, telefon cudo. Zamiast iPhone'a moim kolejnym telefonem zapewne będzie Samsung - 5,3' calowy ekran daje mnóstwo frajdy. Jak zauważyła użytkowniczka kociak199 ekran nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu ani rozmawianiu (jedynie śmiesznie wygląda przy uchu 5,3') Świetna kamerka, jedyny minus to Android (chociaż wydaje się być spoko).

#81 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 21 marca 2012 - 21:18

No i właśnie o to chodzi, żeby mieć zdrowe podejście i racjonalną ocenę, a nie fanboić lub hejterzyć ;) Ten telefono-tablet jest po prostu inny. Na tym polega jego urok. Zawsze lubiłem duże ekrany, a duże telefony mi nie przeszkadzały. Miałem (i mam) Ameo, to dopiero jest kloc. Ale do pracy w terenie był absolutnie rewelacyjną namiastką tabletu (wtedy nie było iPada). Myślę, że jak popracujesz trochę na nim i poznasz lepiej system, to i Ty i mąż polubicie możliwości i otwartość systemu. Gratuluję prezentu i najlepsze życzenia dla obdarowanego przy okazji :)

#82 jabłko-fan

jabłko-fan
  • 205 postów

Napisano 23 marca 2012 - 20:12

Dawno mnie nie było na forum, a wszystko przez to, że nie przeczytałem regulaminu ;)

#83 jabłko-fan

jabłko-fan
  • 205 postów

Napisano 26 marca 2012 - 17:32

No to mamy fajne zmainy na forum :). Oby tak dalej.

#84 bartek001b

bartek001b
  • 1 104 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 26 marca 2012 - 17:36

Nom forum sie zmienia... Pewnie aktualizacja phpbb była :D

#85 iTIMI

iTIMI
  • 62 postów
  • SkądWarsaw, PL & Burbank, CA

Napisano 26 marca 2012 - 17:43

ktos mi pomoże gdy wypnął sie 10.8 i nie chce bootowac płyty 10.6 zeby zejsc nizej?

#86 Axellvak

Axellvak
  • 1 938 postów
  • Płeć:
  • SkądEarth

Napisano 26 marca 2012 - 17:46

Czy tylko ja zauważyłem nowy wygład forum? czy faktycznie coś się zmieniło?

#87 bartek001b

bartek001b
  • 1 104 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 26 marca 2012 - 17:49

Czy tylko ja zauważyłem nowy wygład forum? czy faktycznie coś się zmieniło?


Przeczytaj post 83-84 :)

#88 Axellvak

Axellvak
  • 1 938 postów
  • Płeć:
  • SkądEarth

Napisano 26 marca 2012 - 17:50

Przeczytaj post 83-84 :)


To potwierdza moje podejrzenia :D

#89 ciekawski

ciekawski
  • 1 100 postów

Napisano 26 marca 2012 - 19:32

Dlaczego zmieniac cos co bylo dobre... Teraz to forum wygladem mi przypomina ubogiego chrome...

#90 jabłko-fan

jabłko-fan
  • 205 postów

Napisano 26 marca 2012 - 19:39

No, może mógłbym się przyczepić do odstępów między postami, ale ogólnie wygląda dobrze. Apple takie jest proste i nieskomplikowane ;)

#91 jabłko-fan

jabłko-fan
  • 205 postów

Napisano 27 marca 2012 - 15:15

@renqien Nowa ranga ekspert?

#92 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 27 marca 2012 - 15:22

http://myapple.pl/in...pa-ekspert.html

#93 Cintulek

Cintulek
  • 2 128 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 27 marca 2012 - 17:53

Witam wszystkich po dość długiej nieobecności spowodowanej nauką, etc, etc. Wreszcie sprzedałem swojego iPhone 4 i zakupiłem coś z Androidem, a mianowicie Galaxy Note (:) ) z którego jestem baaardzo zadowolony. ;)

#94 Pat Radomski

Pat Radomski
  • 701 postów
  • SkądKalisz

Napisano 27 marca 2012 - 18:29

no ładnie Z D R A J C O . A tak serio jak sie sprawuje? Co Cie zachęciło kupna?

#95 Cintulek

Cintulek
  • 2 128 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 27 marca 2012 - 18:33

Sprawuje się świetnie, bardzo podoba mi się on cały - wytrzymuje na baterii tak jak iPhone 4, aparat robi bardzo dobre zdjęcia, tak samo filmy nagrywane są świetnie - po wgraniu ICS (najnowszego Androida) zapitala jak mały samochodzik. Co mnie zachęciło? System. Po prostu. Używałem iOS od trzech lat - czas na zmiany, Android jest teraz świetną alternatywą dla iOS, szczególnie w najnowszej wersji.

#96 Pat Radomski

Pat Radomski
  • 701 postów
  • SkądKalisz

Napisano 27 marca 2012 - 18:46

wbrew pozorom antek daje radę, nie:D?

#97 Cintulek

Cintulek
  • 2 128 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 27 marca 2012 - 18:48

Daje i to bardzo. :)

#98 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 27 marca 2012 - 18:54

Każdy (no prawie ;) ) daje radę. Kwestia nastawienia użytkownika. Kiedyś używałem całe lata WM i dawał radę. Wcześniej PALM OS i tez dawał radę. Nawet Symbian dawał radę, choć czasem powodował ciężką irytację (moderator nie używa słów powszechnie uznawanych za wulgarne ;) ). Jak już każdy daje radę, to wybiera się ten, który daje najwięcej frajdy i wygody. Najpierw potrzeby i funkcje, potem dopiero wygląd i przywiązanie do marki. Tak zwykle ja wybieram. W iOS irytuje mnie, że każdy następny telefon jest taki sam (menu i obsługa). Czasem przydałaby się jakaś odmiana, bo od kilku lat cały czas to samo. Zaczyna mi się nudzić :D

#99 jabłko-fan

jabłko-fan
  • 205 postów

Napisano 27 marca 2012 - 18:59

Może coś zmienią w iOS 6. Przydałaby się możliwość umieszczenia folderów w folderach.

#100 Pat Radomski

Pat Radomski
  • 701 postów
  • SkądKalisz

Napisano 27 marca 2012 - 19:09

pewnie ceny SGS 2 niedługo spadną więc wezmę sobie, wolę to niż czwórkę.Choć nadal przekonuje mnie eko system (chyba tak to sie pisze). Wolałbym mieć wszystko z "i" i "Mac" na początku. Trudny wybór nie ma co.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych