Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

- - - - -

Jak ograniczyć widoczność postów facebooka dla kilku konkretnych osób?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_iMacCheck_*

Gość_iMacCheck_*

Napisano 12 lutego 2012 - 15:22

Witam w ustawieniach prywatności jest opcja "Niestandardowe ustawienia prywatności" gdzie mozna dodać konkretną osobę która nie będzie widzieć Twoich nowych postów. Gdy dodałem tam jedną osobę i kliknąłem "Zapisz" okienko zamyka się i ta osoba nie widzi nowych postów. Gdy dopisałem tam drugą osobę to po nacisnieciu "Zapisz" okienko nie zamyka się, a okienko nie ma "X" do zamknięcia. Zostaje jedynie przycisk "Anuluj", który oczywiscie jest mi nie potrzebny. Odświezenie strony nic nie daje bo wciąż pozostaje dodana tylko ta jedna osoba. Wiem, że można na bieżąco podczas dodawania posta ograniczać widoczność posta ale czy nie ma rozwiązania automatycznego bez usuwania osób, tylko zeby te osoby nie widzialy nowych postow? Po prostu zdefiniowac grupe ludzi, z ktorymi nie chcemy dzielic sie nowymi postami?

#2 Maniek_mi20

Maniek_mi20
  • 27 postów
  • SkądWrocław

Napisano 12 lutego 2012 - 15:32

Dodaj te osoby np. do grupy 'Dalsi znajomi' i następnie ustawieniach prywatności ew. w momencie umieszczania wpisu zaznaczasz widoczność tej informacji 'znajomi poza dalszymi znajomymi'.

#3 Gość_iMacCheck_*

Gość_iMacCheck_*

Napisano 13 lutego 2012 - 09:49

super dzieki!!:) jeszcze mozna wejsc w znajomych i tam ustawic "ograniczenie dostepu" ale trzeba po sztuce ustawiac

#4 alicjag3

alicjag3
  • 676 postów
  • Płeć:

Napisano 04 lutego 2013 - 12:01

No dobrze a jak można zrobić by osoba, którą wrzuciło się do "dalszych znajomych" nie widziała wszystkich poprzednich postów (np. takich, które były jeszcze ustawione jako publiczne lub niestandardowe)?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych