Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zasięg


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 crasti13

crasti13
  • 29 postów
  • SkądWrocław, PL

Napisano 23 stycznia 2012 - 16:51

Witam Możliwe że mam gorszy zasięg w iphonie przez to, że mam kartę play online - internetu na kartę, a nie zwykłego prepaida jakiegoś fresh'a czy coś takiego ? Czy to ma znaczenie, czy po prostu play ma słaby zasięg u mnie w okolicy ? Już po woli zaczyna mnie wkurzać ciągłe szukanie sieci / jedna kreska lub brak zasięgu. Pozdrawiam crasti13

#2 Michasss8

Michasss8
  • 1 515 postów
  • SkądLeszno

Napisano 24 stycznia 2012 - 14:13

Kiedyś miałem podobny problem i doszedłem do wniosku, że Play (przynajmniej internet) ma na prawdę słaby zasięg, prawie nigdzie go nie miałem- szczególnie poza dużymi miastami. Obecnie używam Orage (na kartę, które są do kupienia na allegro za grosze) i zasięg mam prawie wszędzie.

#3 crasti13

crasti13
  • 29 postów
  • SkądWrocław, PL

Napisano 25 stycznia 2012 - 18:33

No właśnie w playu odpowiadała mi cena internetu ale widocznie będę zmuszony zmienić siec. Edit: Dobra, już sam rozwiązałem problem. Polegał on na tym, że ja mam kartę Play Online - czyli internetu playa, a działa on tylko na nadajnikach Playa, więc stąd taki zasięg. Kupuje starter fresha i po problemie. Temat do zamknięcia.

#4 piaseczny

piaseczny
  • 12 postów

Napisano 02 lutego 2012 - 15:46

Ja tam jakbym miał zmieniać z play czy czegokolwiek to tylko na Heyah. Często dzwonię za granicę, a w prepaidzie Heyah jest najtaniej. Do siostry w Anglii i kuzyna w Kanadzie dzwonię za 59gr/min, a po podwójnym doładowaniu za 30gr/min. Tańszej sieci jeszcze nie znalazłem Gdybym jednak chciał duże pakiety neta to brałbym OF.

#5 Gość_betono_*

Gość_betono_*

Napisano 02 lutego 2012 - 15:48

Orange free na karte chyba najlepszy teraz do samego netu...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych