Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iCloud & iTunes


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 skolodziejczyk

skolodziejczyk
  • 103 postów

Napisano 12 stycznia 2012 - 00:53

Witam. Korzystam na IP4 z synchro z iCloud jednak nie sposob jest zsynchronizowac w ten sposob muzy z kompa na ip wiec sila rzeczy trzeba go podlaczyc do kompa, do itunes hehe I tu pojawia sie moje pytanie, jesli na ip4 mam ustawiana synchro z icloud a w itunes, w preferencjach wylaczona synchronizacje czegokolwiek, to jeli podlacze do kompa ip4 i odznacze synchro tylko muzy tak by sie synchronizowala z ip4 to co stanie sie wtedy z synchro ip4 z icloud? lol Czy ip4 nadal bedzie korzystal z synchro z icloud czy tez automatycznie przelaczy sie na synchro po kablu, czyli przez itunes na kompie? Wiem ze troche to zagmatwane ale nie potrawie, nie umiem tegoo inaczej objasnic:P

#2 smithinger44

smithinger44
  • 64 postów

Napisano 12 stycznia 2012 - 16:55

Rozumiem, że chodzi ci o jednoczesne synchro muzyki po kablu i z iCloud? Jeżeli i na tym i na tym będziesz miał to samo to nie ma problemu. ale(nie jestem pewien) chyba synchro polega na usunięciu wszystkiego co było i wgraniu z tego z czego robisz synchro.(Bądź dogranie, jeżeli było już z tym synchronizowane a ty tylko coś dorzucasz). Nie jestem pewien, więc musisz poczekać aż jakiś użytkownik Clouda się wypowie(Ja mam 3G)

#3 tores.

tores.
  • 1 149 postów
  • SkądMontrouge

Napisano 12 stycznia 2012 - 17:34

Witam.
Korzystam na IP4 z synchro z iCloud jednak nie sposob jest zsynchronizowac w ten sposob muzy z kompa na ip

Kolego ta usługa nazywa się iTunes Match
iTunes Store: How to subscribe to iTunes Match

ps
Wyłącz iTunes Match w urządzeniu, wgraj muzykę którą potrzebujesz, poczym ponownie włącz iTunes Match




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych