Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

pamięć se k800i


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 piotrkubera

piotrkubera
  • 18 postów
  • SkądRumia

Napisano 25 czerwca 2007 - 21:42

Witam. Czy ktoś z Was wie jak odzyskać pamięć telefonu se k800i w inny sposób niż przez "master reset" ponieważ to za wiele nie pomaga .Telefon jest dobrze zsynchro.z moim G4 więc może jakiś sposób przez Maca może nowy soft? Prosze o rade ponieważ przy usuwaniu nie potrzebnych plików z telefonu nie powraca pamięć . Z góry dziękuje.;-)

#2 Smierc

Smierc
  • 379 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 czerwca 2007 - 10:55

http://www.k800i.pl/

a probowałeś pytać u nich?

#3 piotrkubera

piotrkubera
  • 18 postów
  • SkądRumia

Napisano 28 czerwca 2007 - 19:30

byłem na tej stronie ale niestety nic wszyscy robia to przez master reset ato jest lipne rozwiazanie i nie na wszystkie problemy będe pewnie potrzebowal wgrać nowe oprogramowanie -pozdrawiam i dzieki za pomoc

#4 Smierc

Smierc
  • 379 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 czerwca 2007 - 20:52

no cóż, to w takim razie musisz na blaszaku zainstalować soft z płyty i wrzucić updejt do fony, ale głowy nie dam czy to pomoże na twój problem, niestety na macówkę nie ma softu, chyba że pod bootcampem

#5 piotrkubera

piotrkubera
  • 18 postów
  • SkądRumia

Napisano 28 czerwca 2007 - 22:21

Dzieki ale nie mam intela żeby działał bootcamp. Powiem Ci co zrobiłem -kupiłem karte M2 1G ina razie pamięci mi wystarczy , a jak i ją zacznie zjadać to zostanie serwis. Dzięki za pomoc -pozdrawiam

#6 dj.cicho

dj.cicho
  • 574 postów

Napisano 29 czerwca 2007 - 00:24

Sprobuj podlaczyc telefon do komputera i przeszukac wszystkie pliki, byc moze telefon ich nie kasuje (?) z pamieci.

#7 piotrkubera

piotrkubera
  • 18 postów
  • SkądRumia

Napisano 29 czerwca 2007 - 21:34

wzsystko mam w sumie wyczyszczone z telefonu mam ustawienia początkowe po master reset i mam wolnej 5,4 mb pamieci a używanej ok 68 mb tylko nie mam pojecia gdzie ona jest ,przez kompa mogętylko wyczyścić pliki z multimediow nie a innych opcji bo nie mam programu na maca do k800i- dalej lipa .Jedynie nadzieja że karta pamieci M2 nie bedzie tracić pamieci.

#8 dj.cicho

dj.cicho
  • 574 postów

Napisano 03 lipca 2007 - 00:33

Master Reset przywraca ustawienia fabryczne telefonu, ktore w tym przypadku nie sa chyba w dostepnej dla uzytkownika pamieci. Wyglada na jakis plik, ktorego telefon nie rozpoznaje; moze sprobuj zwrocic sprzedawcy...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych