Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nie mogę zsynchronizować iPod / iPad / iPhone z iTunes & problem z poprawną synchronizacją


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
254 odpowiedzi w tym temacie

#126 kokonop

kokonop
  • 1 postów

Napisano 02 lutego 2013 - 13:58

Problem z itunsem + wgrywanie muzyki Witam, mam problem z itunsem, a dokladnie nie moge dodac muzyki. Mam zaznaczoną opcję "Ręcznie zarządzaj muzyką i plikami wideo" klikałam zastosuj, i następnie przechodzę do zakładki muzyka i nie da rady nadal nic wrzucić. Pomomoże ktos? :cry:

#127 Vito492

Vito492
  • 76 postów

Napisano 03 lutego 2013 - 20:53

A czy mógłby mi ktoś krok po kroku wytłumaczyć jak w nowym iTunesie wrzuca się muzykę na iPhone'a? Ta prosta czynność niestety mnie przerasta... Dlaczego proste zaznaczenie i przeniesienie już nie działa?

#128 taken

taken
  • 148 postów

Napisano 04 lutego 2013 - 08:37

No to masz dwie opcje - albo znaleźć bibliotekę na kompie i Ctrl+O na folder gdzie jest,
albo odzyskać wszystko z iPhona, przez prawy guzik na niego w bocznej listwie i Transfer Purchases (po polsku to "Przenieś kupione rzeczy").
Do tego zrób Archiwizację telefonu.
Jeśli muzykę też Ci wycięło i folderu na kompie nie znalazłeś to musisz też czymś ją odzyskać z telefonu, iTools są chyba też na PC.
Jak już wszystko odzyskasz, możesz spokojnie powrócić do synchronizowania.


Witaj
No to już coś mamy - okazało się, że z jakiegoś powodu ITunes wyczyścił mi wszystko na dysku - katalog w którym znajdują się kupione aplikacje zajmuje kilkanaście MB zamiast ponad 2 GB...
Teraz tylko pytanie jak przenieść aplikacje z telefonu na komputer nic nie daje - próbowałem całkowicie skasować Itunes włącznie z katalogiem w moje dokumenty i na nowo zainstalować ale nie pomogło.
Co ciekawe wyszedł znów facebook dziś kliknąłem z telefonu aby zaktualizował się, i co ciekawe przy synchronizacji skopiował mi facebooka na komputer i oczywiście od razu w tabelce która była pusta: http://www.taken.pl/iphone.png teraz pojawił się facebook... ale oczywiście w dalszym ciągu twierdzi, że reszty aplikacji nie mam...

#129 Mancio

Mancio
  • 1 postów

Napisano 07 lutego 2013 - 20:27

Brak synchronizajcji aplikacji. Witam Czytałem tu na forum o podobnym problemie z tą zmienną że, jak obrazy tak muzyka synchronizują się normalnie, problem pojawił się gdy chciałem wgrać program z appstore, wyskakuje synchro do punktu drugiego i nic, zostaje mi w tym wypadku store w telefonie a że u mnie nie ma zasięgu 3g(tak mam orange, nie mam sieci wi-fi w domu :| ) to pobranie zajmuje sporo czasu. Dodam że ostatnio przeinstalowałem system, musiałem od nowa zainstalować itunes, od tej pory żadnego programu za pośrednictwem itunes wgrać nie mogę, prosiłbym o pomoc. Z góry dziękuje :)

#130 mac.umatik

mac.umatik
  • 7 postów

Napisano 08 lutego 2013 - 12:46

Synchronizacja przez PC Witam Mam problem z synchronizacją programów przez najnowszą wersję iTunes'a. Dostałem iPhona 3 16G i chciałem zrobić porządek po swojemu na pulpicie, jak i porządek z aplikacjami które nie są mi potrzebne, no i pojawił się problem z synchronizacją. Synchronizują się ładnie kontakty, fotki, ale programy już nie. Nie synchronizuje się też ustawienie aplikacji na pulpicie. - mam win7 64bit - avasta jako antywirusa - pobrałem najnowszą wersję iTunes'a - założyłem nowy apple ID - autoryzowałem swój koputer

#131 Maxavelli

Maxavelli
  • 1 040 postów

Napisano 08 lutego 2013 - 13:16

Skoro aplikacje i iPhone sa autoryzowane na innym Apple ID niz komputer i iTunes to nie moze ich przeniesc, bo nie sa wlasnoscia tego konkretnego Apple ID.

#132 mac.umatik

mac.umatik
  • 7 postów

Napisano 08 lutego 2013 - 13:22

aha ... Ale co, z grupy też nie można ich wyciągnąć ? Nie można także zmienić kolejności ikon. Pobrałem też appke facebooka na moją wersję iOsa i też nie chce się zainstalować Przepraszam, może zadaje głupie pytania, ale to moje pierwsze iKroki :)

#133 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 09 lutego 2013 - 00:53

aha ...
Ale co, z grupy też nie można ich wyciągnąć ?
Nie można także zmienić kolejności ikon.
Pobrałem też appke facebooka na moją wersję iOsa i też nie chce się zainstalować

Przepraszam, może zadaje głupie pytania, ale to moje pierwsze iKroki :)

Kurczę, chyba ktoś mi coś dodał podczas rozlewania piwa do butelek ponieważ nie ogarniam...

Ty tak na poważnie do nas czy to są jakieś jaja?

#134 mac.umatik

mac.umatik
  • 7 postów

Napisano 09 lutego 2013 - 10:20

Kurczę, chyba ktoś mi coś dodał podczas rozlewania piwa do butelek ponieważ nie ogarniam...

Ty tak na poważnie do nas czy to są jakieś jaja?


Fakt jest taki że mi najnowszy Itunes nie działa z iphonem G3 i obslugą aplikacji, zainstalowanie wersji 10 pomogło

ps
Kolego, może i Ci ktoś czegoś dolał do piwa mnie to nie interere, skoro nie masz nic do powiedzenia w temacie to cyt: "milcz jak na milczeniu owiec"

#135 dopesi

dopesi
  • 68 postów

Napisano 09 lutego 2013 - 12:37

Powiedzcie mi taką rzecz. Pobrałem dzisiaj NFS Most Wanted 1,8gb mając na telefonie wolnej pamięci ok 3gb. Następnie chciałem przenieść sobie apkę na Itunes w komputerze (przenieś kupione pozycje). Telefon zaczął wariować, pozostała pamięć spadała do 0 i oczywiście apka się nie przeniosła, a na telefonie nagle pozostało 0mb wolnej pamięci. Usunąłem inne apki, aby zwiększyć wolną pamięć do 5gb i wtedy wszystko zadziałało jak należy. Czy Iphone potrzebuje 3,6gb wolnego miejsca aby móc przenieść aplikację 1,8gb?

#136 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 09 lutego 2013 - 12:47

18GB to instalka, jak ją zainstalujesz może zajmować więcej pewnie z 2,5GB. Żeby przenieść do iTunes musi ją znów "spakować" czyli potrzebuje więcej miejsca na wersję spakowaną, którą przenosi do iTunes.

#137 swiety88

swiety88
  • 7 postów

Napisano 09 lutego 2013 - 20:55

Problem z synchronizacją.

Witam, jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałość, szukałem podobnego tematu, ale nie znalazłem więc zadaje pytanie.

Podczas synchronizacji w pewnym momencie wyskakuje mi brak miejsca na dysku C, nie mam jak tam zrobić miejsca, wiec pytanie to:
jak folder w którym przechowywane są dane przenieść na inny dysk i gdzie mogę to zaznaczyć, bo nigdzie nie mogę tego znaleźć..

Dziękuję z góry.

Temat "Problem z synchronizacją." z 1 postem został przeniesiony do odpowiedniego wątku. eualex.

#138 dopesi

dopesi
  • 68 postów

Napisano 10 lutego 2013 - 12:39

Ok dziękuję :)

#139 swiety88

swiety88
  • 7 postów

Napisano 10 lutego 2013 - 21:58

Dziekuję za przeniesienie postu do odpowiedniego wątku. Mógł by ktoś mi pomóc ? Na pewno jest na to jakieś proste rozwiązanie..

#140 taken

taken
  • 148 postów

Napisano 11 lutego 2013 - 08:45

Witam
W związku z licznymi problemami z Itunes 11 - proszę o informację gdzie znajdę najnowszą wersję Itunes 10 - bo szukam i ostatnia jaką znalazłem to 10.7. datowana na Sep 12, 2012 pod tym adresem: iTunes 10.7

Pozdrawiam

#141 eualex

eualex
  • 2 097 postów

Napisano 11 lutego 2013 - 12:19

Witam
W związku z licznymi problemami z Itunes 11 - proszę o informację gdzie znajdę najnowszą wersję Itunes 10 - bo szukam i ostatnia jaką znalazłem to 10.7. datowana na Sep 12, 2012 pod tym adresem: iTunes 10.7

Pozdrawiam

To była najnowsza wersja. Po iTunes 10.7.0.21 wyszła wersja 11.x.x.

#142 taken

taken
  • 148 postów

Napisano 11 lutego 2013 - 14:50

Eualex dzieki za odpowiedź. Czy są jakieś przeciwwskazania do używania iTunes w wersji 10.7 ? Posiadam IPhone 5 z iOS 6.1 backup przechowuje na iCloud. Pozdrawiam TaKeN

#143 eualex

eualex
  • 2 097 postów

Napisano 12 lutego 2013 - 00:23

Eualex dzieki za odpowiedź.
Czy są jakieś przeciwwskazania do używania iTunes w wersji 10.7 ?
Posiadam IPhone 5 z iOS 6.1 backup przechowuje na iCloud.

Pozdrawiam
TaKeN

Sam używam 10.7 i nie widzę przeciwskazań ... ;)

#144 taken

taken
  • 148 postów

Napisano 12 lutego 2013 - 14:26

Sam używam 10.7 i nie widzę przeciwskazań ... ;)


Po downgrade do wersji 10.7 nagle pojawiły mi się wszystkie zakupione programy...
Dzięki

Pozdrawiam
TaKeN

#145 swiety88

swiety88
  • 7 postów

Napisano 14 lutego 2013 - 19:14

Sory że się powtarzam ale nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. "Witam, jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałość, szukałem podobnego tematu, ale nie znalazłem więc zadaje pytanie. Podczas synchronizacji w pewnym momencie wyskakuje mi brak miejsca na dysku C, nie mam jak tam zrobić miejsca, wiec pytanie to: jak folder w którym przechowywane są dane przenieść na inny dysk i gdzie mogę to zaznaczyć, bo nigdzie nie mogę tego znaleźć.. Dziękuję z góry."

#146 belovedlife

belovedlife
  • 2 postów

Napisano 12 marca 2013 - 16:28

Problem z synchronizacją z iTunes Witam. Na wstępie powiem, że szukałam rozwiązania problemu, nie znalazłam (drogi Panie Administratorze ;)). Jak w temacie - nie mogę zsynchronizować iPoda. Za każdym razem, kiedy chcę wgrać coś nowego muszę odinstalowywać programy Apple i resetować iPoda, ponieważ pierwsza synchronizacja przebiega sprawnie. Kiedy podłączam po raz drugi wszystko odmawia posłuszeństwa lub po jakichś 5min. pojawia się komunikat "Przekroczono czas synchronizacji". Nie jestem nowym użytkownikiem tego urządzenia i pierwszy raz mam taki problem. Dodam, że wszystko oczywiście zaktualizowane do najnowszej wersji. Proszę o pomoc i dziękuję ;)

#147 Fantyna

Fantyna
  • 45 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 marca 2013 - 09:23

nowy iphone 5 - brak opcji synchronizuj w iTunes 11.02. Witam, Mam nowego iphone'a 5 i kosmiczny problem - nie mogę go zsynchronizować z itunesem. Ale po kolei: Do tej pory (do przedwczoraj) miałam: - iphone 4 - system Leopard - itunes 10.6 Przedwczoraj podłączylam iphone 4 do itunes i kliknełam "synchronizuj". Następnie - bo iphone 5 nie współpracuje z itunes 10.6 - zrobiłam update systemu do Snow Leopard i pobrałam potem wszelkie aktualizacje. Obecnie mam więc: - system Snow Leopard - itunes 11.0.2 Niestety po podłączeniu iphone 5 do itunes mam tylko 2 opcje: - skonfiguruj jako nowego iphonea - odtwórz z tej kopii zapasowej (ostatnia data to 21.09.2012 - !!! - DLACZEGO? synchronizowałam 18.03.2013!) Rozumiem, że jesli wybiore opcję "skonfiguruj jako nowego" to będę mieć po prostu pustego, nowego iphone, bez moich kontaktow, notatek, maili itd z iphone 4 - ? A jeśli odtworzę z kopii zapasowej to będę mieć stan z 21.09 zeszlego roku, a nie z 18.03.2013 kiedy ostatnio synchronizowałam? Czy istnieje jakis sposob, aby JEDNAK zsynchronizowac iphone 5 z aktualnym iphonem 4, a nie sprzed pół roku? Dlaczego w nowym itunes nie ma opcji "synchronizuj"? Będę b. wdzięczna za pomoc!

#148 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 20 marca 2013 - 09:35

Nie ma synchronizuj bo iTunes nie zna tego urządzenie jest ono nowe, dlatego możesz albo, albo. To, że nie pokazuje Ci archiwum z 18.03 to albo si ę z jakiegoś powodu nie zrobiło, albo się uszkodziła. Jak masz 4ke to podłącz i zrób kopię zapasową, nie synchronizację. Synchronizacja nie zawsze robi kopię, szczególnie w przypadku, kiedy masz włączoną kopię na iCloud, wtedy musisz ręcznie wymuszać na komputer.

#149 Daniel77

Daniel77
  • 21 postów

Napisano 21 marca 2013 - 12:51

Mam problem z synchronizacją Iphona 4. Problem polega na tym że Itunes nie dodaje muzyki z programami i zdjęciami nie ma problemu. Ipad synchronizuje muzyke bez problemu. Czytałem roche na innych forach i chodzi mniejwięcej o to że klikają w zakłądke ,,W tym Iphonie" pokazują się utwory z szarym kółkiem i nie można ich zsynchronizować. Próbowałem z acc też nie daje rady. Iphona aktualizowałem dzień lub parę godzin przed wyjściem 6.1.3, obecnie mam 6.1.2 po jailbreaku ssh zapisane iphona nie mogę wymazać zostawiłem go na 1 dzień ciągle ,,pracował nad wymazaniem". Ktoś wie jak można to rozwiązać?? Zastanawiam się na aktualizacją do 6.1.3

#150 sumerek

sumerek
  • 57 postów

Napisano 03 kwietnia 2013 - 16:34

Problem z synchronizacją iPhone'a i iTunes'a

Witam,

jest taki problem po podpięciu iPhona (4G OS 6.3) pod iTunes pojawia się komuniakat:

iTunes nie może zsynchronizować informacji z iPhone'em „...........”, ponieważ synchronizacja została wyłączona na tym komputerze. Czy chcesz włączyć synchronizację?

próbuje "włączyć" ale po chwili pojawia się komunikat że "nie da się włączyć synchronizacji na tym komputerze" po czym nie synchronizuje zakładki "informacje" czyli kontakty, skrzynki mailowe itp.

O co więc chodzi.

System 10.5.8, iTunes 10 iPhone 4 (6.1.3)

pozdrawiam,




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych