Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nie mogę zsynchronizować iPod / iPad / iPhone z iTunes & problem z poprawną synchronizacją


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
254 odpowiedzi w tym temacie

#226 UARENEXT

UARENEXT
  • 4 postów

Napisano 30 grudnia 2014 - 22:53

Witam, mam problem z synchronizacją muzyki z iTunes 12.0.1.26 do iphona 6. Mam muzykę dodaną do biblioteki i przy synchronizacji zaznaczam, aby synchronizował całą bibliotekę. Probowalem już z włączeniem i wyłączeniem synchronizacji muzyki ale nie pomogło.. nic się nie przegrywa. Dodam że dzwonki udało mi się wcześniej przegrać

 

iphona użytkuje od wielu lat więc wiem jak synchronizować (a przynajmniej tak mi się wydawało:)



#227 iWooke

iWooke
  • 47 postów
  • SkądPrzasnysz

Napisano 21 lutego 2015 - 18:23

Słuchajcie, mam problem z wgrywaniem muzyki na iPhone 4. Wszystko było w porządku dopóki nie podłączyłem go do innego komputera. Nie chcę robić pełnej synchronizacji tylko dodawać sobie piosenki pojedynczo. Teraz jak próbuję przenieść piosenkę do iTunes mam przekreślone kółko, a wcześniej była strzałka z napisem łącze. Instalowałem ponownie iTunes ale w niczym to nie pomogło, a resetować ponownie iPhone nie chcę. Ma ktoś jakiś pomysł?

 

Poradziłem już sobie.


Użytkownik iWooke edytował ten post 21 lutego 2015 - 19:11


#228 kaspro

kaspro
  • 2 postów

Napisano 24 czerwca 2015 - 20:34

Witam. Mam problem i podłączeniem iPhone z MacBook

przewody nowe, sprzęt sprawny więcej na filmiku https://youtu.be/_1FGXgeumNE

Czy może ktoś mi podpowiedzieć co jest problemem?



#229 kaspro

kaspro
  • 2 postów

Napisano 21 lipca 2015 - 14:08

telefon miał uszkodzone złącze, został wymieniony na nowy po 19 m-cach :) używania korzystając z gwarancji konsumenckiej która obowiązuje przez dwa lata od zakupu.



#230 raiden25

raiden25
  • 32 postów

Napisano 12 sierpnia 2015 - 21:12

Witam, ja mam taki problem.

Sprzedaje iPhona 6 128 Gb i wracam do iphona 5S 16Gb. Niestety kopia zapasowa była za duża więc postanowiłem usuwać aplikację przez iTunes (miałęm je wszystkie sciagniete do programu). Usunałem kilka i zrobiłem synchronizacje w celu upewnienia się czy program skasuje mi tez pliki na telefonie. Zrobiłem tak kilka razy. Potem chcąc zrobić archiwizacje mam błąd: iTunes nie mógł wykonać kopii zapasowej iPhone'a "nazwa", ponieważ wystąpił błąd.

Zaczałem kombinować z usuwaniem plików, kopi zapasowej z folderów, potem całego programu i skończyło się na przeinstalowaniu aplikacji.... Nic nie pomogło więc poszedłęm na drugi komputer, a tam ten sam problem, zatem potwierdziło się to że wina leży po stronie telefonu.

Pytanie co mogłem skopać jak kasowałem pliki na iTunsie i synchronizowałem go potem? Jak zrobić kopie zapasową? Zależy mi na zdjęciach głównie, kontaktach, smsach... Aplikacje sobie pobiore :/ Niestety kopia w icloud też nie może zostać zrobiona....


Użytkownik raiden25 edytował ten post 12 sierpnia 2015 - 21:12


#231 MDJ

MDJ
  • 1 postów

Napisano 22 sierpnia 2015 - 09:55

Problem z synchronizacją zdjęć przez iTunes
 
Po wykonaniu synchronizacji przez iTunes nie są przekopiowane wszystkie zdjęcia - liczba zdjęć w aplikacji "Zdjęcia" nie zgadza się z tymi w katalogach w iTunes. W przypadku wykonania ponownej synchronizacji dla tych samych katalogów program chce synchronizować X zdjęć (chociaż teoretycznie powinny być już w urządzeniu), ale ich nie kopiuje, tylko po pewnym czasie przerywa synchronizację. 
Biblioteka liczyła około 5 tysięcy zdjęć w różnych folderach i braki w poszczególnych katalogach były różne (niektóre były zsynchronizowane poprawnie)
 
Usunąłem całą całą biblioteka na iPadzie oraz folder iPod Photo Cache.
Dokonałem synchronizacji jednego folderu, na 388 zdjęć zostało wgranych tylko 381.
Spróbowałem na innym komputerze, problem jest dokładnie taki sam.
 
Korzystam z najnowszej wersji iTunes oraz oprogramowania w iPadzie (8.4.1).


#232 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 23 sierpnia 2015 - 14:23

Widocznie z tymi zdjęciami co nie wgrywa jest coś nie tak.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach

#233 Bartosh7

Bartosh7
  • 3 postów

Napisano 30 września 2015 - 10:27

Witam,

Wrzuciłem dzisiaj kilka grafik na ipoda touch 5g. Na początek odpaliłem je w PS'ie żeby je zeskalować i dodać jakieś efekty po czym wrzuciłem je sobie do osobnego folderu, by je szybko przez itunes wrzucić na sprzęt. No i tutaj mam problem, bo na ipodzie owszem widnieją, ale są to grafiki w stanie surowym przed obróbką z kompletnie innego folderu o innych nazwach   :mellow:  

Nie mam pojęcia o co chodzi, bo ze sprzętem od apple jestem dość świeży i może jest ktoś w stanie mi pomóc, bo jest to dla mnie co najmniej dziwne.

Dzięki.



#234 circos

circos
  • 462 postów
  • Skąd

Napisano 22 października 2015 - 17:42

Słuchajcie, mam problem z wgrywaniem muzyki na iPhone 4. Wszystko było w porządku dopóki nie podłączyłem go do innego komputera. Nie chcę robić pełnej synchronizacji tylko dodawać sobie piosenki pojedynczo. Teraz jak próbuję przenieść piosenkę do iTunes mam przekreślone kółko, a wcześniej była strzałka z napisem łącze. Instalowałem ponownie iTunes ale w niczym to nie pomogło, a resetować ponownie iPhone nie chcę. Ma ktoś jakiś pomysł?

 

Poradziłem już sobie.

 

Udało się naprawić błąd? Wczoraj zaktualizowałem iTunes do 12.3.1.23 (najnowsza aktualizacja z El Capitan) i nie mogę również zrzucić zawartości swojej biblioteki muzycznej na iPhone. Korzystam z WiFi synchronizacji. Zrzucanie muzyki na iPod / iPhone trwa w moim wykonaniu już kilka ładnych lat i też uważałem, że umiem to zrobić - tymczasem od wczoraj również nie mam pojęcia jak tego dokonać...


there's no day off for heroes

 A1181 |  A1342 |  A1502


#235 circos

circos
  • 462 postów
  • Skąd

Napisano 23 października 2015 - 18:37

OK jakby doszedłem do rozwiązania - trzeba wyłączyć w menu iTunes na macbooku opcję BIBLIOTEKA MUZYCZNA ICLOUD (ITUNES: PREFERENCJE -> OGÓLNE)
Potem trzeba wyłączyć również tą opcję w telefonie iPhone (USTAWIENIA: MUZYKA -> BIBLIOTEKA MUZYCZNA ICLOUD).
Potem najlepiej zresetować zarówno i telefon jak i macbooka.
Następnie poprzez drag&drop przenosimy zawartość biblioteki muzycznej z naszymi mp3 na urządzenie przenośne muzyczne w tym wypadku iPhone.


there's no day off for heroes

 A1181 |  A1342 |  A1502


#236 Me_69

Me_69
  • 245 postów

Napisano 28 października 2015 - 18:32

Zrobiłem aktualizację telefonu i iPada z 8.4 do 9.0.2 i nie chcą mi się 'zgrywać' programy z iUrządzeń do iTunes.

 

Wcześniej mogłem zaktualizować kilka, kilkanaście programów na urządzeniu a następnie podczas robienia archiwizacji na komputer wyskakiwało okienko z pytanie czy przekopiować programy, teraz nie ma takiego okienka i urządzenia archiwizują się bez programów. jak temu zaradzić?


iPhone 6+ 128GB Silver / iPhone X 256GB Silver / AirPods

iPad Pro 12.9 (2017) 512GB + LTE / AppleTV 4 64GB


#237 sneyk

sneyk
  • 144 postów

Napisano 06 grudnia 2015 - 21:40

Mam problem, bo zaktualizowałem mojego Windowsa do 10 i iTunes nie chce mi wykryć iPhone'a. 

Na iPhone mogę zaufać komputerowi, ale po włączeniu iTunes nie widać ani iPhone'a ani iPad'a... I iTunes po podłączeniu urządzenia też przestał sam się uruchamiać. Ktoś wie jak sobie z tym poradzić?

Pozdrawiam.



#238 pivo88

pivo88
  • 1 postów

Napisano 15 grudnia 2015 - 14:02

Cześć. Czy ktoś z Was posiadających iPhone 4s i aktualizował iOS do wersji 9.2 ma problem z archiwizacją telefonu przez program iTunes?

U mnie niestety pokazuje się błąd o treści:

"iTunes nie mógł wykonać kopii zapasowej iPhone'a "iPhone", ponieważ został odłączony"

kiedy tak na prawdę nie został odłączony! Ostatnią aktualizację udało mi się przeprowadzić 04.11.2015, a teraz nie chce.

Przeinstalowywałem wszystko co się dało, uruchamiałem ponownie, kasowałem zawartość katalogu "c:\ProgramData\Apple\Lockdown\", jak to sugerowano w jakimś poście na stronie apple.

No i nic. Czy ktoś mi może coś doradzić w tej kwestii?

PS: wieczorem spróbuję archiwizacji na innym kompie, może mi się uda - dam znać o wynikach.



#239 hola98

hola98
  • 1 postów

Napisano 20 grudnia 2015 - 16:44

próbuje zsynchronizować zdj z maca na iphona i wyskakuje mi komunikat: iTunes nie może zsynchronizować zdjęć z iPhone'a, ponieważ biblioteka zdjęć nie jest jeszcze dostępna. Spróbuj ponownie później.
Jak to naprawić?



#240 circos

circos
  • 462 postów
  • Skąd

Napisano 20 grudnia 2015 - 19:54

Wyłączałeś i włączałeś ponownie komputer ?


there's no day off for heroes

 A1181 |  A1342 |  A1502


#241 RukiaRu

RukiaRu
  • 10 postów
  • Skąd08-300

Napisano 15 kwietnia 2016 - 00:01

Jeszcze raz wrzucę tutaj ten post. Otóż po ponownej instalacji iTunes na W7, nie mogę dokonać po podpięciu telefonu, synchronizacji. Pokazuje się komunikat, że program przestaje działać. Już nie wiem co mam robić w tej sytuacji. Potrzebuję mądrych rad. Wypraszam sobie durne odpowiedzi przez gimbazę. HELP!



#242 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 15 kwietnia 2016 - 00:29

Problemem jest prawdopodobnie coś nie tak w samym systemie, tego się nie da za bardzo stwierdzić na odległość, co powoduje w windowsie zawieszanie się iTunes.


Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach

#243 Vito492

Vito492
  • 76 postów

Napisano 28 kwietnia 2016 - 09:07

Chciałem dodać dziś jeden album przez iTunes (El Capitan, najnowszy), jednak po podłączeniu telefony wszystkie albumy poza pojedynczymi utworami zostały usunięte z telefonu, a po próbach ich dodania pojawia się komunikat "nie można przenieść pliku, ponieważ nie może być on odtworzony na tym urządzeniu". Co robić?



#244 Ola Grześkiewicz

Ola Grześkiewicz
  • 9 postów

Napisano 02 sierpnia 2016 - 09:27

Po wyrzuceniu bety iOS 10 i powrocie do 9.3.3 iPhone 5s nie chce poprawnie zsynchronizować muzyki. Tak jak zwykle wybieram, aby przeniósł wybraną playlistę na mój telefon. Po zastosowaniu zmian pasek pamięci zapełnia się o dodaną muzykę, ale w bibliotece iPhona jej nie ma. Sprawdzam w liście utworów z poziomu iTunes i wszystkie są w stanie oczekującym do skopiowania. Jak to rozwiązać?

 

wygląda to tak https://drive.google.com/file/d/0BxZgHRqIvhCcZ3lwbm1WOTVfNlU/view?usp=sharing



#245 marek_em

marek_em
  • 3 postów

Napisano 13 grudnia 2016 - 08:40

Patrząc na feedback jaki spotyka tutaj potrzebujących pomocy mam płonne nadzieje, ale mimo wszystko spróbuję ;)

Czy ktoś spotkał się z tym komunikatem przy próbie synchronizacji iPoda Touch ? :

" Nie można było zsynchronizować iPoda, ponieważ nie powiodło się rozpoczęcie sesji synchronizacji "

Jakieś rozwiązania, ktoś się spotkał z podobnym problemem ?

 

Pozdrawiam.



#246 Andaar

Andaar
  • 1 688 postów

Napisano 14 grudnia 2016 - 02:16

Patrząc na feedback jaki spotyka tutaj potrzebujących pomocy mam płonne nadzieje, ale mimo wszystko spróbuję ;)

Czy ktoś spotkał się z tym komunikatem przy próbie synchronizacji iPoda Touch ? :

" Nie można było zsynchronizować iPoda, ponieważ nie powiodło się rozpoczęcie sesji synchronizacji "

Jakieś rozwiązania, ktoś się spotkał z podobnym problemem ?

 

Pozdrawiam.

 

 

https://lmgtfy.com/?...failed to start


MacBook Pro 13" nTB 2017 256GB Silver | iPhone 13 mini 128GB Red | iPad Pro 11 (1st gen) 64GB Silver | iPod Shuffle 4 gen. Blue

Nie pomagam na PW


#247 marek_em

marek_em
  • 3 postów

Napisano 14 grudnia 2016 - 08:12

https://lmgtfy.com/?q=cannot+sync+ipod+because+sync+session+failed+to+start

Prawda. Na angielskojęzycznych forach nie szukałem. Parę porad znalazłem, jeżeli pomogą... chwała :)



#248 Andaar

Andaar
  • 1 688 postów

Napisano 14 grudnia 2016 - 08:22

Prawda. Na angielskojęzycznych forach nie szukałem. Parę porad znalazłem, jeżeli pomogą... chwała :)


Polecam następnym razem omijać polskie fora, bo mało kiedy są jakieś sensowne odpowiedzi, na pewno o wiele więcej ich jest na zagranicznych :D

MacBook Pro 13" nTB 2017 256GB Silver | iPhone 13 mini 128GB Red | iPad Pro 11 (1st gen) 64GB Silver | iPod Shuffle 4 gen. Blue

Nie pomagam na PW


#249 krzemo

krzemo
  • 117 postów

Napisano 28 grudnia 2016 - 18:37

Zauważyłem pewien problem przy synchronizacji urządzeń poprzez Bibliotekę muzyczną iCloud. Wspomniane urządzenia to iPhone 5s, Mac Book Pro 13 (2011) oraz Apple TV4. Posiadam wykupioną usługę Apple Music wraz z iTunes Match. Wprowadzając jakiekolwiek zmiany w mojej bibliotece muzycznej w iPhone tj. dodając coś bądź usuwając np z Apple Music (album bądź pojedynczy utwór) wszystko po chwili synchronizuje się na pozostałych urządzeniach i jest widoczne na nich w bibliotekach. Niestety nie działa to w drugą stronę tzn. wprowadzając zmiany w Mac Book bądź w Apple TV nie synchronizuje się to z iPhone. Aby zmiany wprowadzone np na Apple TV zostały zastosowane w iPhone muszę wyłączyć i włączyć w nim ponownie Bibliotekę muzyczną iCloud - tak jakby "odświeżyć" tylko powinno to działać bez takich ceregieli. Pozostałe urządzenia synchronizują się w obu kierunkach bez problemu. Czy ktoś z Was mógłby sprawdzić u siebie wyżej opisane działanie i może zna rozwiązanie?

 

Dodam - iPhone 5s - OS 10.2; Mac Book - OSX sierra 10.12.2; Apple TV4 - tvOS 10.1 - korzystam z nich od dawna i szczerze powiem nie wiem czy problem występował wcześniej, na innych wersjach oprogramowań - wpadłem na to teraz przypadkiem.


Użytkownik krzemo edytował ten post 28 grudnia 2016 - 18:53


#250 ladek22

ladek22
  • 48 postów

Napisano 03 stycznia 2019 - 15:08

Ostatnio zakupiłem nowego (właściwie Outlet) iPhone 6s Plus 128 GB. Nigdy nie bawiłem się w muzykę na iPhone, bo zawsze miałem iphony 16 lub 32 GB. Teraz przy 128 GB, aż mierzi żeby wrzucić tam muzykę :) Zaktualizowałem dziś na MacBooku system z Yosemite na HighSierra. iTunes nie wykrywa mi żadnego iPhone, ani 6s Plus, ani SE? Wersja iTunes na MacBooku to 12.8.0.150, a na telefonach nie wiem jak sprawdzić. Mam ustawione automatyczne uaktualnienia w iPhonach.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych