Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Infinity Blade 2 - już w AppStore.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
131 odpowiedzi w tym temacie

#76 SLaweck

SLaweck
  • 173 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 grudnia 2011 - 16:39

Pics or it didn't happen :D


To było do mnie?
Bardzo proszę... Do tego jeszcze zwykli przeciwnicy na fajnym levelu...

[ATTACH=CONFIG]10088[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]10089[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]10090[/ATTACH]

Pozdrawiam
Sławek

#77 strzalkovski

strzalkovski
  • 16 postów

Napisano 06 grudnia 2011 - 18:12

@Slaweck Optymalne staty?:D Na NG+ trafiłem na przeciwników którzy mieli 50+ lvl, około 5 000 pkt życia... Ja miałem 400 życiu i 366 w ataku, więc wystarczyło jedno trafienie we mnie i koniec gry, a z drugiej strony, ja bym musiał zadać z 10-20 celnych ciosów. Ja rozumiem, 3-5 ciosy, które można przyjąć, to dość hardkorowy margines błędu, ale da się go jeszcze przyjąć. Szkoda, że gra w obecnej fazie ma tyle bugów. Z drugiej strony mam nadzieję, że uporają się z nimi jak najszybciej. Coś mi mówi, że przy updacie 1.2-1.4 mogą rozbudować grę, która będzie kontynuacją ostatniej sceny po zabiciu GK;)

#78 SLaweck

SLaweck
  • 173 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 grudnia 2011 - 20:52

Wcale nie 10-20, tylko np. biorą pod uwagę dwa miecze, dwa pierwsze ciosy po 366, potem 5 razy Combo i 5000 życia zabrane, a machnąłeś 7 razy. Breaki po parowaniu trwają bardzo długo i posłanie 7-8 Combo dwoma mieczami jest możliwe. Ja serio napisałem, że jak dla mnie miałeś optymalne staty, ale pewnie inaczej gramy. Mnie bardzo spodobało się w IB2 parowanie, wcześniej w IB1 opierałem się na unikach, parowań czy tarczy używając tylko wtedy, gdy unik nie był skuteczny. W IB2 przede wszystkim paruję, uniki stosując do kopniaków, ciosów ręką czy tarczą, a przy dwóch mieczach jest jeszcze unik w dół (zamiast tarczy) co jest super :) Co do rozbudowy fabuły to raczej nie wierzę, że zmienią coś w tym miejscu, dodadzą coś samym zamku, więcej sprzętu, nowych przeciwników i tyle... Pozdrawiam Sławek

#79 abovePL

abovePL
  • 2 385 postów
  • SkądJaworzno, Poland

Napisano 06 grudnia 2011 - 22:19

Wcale nie 10-20, tylko np. biorą pod uwagę dwa miecze, dwa pierwsze ciosy po 366, potem 5 razy Combo i 5000 życia zabrane, a machnąłeś 7 razy. Breaki po parowaniu trwają bardzo długo i posłanie 7-8 Combo dwoma mieczami jest możliwe.
Ja serio napisałem, że jak dla mnie miałeś optymalne staty, ale pewnie inaczej gramy. Mnie bardzo spodobało się w IB2 parowanie, wcześniej w IB1 opierałem się na unikach, parowań czy tarczy używając tylko wtedy, gdy unik nie był skuteczny. W IB2 przede wszystkim paruję, uniki stosując do kopniaków, ciosów ręką czy tarczą, a przy dwóch mieczach jest jeszcze unik w dół (zamiast tarczy) co jest super :)
Co do rozbudowy fabuły to raczej nie wierzę, że zmienią coś w tym miejscu, dodadzą coś samym zamku, więcej sprzętu, nowych przeciwników i tyle...

Pozdrawiam
Sławek


Ty kolego grasz na 4ce w IB 2? Jak działa? Czy mógłbyś zrobić taki trick: uruchom tryb samolotowy, usuń wszystkie aplikacje działające w tle oraz wpisy w oknie powiadomień, i sprawdzić czy gra chodzi jakoś lepiej?

#80 SLaweck

SLaweck
  • 173 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 grudnia 2011 - 22:48

Głównie gram na iPadzie 2, ale na iP4 też trochę pograłem, nie mam w nim teraz karty SIM, bo przesiadam się na 4S, więc nie mam również żadnych kont, powiadomień, itp. Z tego co zauważyłem, to jak chociaż raz uruchomisz IB2 z Game Center to potem bez sieci wyraźnie przycina. Wtedy lepiej mieć włączone WiFi. Tak samo jak uruchomisz raz z iCloudem to potem bez sieci będziesz miał same problemy. Bez iCloud IB2 zapisuje stan gry w lokalnych plikach, tak samo jak IB1. Jednak wystarczy jedno włączenie IB2 przy aktywnym iCloud i save'y automatycznie migrują do chmury i wtedy bez sieci jest masakra. Ogólnie to działa równie dobrze jak IB1, na moje oko jakieś 15-20 klatek bez wyraźnych zacięć. Oczywiście piszę o sytuacji bez iCloud, ale z WiFi i GC. Pozdrawiam Sławek

#81 Elessar

Elessar
  • 13 postów

Napisano 07 grudnia 2011 - 12:54

Lol, przy starcie NG+ nic nie zostaje ze starej gry... Nie mam golda i itemów, to normalne. Ale zaczynać z marnym 37lvl i tragicznymi statami? No nieee. Nie powinien czasem zostać końcowy lvl i staty? To jakiś bug?

#82 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 grudnia 2011 - 14:15

Po updacie zresetowała mi się postać i muszę grać od początku :( Ale za to gra teraz nie przycina.

#83 abovePL

abovePL
  • 2 385 postów
  • SkądJaworzno, Poland

Napisano 07 grudnia 2011 - 15:50

Po updacie zresetowała mi się postać i muszę grać od początku :( Ale za to gra teraz nie przycina.


Czyżby poprawili, i od teraz na 4ce śmiga niczym 1 część?

#84 SLaweck

SLaweck
  • 173 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 grudnia 2011 - 16:58

Z tego co czytałem, to update praktycznie nic nie poprawił... :( Na resetowanie postaci przy włączonym iCloud jest ewentualnie jedna metoda - jak uruchamiając grę widzisz początkowe intro zamiast miejsca gdzie skończyłeś, natychmiast trzeba zamknąć IB2 (z mutlitaskingu), sprawdzić połączenie sieciowe i spróbować jeszcze raz. Osoby mające Mac'a z Lion'em 10.7.2 mogą robić kopie stanu gry o ile mają włączone to samo konto co na iUrządzeniu, wystarczy skopiować zawartość katalogu: /Users/you/library/mobile documents/jskljflksdf-ib2/documents Nie wiem jak jest na Windows z zainstalowanym iCloud, możliwe że pliki też są gdzieś zapisywane. Pozdrawiam Sławek

#85 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 grudnia 2011 - 17:35

Czyżby poprawili, i od teraz na 4ce śmiga niczym 1 część?


Nie, ale jest zauważalnie lepiej

#86 Elessar

Elessar
  • 13 postów

Napisano 08 grudnia 2011 - 12:09

Hm, NG+ ma jakis chory poziom trudności, podczas podstawowej gry szło mi bardzo dobrze, zostałem pokonany z 6x aż do rebith 21. W NG+ pokanałem pierwszego "słabiaka" za szóstym razem :/

#87 krzychasia

krzychasia
  • 33 postów

Napisano 08 grudnia 2011 - 15:42

A ile miejsca zajmuje IB 2 razem z danymi, a ile pierwsza czesc?

#88 edwa

edwa
  • 880 postów
  • SkądGdańsk, PL

Napisano 08 grudnia 2011 - 15:58

Odpal itunes/appstore i sprawdź. Tam zawsze jest napisane ile aplikacja kosztuje!

#89 krzychasia

krzychasia
  • 33 postów

Napisano 08 grudnia 2011 - 16:08

A tam jest napisane bez danych aplikacja zajmuje wiecej miejjsca niż jest napisane

---------- Wpis dodano o 16:08 ---------- Poprzedni wpis dodano o 16:03 ----------

Np. W app storze pisze ze anty birds zajmuje 16 mb a a ustawieniach w użyciu pisze ze zajmuje ponad 40 mb

#90 scooter10

scooter10
  • 142 postów
  • SkądLublin

Napisano 08 grudnia 2011 - 23:24

1,1 GB

#91 credit

credit
  • 7 postów

Napisano 09 grudnia 2011 - 10:48

Dlaczego Infinity Blade 2 czy Batman Arkham City lockdown nie odpalają na iPod touch 4G na iOs 5.0.1 ?

#92 seeadv

seeadv
  • 688 postów

Napisano 11 grudnia 2011 - 13:36

To było do mnie?
Bardzo proszę... Do tego jeszcze zwykli przeciwnicy na fajnym levelu...

[ATTACH=CONFIG]10088[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]10089[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]10090[/ATTACH]

Pozdrawiam
Sławek


I co się chwalisz shakowanym Infinity Blade II? To powód do domu, że cheatujesz?

#93 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 11 grudnia 2011 - 14:07

Qrcze, miały być update delta (czy jakoś tak), a nie znów ponad 900 mega.

#94 robgrab

robgrab
  • 1 384 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 grudnia 2011 - 14:11

Qrcze, miały być update delta (czy jakoś tak), a nie znów ponad 900 mega.


Miały byc update przyrostowy przy aktualizacji systemu OTA i taki jest. Nic nie mówili o aktualizacji programów.

#95 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 11 grudnia 2011 - 14:16

Miały byc update przyrostowy przy aktualizacji systemu OTA i taki jest. Nic nie mówili o aktualizacji programów.


Chyba masz rację, źle zrozumiałem lub moja wyobraźnia tak chciała ;) dzięki.

#96 SLaweck

SLaweck
  • 173 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 grudnia 2011 - 15:12

I co się chwalisz shakowanym Infinity Blade II? To powód do domu, że cheatujesz?


Po pierwsze to IB1, po drugie to wiele godzin grania, a nie hackowanie.
W IB2 jeszcze trochę potrwa, zanim dojdę do takich leveli... ;)

Pozdrawiam
Sławek

#97 seeadv

seeadv
  • 688 postów

Napisano 11 grudnia 2011 - 15:36

SLaweck - a to sorry - nie zauważyłem że to IB 1, ale nie widziałem takich statystyk u "normalnego" użytkownika ;] Gratuluje cierpliwości, bo Infinity Blade na dłuższa metę to po prostu nudna gra. Wracając do Infinity Blade 2 to New Game+ jest beznadziejnie rozwiązane. Myślałem że zacznę od tego samego poziomu i statystyk wybierając Game+ a tu cofnęło mi postać i statystyki na 25 poziom... W dodatku rywale są bardzo silni a złotka mało do zebrania, więc jest po prostu ciężko. Poza tym coś mi się przywiesiło w normalnym toku gry (czyli nie to po game+ a pierwsza linia). Jestem na tym dziedzińcu gdzie jest na środku fontanna-posąg. Nie mam się jak ruszyć. Po lewo mam jeszcze zablokowane przejście, po prawo jest tylko mała komnata więc wszedłem i wyszedłem. Normalnie byłoby więc przejście na wprost po uprzednim pokonaniu wroga ale ja nie mam nic. Gra jest więc zablokowana i nie mogę nic zrobić a nie będę resetował do rebirth 1... Pozostaje mi gra na New Game+...

#98 SLaweck

SLaweck
  • 173 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 grudnia 2011 - 16:59

Dla kogo nudna, dla tego nudna... Ja swoje staty porównuję do takich gości jak Voice of Freedom czy Rioskis i przy nich wyglądają cieniutko ;) Jeśli chodzi o IB2 to NG+ pojawia się jak pierwszy raz pokonasz GK. Od tego momentu rozgrywki są niezależne, i z tego momentu masz staty w NG+. Pomysł jak pomysł, po prostu takie reguły gry, pewnie po to by ludzie złoto chętniej kupowali w IAP... Pewnie jaśniej byłoby, jakby gra było za darmo, bo wtedy byłoby klasyczne fremium, a tak to takie nie wiadomo co... Ja teraz gram po raz trzeci i buduję postać bazując na poprzednich doświadczeniach, między innymi niskie staty na wejściu do NG+. Rozwiązaniem na problemy, o których piszesz jest robienie kopii savegamów i w razie potrzeby cofnięcie się do ostatniej kopii. Powodzenia w NG+, ja doszedłem poprzednio do NG+ ^7 mając jedynie 80 level... Teraz mam inną strategię ;) Pozdrawiam Sławek

#99 yUlekk

yUlekk
  • 119 postów

Napisano 11 grudnia 2011 - 19:05

Koniec, do cholery w końcu mi się ta gra spodobała i po kilku godzinach grania reset profilu. Wymyślili jakieś durne zapisywanie w iCloudzie i nie działa jak powinno -.-

#100 SLaweck

SLaweck
  • 173 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 grudnia 2011 - 20:13

Wyszła aktualizacja 1.0.2, powinna pomóc na resetowanie postaci przy iCloudzie, robią ładny backup do plików... :) Jednak czy to pomoże (czy dobrze przemyśleli jak to robić), to się okaże... Pozdrawiam Sławek




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych