Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak kupić iTunes Match w Polsce - opis


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#51 wolfenpl

wolfenpl
  • 2 postów

Napisano 27 grudnia 2011 - 16:45

Witam. Czy ktoś może wyrazić swoją opinie o ofercie pavvlo? Wydaje mi się atrakcyjna. Czy jest to procedura 100procentowej skutecznosci czy tez się może okazać że po kilku dniach ITunes Match zostanie zablokowany? I drugie pytanie czy konto Match by było podpięte do mojego konta iTunes US? P.S. Ktoś może słyszał jakieś pogłoski, plotki o wprowadzeniu tej usługi do Polski?

#52 Animatter

Animatter
  • 421 postów

Napisano 27 grudnia 2011 - 20:48

Chyba iTunes Match się zbliża do Polski, bo iTunes zaczął sam dobierać i ściągać okładki do mp3.

Wczoraj wrzuciłem do iTunes mp3 z muzyką z jakichś gier komputerowych (pożyczone od kolegi-gracza, opisane od czapy), patrzę, a tam okładka z chłopem na ptaku i podpisem "World of Warcraft Soundtrack"



A nie było tak zawsze?

#53 czaku

czaku
  • 285 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 27 grudnia 2011 - 21:39

Ściąganie okładek nie ma nic wspólnego z iTunes Match, co do oferty z allegro to w moim wypadku nie pomoże, konieczne jest osobne konto US a ja posiadając rzeczy zakupione na koncie PL musiałbym się non stop przelogowywać...

#54 Templar

Templar
  • 112 postów
  • SkądWarsaw City

Napisano 27 grudnia 2011 - 21:56

Przecież będąc zalogowanym na koncie US można korzystać z rzeczy kupionych na koncie PL, jak coś chcę kupić/zrobić aktualizację to loguję się na PL, a potem wracam na US, synchronizować mogę bez problemu wszystkie aplikacje/muzykę, niezależnie czy z US, czy z PL konta.

#55 Michal.Rz

Michal.Rz


  • 1 741 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 27 grudnia 2011 - 22:58

i wszystkimi na dysku w bibliotece iTunes - pytanie tylko co jesli masz utwory zakupione np w PL i US iTunes Store i kupisz iTunes Match w jednym z nich, to czy wgra Ci całą bibliotekę, czy poza utworami z tego drugiego Store?


Wgra wszystkie utwory które znajdują się w iTunes.

#56 czaku

czaku
  • 285 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 28 grudnia 2011 - 10:24

No wlasnie @Templar, loguje sie loguje sie i loguje sie... Mam fajnie dzialajace iTunes in the Cloud dla ksiazek i aplikacji w PL a kupujac iTunes Match na konto US bede musial sie logowac raz tu raz tam ;) o to mi chodzi, mi to nie pasuje. Chce miec wszystko na koncie PL... Juz i tak mam 3 AppleID jedno PL drugie US a trzecie po MobileMe w @me.com do iCloud kontaktow kalendarzy backupow iPhona i iPada... z konta US praktycznie przestalem korzystać (nawet musialem sobie przypominac haslo). Myslalem (bo w aukcji nie ma zadnych szczegolow o tym czy konto US trzeba zakladac), ze moze jakos to jest robione w stylu konto PL zmieniamy na chwile na US a potem znowu PL ale sam wlasciciel aukcji pwoiedzial ze jak tak sie zrobi to nie wiadomo czy Apple nie wylaczy iTunes Match na tym koncie...

#57 Govean

Govean
  • 27 postów

Napisano 29 grudnia 2011 - 15:17

mam pytanie do osób posiadających match'a. Gdy synchronizuje iphone'a nie zostają zsynchronizowane odtworzenia. Co za tym idzie, last.fm równiez nie działa (nie scrobbluje) też macie taki problem? Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie informacje w tym temacie. np. gdy przeglądam listę utworów (za pomocą itunes) w iphonie, w kolumnie odtworzenia, przy pewnej piosence mam 1 odtworzenie, natomiast ta sama piosenka w bibliotece itunes na komputerze (która niejako jest zsynchronizowana) mam 0 odtworzeń.. i te dane nie chcą się synchronizować chyba.. to z powodu chmury?? dodam, że wyłączenie match w iphonie nie pomogło, a wręcz spowodowało skasowanie większości muzyki którą miałem już na telefonie (w tym utwory które nie zostały zliczone pod względem liczby odtworzeń do biblioteki).. także kicha.

#58 Animatter

Animatter
  • 421 postów

Napisano 16 stycznia 2012 - 22:26

No i kolejne kraje dostały iTunes Match. Łącznie 37 państw. Coś czuje, że zaiks nie szybko się zgodzi na takie rzeczy...

#59 matmi.fr

matmi.fr
  • 2 postów

Napisano 28 lutego 2012 - 00:11

Witam! Mam problem z okładkami w iTunes Match, w kompie mam wszystkie okładki ściągnięte przez iTunes, natomiast w Ipadzie niektórych z nich nie widać :/ Ma ktoś podobny problem? Dzięki za pomoc!

#60 robertpatryk

robertpatryk
  • 372 postów
  • SkądŁódź

Napisano 29 maja 2012 - 11:10

A nie ma jakiejś tańszej opcji zakupu iTunes Match? Mam tę kwotę na koncie, ale ta karta debetowa/kredytowa ech...

#61 zirk

zirk
  • 598 postów

Napisano 19 lipca 2012 - 09:47

Ojciec przed chwilą wysłał mi screenshota z działającym itunes match na polskim konci. Dzisiaj mu się pojawiło. Jak możecie to sprawdźcie u. Was bo nie mam dostępu do iTunes na macu, a na ipadzie nie ma tej opcji.

#62 danteusz

danteusz
  • 527 postów
  • SkądWrocław-Psie Pole, Wroclaw, Poland, Poland

Napisano 19 lipca 2012 - 09:49

Dzisiaj na iPhonie iOS6 miałem nowy regulamin do potwierdzenia, m.in. z wpisem o Match. Chyba wreszcie rusza :)

#63 zirk

zirk
  • 598 postów

Napisano 19 lipca 2012 - 09:53

Albo i nie. Już raz tak było, że się pojawiłona moment i znikło. Zobaczymy. Dam znać popołudniu jak się z Ojcem zobaczę.

#64 danteusz

danteusz
  • 527 postów
  • SkądWrocław-Psie Pole, Wroclaw, Poland, Poland

Napisano 19 lipca 2012 - 09:56

U mnie nie widać opcji wykupu Match, za to pojawiło się automatyczne pobieranie muzyki

#65 Lokria

Lokria
  • 6 278 postów
  • SkądŁódź

Napisano 19 lipca 2012 - 09:56

Akceptacja regulaminu pojawiła się także przed chwilą na iPhone 4 z iOS 5.1.1 przy próbie pobrania darmowej aplikacji.

#66 danteusz

danteusz
  • 527 postów
  • SkądWrocław-Psie Pole, Wroclaw, Poland, Poland

Napisano 19 lipca 2012 - 10:05

Oby, oby, chcę wreszcie zrobić sobie abolicję muzyki pochodzącej ze "źródeł" ;)

#67 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 19 lipca 2012 - 11:06

Nowe warunki korzystania z iTunes czyli …iTunes Match? | iPod.info.pl — iPod, iPad, iPhone - Blog informacyjny

#68 Siudi

Siudi
  • 4 postów

Napisano 20 lipca 2012 - 20:30

Właśnie zakupiłem subskrypcję iTunes Match z polskiego konta. Kosztowało 104,23 PLN. Pozdrawiam, Siudi

#69 Maxavelli

Maxavelli
  • 1 040 postów

Napisano 22 lipca 2012 - 13:23

Rowniez kupilem - zbiera informacje o bibliotece. 103,78 PLN policzylo. Zobaczymy ile to warte.

#70 Sebosz

Sebosz
  • 4 178 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 22 lipca 2012 - 17:18

Działa to na amerykańskim koncie po doładowaniu gift cardem? :P

#71 thms

thms
  • 160 postów
  • SkądWrocław

Napisano 22 lipca 2012 - 20:32

Nie

#72 Maxavelli

Maxavelli
  • 1 040 postów

Napisano 25 lipca 2012 - 08:04

Warte niewiele ponad chmure prywatna - na liscie purchased mam tylko utwory ktore kupilem w iTunes. Pozostale utwory w mojej bibliotece nie zostaly dopasowane (ANI JEDEN!) i widnieje przy nich tylko ikonka symbolizujaca wyslanie pliku do chmury a nie dodanie do purchase list. Byc moze slucham nietypowej muzyki, mam sporo polskich wykonawcow, ale to i tak przesada zeby nie dopasowac ani pol piosenki...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych