Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Adium i Gadu-gadu - crash przy starcie...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#26 reeye

reeye

  • 1 506 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 11 listopada 2005 - 00:20

iso-8859-2 nie pokrywa sie z UTF-8 - niepoprawność wyświetlania więcej niż 100% pewna

#27 marwaw

marwaw
  • 56 postów

Napisano 11 listopada 2005 - 12:05

generalnie użycie lub nie polskich znaków w moim przypadku nie ma najmniejszego związku z padaniem adium, tak długo jak deweloperzy nie przejdą na libgaim 2.0.0 tak długo będą występowały problemy z gg. nagrałem inną wersję www.icpnet.pl/~marek/Adium2.zip może ta będzie działać u Ciebie(arti040), poprzednia wersja wymagała do pracy XCode :)

#28 olgaido

olgaido
  • 5 postów
  • SkądWroclaw

Napisano 11 listopada 2005 - 15:17

A ja wlasnie dzis dzieki temu forum pierwszy raz skorzystalam z gg na macu. Znalazlam tego Adium, o ktorym piszecie i poki co dziala. Jestem w szoku. Do tej pory na swoim komputerze do komunikowania uzywalam tylko skype'a i aim. A na gg chodzilam na inne komputery domownikow. Dzieki

#29 arti040

arti040
  • 187 postów
  • SkądLódź, Polska

Napisano 14 listopada 2005 - 02:00

Jest! Problem z Adium (i innymi komunikatorami GG) rozwiazany! :) Cale zamieszanie powodowala lista kontaktow, ktora z niewiadomych mi przyczyn zawierala dziwne wpisy. Pomoglo: 1. zainstalowanie GG7 na Windows 2. zaimportowanie wlasnej listy z serwera 3. usuniecie dziwnych wpisow 4. dla swietego spokoju - usuniecie znaczkow PL w nazwach kontaktow 5. skasowanie starej listy z serwera GG 6. wyeksportowanie poprawionej listy 7. import nowej do Adium/Proteus Woila! ;) PS: Olgaido :D

#30 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 14 listopada 2005 - 09:47

może warto skożystac z zasobów strony Haidiegi i pobrać testową polską wersje programu adium 0,85...
rozwiązuje to problemy błędów programu wynikających z wieloznaczności słów angielskiech
http://www.myapple.p...highlight=#1953




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych