Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Kradzież przez forum :(


  • This topic is locked This topic is locked
67 replies to this topic

#51 pank

pank
  • 1548 posts
  • Skądwawa

Posted 12 June 2007 - 21:52

Mnie się wydaje że to zależy od tego jak by była wykonana... krzesełko, gaz, zastrzyk, szubienica... no i oczywiście na koniec wina i igrzysk ;)


Najbardziej makabryczne było by chyba zbanowanie mu konta na MyApple, i patrzenie jak usycha z żalu i tęsknoty.

#52 Chilon

Chilon
  • 1930 posts

Posted 12 June 2007 - 21:53

pisze się "bezwzględnie" - czy nie? ;) Gubię wątek albo zbyt OT się wypowiadacie. A może to wina tego Martini? Ja czekam do soboty.

I bardzo dobre podejście to martini wieczorkiem :)
To z sobotą też i sądze, że każdy powinien się*wstrzymać do końca tygodnia mleko się*rozlało nie ma co tego jeszcze rozdeptywać.

#53 Adler

Adler
  • 572 posts
  • Skądznad Czeskiej hranicy

Posted 12 June 2007 - 21:54

Najbardziej makabryczne było by chyba zbanowanie mu konta na MyApple, i patrzenie jak usycha z żalu i tęsknoty.

hmm... pod warukiem że można by to było oglądać live... no i oczywiście przy piwku i orzeszkach.

---- Dodano 12-06-2007 o godzinie 21:56 ----

mleko się*rozlało nie ma co tego jeszcze rozdeptywać.

Najlepsze w rozlanym mleczku jest to że można skacząc po nim obryzgać ściany i wszystkich wokół ;)

#54 pank

pank
  • 1548 posts
  • Skądwawa

Posted 12 June 2007 - 21:56

hmm... pod warukiem że można by to było oglądać life... no i oczywiście przy piwku i orzeszkach.


A już szczytem ekstazy była by możliwość rzucania tymi orzeszkami w jego gnijące zwłoki.

#55 menelek

menelek
  • 1210 posts
  • Skądolsztyn

Posted 12 June 2007 - 21:56

gadanie o jakiejś piramidzie to absurd

#56 pank

pank
  • 1548 posts
  • Skądwawa

Posted 12 June 2007 - 21:57

Najlepsze w rozlanym mleczku jest to że można skacząc po nim obryzgać ściany i wszystkich wokół ;)


Tylko trzeba uważać żeby się nie poślizgnąć.

#57 Halibut

Halibut
  • 668 posts
  • SkądKatowice

Posted 12 June 2007 - 21:57

eh... mam jeszcze jedno!! idę stawiać serwer Tygryska, kolorowych snów. Live się pisze ;)

#58 Adler

Adler
  • 572 posts
  • Skądznad Czeskiej hranicy

Posted 12 June 2007 - 21:58

A już szczytem ekstazy była by możliwość rzucania tymi orzeszkami w jego gnijące zwłoki.

rzucać orzeszkami?... no bez przesady

#59 razorek84

razorek84
  • 578 posts
  • Skąd100lica

Posted 12 June 2007 - 21:59

osobiscie jestem za ucinaniem reki za kradziez ;-)

#60 Adler

Adler
  • 572 posts
  • Skądznad Czeskiej hranicy

Posted 12 June 2007 - 22:00

eh... mam jeszcze jedno!!
idę stawiać Tygryska

zboczeniec, to forum czytają małe dzieci :!:

#61 pank

pank
  • 1548 posts
  • Skądwawa

Posted 12 June 2007 - 22:00

rzucać orzeszkami?... no bez przesady


Brutal ze mnie, to fakt.

#62 Adler

Adler
  • 572 posts
  • Skądznad Czeskiej hranicy

Posted 12 June 2007 - 22:00

osobiscie jestem za ucinaniem reki za kradziez ;-)


a jak ktoś ukradnie za pomocą głowy...

#63 pank

pank
  • 1548 posts
  • Skądwawa

Posted 12 June 2007 - 22:01

zboczeniec, to forum czytają małe dzieci :!:


ZBANOWAĆ GO I ORZESZKAMI!!!!!!!!!1111JEDENJEDEN

#64 Halibut

Halibut
  • 668 posts
  • SkądKatowice

Posted 12 June 2007 - 22:02

Nie no serio, rozwalacie mnie :) Miłej nocki. Dorwe tego Tygryska dzisiaj!!

#65 pank

pank
  • 1548 posts
  • Skądwawa

Posted 12 June 2007 - 22:03

a jak ktoś ukradnie za pomocą głowy...


Przysięgam tu wszystkim uroczyście że już nigdy w życiu nic w gaciach ze sklepu nie wyniosę!

#66 Toszak

Toszak
  • 899 posts
  • SkądŁódź

Posted 12 June 2007 - 22:28

Co do wcześniejszych wypowiedzi niektórych.
Po pierwsze nie słodze maniacco, bo sam jestem pokrzywdzony i nie mam żadnego interesu aby być po jego stronie. Z moim tematem sytuacja była troche inna, bo nie było zupełnie żadnego kontaktu z maniacco i wyglądało to na kradzież, jedna sytuacja wyjaśniła się i nie wiem dlaczego maniacco nie zażądałby 2 wpłaty jeśli by mu nie zależało na wyjściu z twarzą - założyłem wątek aby się z nim skontaktować a nie żeby szargać jego imię. Gdyby chciał ukraść nie odpowiadałby zupełnie. Rozumiem autora wątku, ale zupełnie nie rozumiem twoich ataków.
Chodziło mi poprostu o to, żeby poczekać aż maniacco może coś powie na swoją obronę. Chciałem, razorek84 żebyś powstrzymał się od takich komentarzy, bo poprostu jest to zwyczajnie niekulturalne. Uważam, że maniacco przegina i powinien zostać jakoś ukarany (może bez krzesełka i orzeszków ;) ) , jednak poprostu rozbawiło mnie to gdy zażądałeś przeprosin od osób które stoją po stronie maniacco (w tym rozumiem i mnie-czyli poszkodowanego). Sam też mu naubliżałeś tyle co on tobie i obie strony nie są bez winy.

---- Dodano 13-06-2007 o godzinie 00:31 ----
A co do obcinania ręki za kradzież.... frekwencja rąk w rządzie spadła by o połowe ;)

#67 swistak

swistak
  • 235 posts

Posted 12 June 2007 - 23:17

zawsze mozesz podniesc druga reke...

#68 Heidi

Heidi
  • 830 posts
  • SkądWarszawa

Posted 13 June 2007 - 01:40

No dobrze, dosyć tego dobrego. Cała sprawa zaczyna się rozmywać w mało wybrednych, hm, "żartach". Dlatego zamykam wątek, a osoby zainteresowane bezpośrednio proszę o kontakt na priv. Zarówno osoby, które mają jakieś nieuregulowane interesy z Maniacco, jak i jego samego.

---- Dodano 13-06-2007 o godzinie 02:41 ----

w tym wątku więcej jest budowania stosu niż przydatnych informacji.

Masz rację, ale sam się do tego bardzo przyczyniasz, prowokując ludzi do takich wypowiedzi, na które potem sam narzekasz.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users