Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Mail iCloud odbieranie na kilku urzadzeniach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Vorgi

Vorgi
  • 50 postów
  • SkądWrocław, PL

Napisano 03 listopada 2011 - 22:28

Witam, Ostatnio przesiedem sie na @me i mam pewne problemy z iCloud mail, otóż dostając maila na @me odbieram go np na ipadzie, czytam, odpowiadam a w dalszym ciagu mam powiadomienie o tym mailu na iPhone4 i na maku, nie znika w ogóle chyba ze maila rownież odczytam na iPhone i na maku. Czy tak już jest w iCloud czy ja mam coś źle skonfigurowane? Pozdrawiam -Adrian-

#2 robgrab

robgrab
  • 1 384 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 listopada 2011 - 11:22

Mam dokładnie tak samo. To wkurzające, z gmail nigdy nie było takich problemów.

#3 dyndas

dyndas
  • 4 424 postów

Napisano 04 listopada 2011 - 20:16

Mylicie chyba dwie różne sprawy. Mail przeczytany na jednym urządzeniu będzie również oznaczony jako przeczytany na wszystkich innych. Ale wygenerowane powiadomienia pozostaną... I nie dotyczy to tylko maili z iCloud ale wszystkich innych kont mailowych i innych aplikacji korzystających z powiadomień.

#4 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 04 listopada 2011 - 20:22

Dokładnie tak jak mówisz to działa, aczkolwiek też mnie to irytuje, powinni jakoś te powiadomienia dopracować, teraz to jest syf a nie przydatne. Aby np. gdy mam zamknięty komputer i gdy na telefonie mam przypomnienie z Kalendarza i je odczytam, to po otwarciu komputera, OSX powinien najpierw sprawdzić czy daną rzecz nie odczytałem już na innym urządzeniu zanim mi pokaże powiadomienie. To dotyczy całego systemu powiadomień, a dokładniej aplikacji korzystających z iCloud. A jak mam dwa urządzenia uruchomione to pokazuje tu i tu i to jest ok, ale po przeczytaniu na jednym na drugim powinno powiadomienie zniknąć. Ale świat nie jest idealny, i tak wolę mieć tak niż całkowity brak synchronizacji.

#5 Vorgi

Vorgi
  • 50 postów
  • SkądWrocław, PL

Napisano 04 listopada 2011 - 21:59

Nie no zgadzam się, jednak w Gmail nie ma problemu z tym i jak odbieram pocztę na iPadzie to powiadomienie mi znika i z maka i z iPhone.

#6 dyndas

dyndas
  • 4 424 postów

Napisano 05 listopada 2011 - 13:14

Nie no zgadzam się, jednak w Gmail nie ma problemu z tym i jak odbieram pocztę na iPadzie to powiadomienie mi znika i z maka i z iPhone.


Chyba mylisz dwie różne sprawy. Mylisz banner pusha gmailowego z powiadomieniem.

#7 robgrab

robgrab
  • 1 384 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 listopada 2011 - 18:54

Chyba mylisz dwie różne sprawy. Mylisz banner pusha gmailowego z powiadomieniem.

A czym niby się różni powiadomienie gmail(exchange) od iCloud? W gmail odczytanie maila w jednym urządzeniu powoduje zniknięcie powiadomień na innych urządzeniach. Proponuje spróbować, to nie boli(co ciekawe w iMessage działa to prawidłowo, odczytuje na iPad, a na iPhone odrazu znika powiadomienie). Teraz pytanie do byłych użytkowników MobileMe, czy tam też były takie problemy jak w iCloud?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych