Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

O dziale SERWIS.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 03 listopada 2011 - 14:34

Na forum pojawia się coraz więcej pytań w rodzaju: ile będzie kosztowała wymiana wyświetlacza, urwałem taśmę POMOCY!, zalany iPod, co robić? To są pytania typowo do serwisantów i pole do popisu dla nich. Jeśli już user ma dostać odpowiedź na forum, to zadbajmy o jej poziom fachowości i nie dopuszczajmy do rozwiązań z reballingiem w piekarniku babci Gieni.

Ten dział ma na celu pomóc użytkownikowi znaleźć fachową pomoc, wstępną diagnozę i ewentualną, szacunkową wycenę naprawy telefonu/tabletu. Tutaj użytkownik otrzyma pierwsze wskazówki, co zrobić, aby rozpoznać problem, jakie czynności może przeprowadzić we własnym zakresie, a co kwalifikuje się już do interwencji serwisu itp.

To jest dział moderowany, czyli wszelkie nowe tematy muszą być zatwierdzone przez moderatora. Dopiero po akceptacji będą widoczne dla innych użytkowników. Moderatorzy działu kwalifikują wątek, czy powinien on trafić tutaj, czy do działu ogólnego. Dlatego pomóż im dobrze ocenić problem podając jak najwięcej danych o sprzęcie i objawach usterki. Pamiętaj, żeby pytanie napisać poprawnym językiem, zgodnie z zasadami pisowni i interpunkcji. Pozwoli to na łatwiejsze zrozumienie tego, co chcesz przekazać, i ułatwi pomoc.


Nie będą dopuszczone tematy typu ogłoszenia - "Szukam serwisu co naprawi do xxx zł... " jak również "kto podejmie się... za ile" itp.Takie ogłoszenia proszę zamieszczać na oferia.pl. Wszelkie takie posty będą bezwzględnie usuwane.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych