Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

WWDC 07 - Już dziś - Czym nas zaskoczy S. Jobs?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
351 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: WWDC 07 - Już dziś - Czym nas zaskoczy S. Jobs? (0 użytkowników oddało głos)

  1. Beta Leoparda (109 głosów [22.47%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 22.47%

  2. iPhone (93 głosów [19.18%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 19.18%

  3. Upgrade Mac Pro (24 głosów [4.95%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 4.95%

  4. Upgrade MacBooka pro (58 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  5. Upgrade Mac Mini (47 głosów [9.69%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 9.69%

  6. Upgrade Apple TV (17 głosów [3.51%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 3.51%

  7. Nowy iPod (47 głosów [9.69%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 9.69%

  8. ADC z iSight (31 głosów [6.39%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 6.39%

  9. i inne (59 głosów [12.16%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 12.16%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#101 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 09 czerwca 2007 - 12:01

Robimy tłumaczenie na polski jak ostatnio?


Pewnie, że robimy :)
Na IRC oczywiście.

#102 db

db
  • 771 postów

Napisano 09 czerwca 2007 - 16:10

Jak dziś...? Przecież WWDC trwa 0d 11 do 15 czerwca... dziś jest 9...


nie wiem dlaczego cały czas myślałem ,że to 9tego :/ ehh jeszcze 2 dni...

#103 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 09 czerwca 2007 - 17:21

Przerąbane w sumie, jak się tak człowiek nastawi że coś jest danego dnia, a okazuje się potem że musi czekać jeszcze dwa dni ;) Nawet jeden dzień to już jest dużo.

#104 clr

clr
  • 1 326 postów

Napisano 09 czerwca 2007 - 19:25

o jeja ale te wyniki sondy glupie :D

#105 Longinus

Longinus
  • 69 postów

Napisano 09 czerwca 2007 - 19:28

Po cichu liczę na upgrade mini (ta grafa spędza sen z powiek) z zachowaniem niewielkiej ceny, bądź też jakiegoś lepszego macbooka(za wersje "total-low-end" bym się nie pogniewał :P)

#106 rzeziol

rzeziol
  • 279 postów
  • SkądPoznań

Napisano 09 czerwca 2007 - 19:38

Nie bedzie nowego mini... z tego powodu ze jego funkcje ma przejac Apple TV... Co do Macbookow i Macbookow Pro sprawa jest wyjasniona bo updaty byly przed momentem.. iPhone wchodzi 29 czerwca tak wiec rowniez odpada... ACD juz nowe sa... Moze jakies nowe mozliwosci Apple TV beda... Przedstawienie Leoparda i moim skromnym zdaniem zeby nie pozostawac na tak wazne imprezie tylko na sofcie pojawi sie calkiem nowa linia iMacow. To sa tylko prognozy i wykluczenia na podstawie ostatnich artykulow i plotek. Szczerze wierze iz Steve zrobi cos co nas a przedewszystkim mnie mocno zaskoczy... zaszokuje... czyli jak zawsze ;-)

#107 darekmil

darekmil
  • 757 postów
  • SkądWarszawa PL

Napisano 09 czerwca 2007 - 20:22

Na 100% będą nowe iMaci w aluminiowej obudowie;)

#108 wicius

wicius
  • 852 postów
  • SkądPoznań

Napisano 09 czerwca 2007 - 21:00

ACD juz nowe sa...


Co? NOWE ACD? Bez HDMI? Mogliby dodać... no i podświetlenie LED... te ACD które teraz mamy obecne sa na rynku od dłuższego już czasu...

#109 berus4

berus4
  • 326 postów
  • SkądSkarżysko-Kamienna

Napisano 09 czerwca 2007 - 21:29

Przedstawią iPoda Video który będzie iPhone bez funkcji dzwonienia, widgetów, wi-fi i innych rzeczy które są zbędne w takim odtwarzaczu.

#110 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 09 czerwca 2007 - 21:31

Przedstawią iPoda Video który będzie iPhone bez funkcji dzwonienia, widgetów, wi-fi i innych rzeczy które są zbędne w takim odtwarzaczu.


To w sumie ma sens. Tani iPhone bez telefonu to idealny prezent dla dzieci.

#111 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 09 czerwca 2007 - 22:11

Co? NOWE ACD? Bez HDMI? Mogliby dodać... no i podświetlenie LED... te ACD które teraz mamy obecne sa na rynku od dłuższego już czasu...


W sumie wątpię, mielibyśmy jakieś plotki że Apple zamówiło wyświetlacze LED do ACD.

#112 Grooby

Grooby
  • 913 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 czerwca 2007 - 23:11

Z tego co wiem, wyciekla jakas fotka z przygotowan do WWDC i oto co na niej widac:

link: http://img503.images...pplewwdcgf7.jpg

Czyzby ultra portable macbook (pro) ? :) da sie zauwazyc 10" LCD ekran, 120 GB HDD i intel code 2 duo :)

G.

#113 Sledziu

Sledziu
  • 430 postów
  • SkądWr

Napisano 09 czerwca 2007 - 23:20

120GB FLASH based drive.... no i Programmable lcd keyboard... ja piernicze!

#114 syrakuz

syrakuz

    Dr

  • 1 073 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 09 czerwca 2007 - 23:36

ciekawe ciekawe... ale to moze byc sciema :P

ale 10 to coś na prawde mniam... ale ja bym chciał 13 w skórze MBP

---- Dodano 10-06-2007 o godzinie 00:38 ----

To w sumie ma sens. Tani iPhone bez telefonu to idealny prezent dla dzieci.


hehe, o to sie zatroszczą Chińczycy :P

#115 ozz

ozz
  • 1 129 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 09 czerwca 2007 - 23:56

To w sumie ma sens. Tani iPhone bez telefonu to idealny prezent dla dzieci.


dobre tez do lansu i wyrywania lachonów :D

#116 Grooby

Grooby
  • 913 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 czerwca 2007 - 00:00

Ostatnia opcja z tego zdjecia to: 3G/HSDPA/802.11n Ciekawe, czyzby jakis mocno ultra portable macbook z wbudowana obsluga netu z GSM'a? :) G.

#117 syrakuz

syrakuz

    Dr

  • 1 073 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 10 czerwca 2007 - 00:03

Ostatnia opcja z tego zdjecia to:

3G/HSDPA/802.11n

Ciekawe, czyzby jakis mocno ultra portable macbook z wbudowana obsluga netu z GSM'a? :)

G.


moze jakiś tablecik... a może chodzi o htc shifta :P

jak dla mnie bombowy... ale 10' :/ ... w Poniedziałek się dowiemy :D...

#118 Halibut

Halibut
  • 668 postów
  • SkądKatowice

Napisano 10 czerwca 2007 - 00:29

Nie bedzie nowego mini... z tego powodu ze jego funkcje ma przejac Apple TV...


sam to wymyśliłeś?? A jak Apple TV ma zastąpić Mini?? Litości!!!!:confused:
Dobrze, że minusów nie mogę dawać...

#119 rzeziol

rzeziol
  • 279 postów
  • SkądPoznań

Napisano 10 czerwca 2007 - 00:41

sam to wymyśliłeś?? A jak Apple TV ma zastąpić Mini?? Litości!!!!:confused:
Dobrze, że minusów nie mogę dawać...


Ja tego nie wymyslilem tylko analitycy z pewnego kraju ;-) Podobno sie znaja ;-) A glownym powodem jest to ze mac mini- przynajmniej w USA- jest wykorzystywany w wiekszosci przypadkow jako jeden z elementow kina domowego (zapraszam na strone http://123macmini.com/ i do dzialu galeria) A ze sprzedaz Apple TV nie idzie tak jak zakladano to do konca tego roku ma wyjsc ulepszona wersja z mozliwoscia obslugi internetu (mail i inne tego typu rzeczy). Juz teraz jest dostep do youtube oraz rss. Poza tym juz szykowane sa przystawki, zawierajace porzadne dyski twarde i innego tego typu rzeczy. Niektorzy odpalili Tygryska na tym sprzecie i mysle ze jak sie skonczy zamieszanie z iphonem i ska to sie zabiora porzadnie za doskonalenie tego urzadzonak. Aczkolwiek nigdy nic nie wiadomo ;-)

I prosze... nie dawaj mi minusa ;-)

#120 dj.cicho

dj.cicho
  • 574 postów

Napisano 10 czerwca 2007 - 01:22

W sumie rynek UMPC rozwija sie dosyc wolno, moze Jobs chce wskoczyc i w ten segment?

#121 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 10 czerwca 2007 - 01:26

Z tego co wiem, wyciekla jakas fotka z przygotowan do WWDC i oto co na niej widac:

link: http://img503.images...pplewwdcgf7.jpg

Jakis taki maly ten ekran jak na WWDC, nie uwazacie? :)

#122 Halibut

Halibut
  • 668 postów
  • SkądKatowice

Napisano 10 czerwca 2007 - 08:07

do konca tego roku ma wyjsc ulepszona wersja z mozliwoscia obslugi internetu (mail i inne tego typu rzeczy). Juz teraz jest dostep do youtube oraz rss. Poza tym juz szykowane sa przystawki, zawierajace porzadne dyski twarde i innego tego typu rzeczy. Niektorzy odpalili Tygryska na tym sprzecie i mysle ze jak sie skonczy zamieszanie z iphonem i ska to sie zabiora porzadnie za doskonalenie tego urzadzonak. Aczkolwiek nigdy nic nie wiadomo ;-)

I prosze... nie dawaj mi minusa ;-)


oczywiście nie dałbym Ci bo za co? :smile:
Ta wersja o ktorej piszesz będzie w czerwcu i mówił o niej Steve. Kurcze, wystarczy słuchać a ludzie kombinują jak koń pod górkę.
Mini będzie bo teraz po zdjęciu iMaca 17 najtanszy jest 20 i MB więc raczej cieniutko.
Mini na Santa Rosie za zakrętem - to też wynika "ze słuchu" :lol:

#123 rzeziol

rzeziol
  • 279 postów
  • SkądPoznań

Napisano 10 czerwca 2007 - 09:23

Tak jak nie ma macbooka na santa rosie tak nie bedzie maca mini na santa rosie. Takimi zagraniami apple samemu by sobie w noge strzelalo ;-) Mac mini musi byc tani tak wiec jeszcze dlugo przyjdie nam poczekac na taka zmiane. Jak juz to wyglad i troche wiecej mocy i pojemnosci... Taka zmiana jaka dotknela Macbooki ostatnio i nic wiecej. Jesli oczywiscie bedzie jakakolwiek zmiana. Co do informacji na temat czegos bardziej lub mniej nieokreslonego ze zdjecia. Glownym motywem uznania tego za fake byl dysk poniewaz uwazano ze nie ma NANDow 120GB... no ale jednak sa i wcale nie takie drogie jak mozna sie spodziewac. Jednakze uwazam ze w pierwszej linijce nie jest 120GB tylko 1 20GB... co by oznaczalo ze moze bedzie to hybryda. Kolejna rzecza wzbudzajaca watpliwosci jest komunikacja a raczej 3G... jesli to uradzenie ma na pokladzie modul komorkowy to z tego co sie orientuje powinno zostac zatwierdzone przez FCC czy jak sie nazywa ta izba w USA. A narazie nie wycieklo nic co by to mialo potwierdzac (w 90% przypadkow takie rzeczy wyciekaja) Chyba ze Steve zrobi manewr jak z iPhonem i najpierw przedstawi urzadzenie a pozniej odda je do sprawdzenia. Sa to oczywiscie tylko dywagacja... co ma byc to bedzie a bedzie to juz jutro ;-)

#124 Wicko

Wicko
  • 1 405 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 10 czerwca 2007 - 09:35

A klawiatura LCD żarłaby niepotrzebnie baterię. Ogólnie taka klawiaturka to tylko zbędny bajer.

#125 syrakuz

syrakuz

    Dr

  • 1 073 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 10 czerwca 2007 - 09:43

A klawiatura LCD żarłaby niepotrzebnie baterię. Ogólnie taka klawiaturka to tylko zbędny bajer.


no chyba że to tablet i klawiatura wyświetla się na dotykowym wyświetlaczu.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych