Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 3G skradziony w Galerii Kaskada


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ka.Te

Ka.Te
  • 41 postów

Napisano 23 października 2011 - 10:26

Wczoraj skradziono mi iPhona 3G. Zainteresowanym podam nr seryjny na mejla lub PM. Telefon posiada folie na wyswietlaczu, normalne slady uzytkowania. Przycisk wyciszania jest obluzowany i nie zaskakuje. Jesli ktos sie natknie prosze o kontakt.

#2 Michał Kubowicz

Michał Kubowicz

    MyApple Team


  • 2 022 postów
  • SkądKraków

Napisano 23 października 2011 - 10:27

Radzę publicznie podać numer seryjny, może to zwiększyć szanse na to, że ktoś trafi akurat na Twój telefon.

#3 Patryk4544

Patryk4544
  • 15 postów

Napisano 23 października 2011 - 10:28

W jaki sposob zostal ukradziony? to galeria w Szczecinie prawda?

#4 Komel

Komel
  • 1 410 postów
  • SkądTarnów

Napisano 23 października 2011 - 10:41

informacji to aż za dużo jest.

#5 JerryEvo

JerryEvo
  • 3 921 postów
  • Płeć:

Napisano 23 października 2011 - 13:13

Zainteresowanym podam nr seryjny na mejla lub PM.


Mam wrażenie, że to Ty zainteresowany jesteś bo chyba nie złodziej?
Więc może jednak warto podać ten numer seryjny?

#6 Ka.Te

Ka.Te
  • 41 postów

Napisano 23 października 2011 - 14:26

Mam pudelko z numerem seryjnym. Nie licze na to ze sie znajdzie, bo uczciwych ludzi jest w tym kraju niestety za malo. Tylko informuje, moze akurat ktos z tych 1% normalnych ludzi trafi na moj model przy zakupie.

#7 JerryEvo

JerryEvo
  • 3 921 postów
  • Płeć:

Napisano 23 października 2011 - 14:30

Tak... każdy kupujący 3G teraz będzie do Ciebie maila wysyłał... Nie liczyłbym na to.

#8 Ka.Te

Ka.Te
  • 41 postów

Napisano 23 października 2011 - 15:14

folia na wyswietlaczu, nie dzialajacy przycisk wyciszania. Nie ulamany tylko niedzialajacy - w sensie mozna przelaczyc ale zaskakuje tryb cichy. To dosc charakterystyczne.

#9 Michalek

Michalek
  • 1 031 postów
  • SkądWołomin/ Chełm

Napisano 23 października 2011 - 15:21

I myślisz, że jak ktoś planuje kupić iPhone'a na allegro, to szuka w google czy jest kradziony, po jego wadach? Czy może wrzuca numer seryjny i już?

#10 JerryEvo

JerryEvo
  • 3 921 postów
  • Płeć:

Napisano 23 października 2011 - 19:34

Szkoda pisać - jak ktoś jest głupiouparty to żadne argumenty nie trafiają. To przecież problem tego, komu skradziono - nie chce widocznie odnaleźć sprzętu.

#11 Ka.Te

Ka.Te
  • 41 postów

Napisano 24 października 2011 - 08:38

Nadal mnie dziwi, ze mnie dziwi ten kraj i ludzie tutaj... Gratuluje podejscia - tak, wszyscy to zlodzieje i cwaniaki... Jaki ja mam motyw zeby tu cos kombinowac? Skradziono mi sprzet, informuje. Jesli ktos chce pomoc, pomoze, jesli nie, powstrzymajcie sie z nic nie wnoszacymi i bezsensownymi komentarzami. Nie bylo mnie w domu przez weekend, wieczorem wpisze ten serial z pudelka. Ludzie, troche cierpliwosci, niektorzy ciezko pracuja na swoje uczciwie zakupione a nie kradzione rzeczy.

#12 Madoxxxe

Madoxxxe
  • 65 postów

Napisano 24 października 2011 - 15:05

folia na wyswietlaczu, nie dzialajacy przycisk wyciszania. Nie ulamany tylko niedzialajacy - w sensie mozna przelaczyc ale zaskakuje tryb cichy. To dosc charakterystyczne.


... hmm, z 5 moich znajomych ma Twoj telefon! :shock:

Ludzie, troche cierpliwosci, niektorzy ciezko pracuja na swoje uczciwie zakupione a nie kradzione rzeczy.


przepraszam, ale co nas to interesuje? Informujesz ze skradziony, forumowicze staraja sie pomoc, tlumacza Ci o co chodzi, a Ty jeszcze z pretensjami.
Predzej Google skieruje kogos do tego tematu jak podasz numer IMEI niz jakby ktos mial szukac po tym ze nie dziala wyciszanie, ma folie i obluzowany home. Zamiast krecic, powiedz kiedy wrzucisz ten numer i po sprawie. No ludzie...

#13 bamc

bamc
  • 39 postów

Napisano 24 października 2011 - 16:31

Kolegom chodzi o to, że tak jak Ciebie jednoznacznie identyfikuje nr pesel tak telefon jednoznacznie identyfikuje nr imei...

#14 Ka.Te

Ka.Te
  • 41 postów

Napisano 24 października 2011 - 17:15

Jasne, przeciez nie napisalam ze go nie podam. Z tym ze wystarczy przeciez 1 taki komentarz, po co 20osob pisze dokladnie to samo tego juz nie rozumiem. Cierpliwosci, sa rzeczy wazniejsze niz iPhone, np praca. Druga sprawa to ze iPhone byl ponad rok temu w kwietniu wymieniony przez Regenesis bo nie dzialalo WiFi. No i teraz nie wiem - ale sadze ze nr seryjny sie nie bedzie juz zgadzal z pudelkiem right? Faktury z tej wymiany raczej juz nie znajde... a nawet jesli to z tego co pamietam nie widnial na niej nr seryjny. Wiec juz chyba pies pogrzebany... Szkoda, to juz drugi iPhone jaki mi skradziono. Milo.

#15 Adam1307

Adam1307
  • 235 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 24 października 2011 - 17:41

To teraz ty musisz poszukac:) Moze trafisz na swojego:) Żartuje

#16 jawe83

jawe83
  • 630 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 października 2011 - 14:31

Faktury z tej wymiany raczej juz nie znajde... a nawet jesli to z tego co pamietam nie widnial na niej nr seryjny. Wiec juz chyba pies pogrzebany...
Szkoda, to juz drugi iPhone jaki mi skradziono. Milo.


To jeśli się znajdzie, to jak planujesz udowodnić, że należy do Ciebie? I jakim to nieziemskim cudem rąbnięto Ci już drugiego iPhone?! Dla mnie jest to niepojęte i sugeruje myśleć, że mimo wszystko mało dbasz o swoje rzeczy... pogubione papiery, stracony telefon po raz drugi...
Pretensje możesz mieć tylko do siebie i nie troluj do innych, tylko kieruj się ich sugestiami i umieść numery, nic nie stracisz, a możesz zyskać!

#17 Sunmile

Sunmile
  • 241 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 października 2011 - 11:08

Idiotyzm w czystej postaci.

#18 andwal

andwal
  • 115 postów
  • Skąd3city/UK

Napisano 29 października 2011 - 11:36

Idiotyzm w czystej postaci.


???co masz na myśli?

#19 Ka.Te

Ka.Te
  • 41 postów

Napisano 31 października 2011 - 12:41

Przeciez napisalam ze pies juz pogrzebany. Nawet jak znajde to nie pamietam nr seryjnego tego wymienionego:D Nie rozumiem za bardzo czemu niektorych tak to emocjonuje. A to ze nie dbam o takie rzeczy jak iPhone i papiery do niego - to jest TYLKO telefon. Pozatym co ma jedno do drugiego? To ze nie dbam znaczy ze mozna mnie okrasc? Izi, kupie sobie 4ke, Apple zarobi i wszyscy beda szczesliwi. Mam tylko nadzieje ze osoba ktora ma moj telefon nie ma dostepu do moich wiadomosci tam na przyklad? Wiecie jak z tym jest? Zablokowalam karte dosc szybko ale nie wiem jak sie zachowuje iPhone z taka zablokowana (jak wsadzi ktos nowa to zawartosc zostaje czy trzeba podlaczyc do iTunes i zrobic jako nowy iPhone? Jak to z tym jest bo to mnie najbardziej niepokoi w tym wszystkim. Nie zebym tam miala nie wiadomo co, ale SMSow na przyklad nie kasuje od roku i nie pamietam czy tam jakies info poufne osob trzecich nie widnieje.

#20 528eae9968

528eae9968
  • 7 222 postów
  • Płeć:

Napisano 31 października 2011 - 12:46

Ach ta kobieca logika :D Jak nie miałaś zainstalowanego i skonfigurowanego "znajdź iPhone" to nic nie zrobisz.

#21 feuerfest

feuerfest
  • 3 417 postów
  • SkądMonachium, DE

Napisano 31 października 2011 - 20:28

A mnie ciekawi: jak ukradziono? Wyrwali ci z ręki, zajumali ze stolika w kawiarni? Wyjęli z kieszeni? Czy po prostu został gdzieś posiany? Ja też nie mam pudełek i papierów od telefonu, nie lubię gromadzić śmieci...

#22 kris1992

kris1992
  • 663 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 03 listopada 2011 - 09:27

A przepił pewnie i nie pamięta co zrobił z nim i szuka go teraz (pudełko tez przepite) :D

#23 MartaEwa

MartaEwa
  • 1 postów

Napisano 08 grudnia 2011 - 22:50

Mi ukradziono IPHONE 3GS w ktoryms ze sklepow na Pomorzanach, lub ewentualnie mogl mi wypasc z samochodu, co malo prawdopodobne. Jego numer IMEI : 011952005789994




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych