Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Facebook iOS universal iPhone iPad


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
330 odpowiedzi w tym temacie

#301 robaldinho

robaldinho
  • 1 postów

Napisano 01 stycznia 2014 - 14:58

Witam to mój pierwszy post na forum :) Mam pewien problemik, mój znajomy z fb używa iPhone'a i gdy dodaje posty na facebooku pisze w poście "wysłano z iOS" gdy ja piszę ze swojego iPhone'a (5s) niestety nie pisze nic takiego tylko "wysłano z telefonu komórkowego". Z informacji dostępnych mi w googlach żeby tak pisało trzeba używać "wbudowanego" facebooka w iOS a nie aplikacji facebook z app store, problem w tym ze nie mam pojęcia jak "aktywować" tego facebooka, może ktoś wyjaśnić w jaki sposób dodawać posty nie mając zainstalowanego facebooka? PS. w ustawieniach mam wpisane hasło i login do konta fb, teoretycznie mogę dodać zdjęcie prosto z telefonu na fb. (póki co nie próbowałem) a jak wygląda sprawa z postami?

#302 Mroczka67

Mroczka67
  • 18 postów

Napisano 03 stycznia 2014 - 21:55

Jeśli chcesz mieć koniecznie napisane "wysłane z iOS" czy coś podobnego to wchodzisz po prostu w zdjęcia , wybierasz interesującą Cię fotografie i wybierasz udostepnianie poprzez facebook. Z postami takie coś nie działa.

#303 daniello23

daniello23
  • 194 postów
  • SkądWrocław, PL

Napisano 03 stycznia 2014 - 23:23

A ja mam pytanie odnośnie nowych postów na FB, bo za każdym razem jak włączam aplikację Facebooka najpierw załadują się posty najbardziej popularne, a dopiero potem muszę klikać dodatkowo w "Aktualnośći" a następnie w "Najnowsze" zeby pokazało mi najnowsze posty, czy nie da się ustawić żeby już ustawić od razu automatycznie najnowsze posty?W androidzie to właśnie tak działa że ląduje od razu najnowsze posty

#304 Mroczka67

Mroczka67
  • 18 postów

Napisano 04 stycznia 2014 - 17:24

Mam podobny problem. Szperałem w opcjach i niczego takiego się nie doszukałem, więc póki co chyba nie ma takiej opcji. Może trzeba podpowiedzieć deweloperom w tej kwestii.

#305 L00zak

L00zak
  • 68 postów

Napisano 18 stycznia 2014 - 10:07

Witam! Czy jest jakiś inny sposób aby zmniejszyć wykorzystanie pamięci iphone w aplikacji FB. Aktualnie miałem użycia 417MB, odinstalowałem aplikacje, zainstalowałem ponownie i pojawiło się 104MB. Jak maksymalnie zmniejszyć pojemność FB-a?

#306 eualex

eualex
  • 2 097 postów

Napisano 19 stycznia 2014 - 21:36

Witam!
Czy jest jakiś inny sposób aby zmniejszyć wykorzystanie pamięci iphone w aplikacji FB.
Aktualnie miałem użycia 417MB, odinstalowałem aplikacje, zainstalowałem ponownie i pojawiło się 104MB.
Jak maksymalnie zmniejszyć pojemność FB-a?

Jeden sposób to usunięcie aplikacji i instalacja od nowa.
Drugi to poczekanie na iOS - tymczasowe pliki są usuwane przez iOS (fb, ig), jest to co około 1 tydzień.
Źródło: Instagram belegt zu viel Speicherplatz auf meinem Telefon | Instagram-Hilfebereich

#307 L00zak

L00zak
  • 68 postów

Napisano 24 stycznia 2014 - 23:01

Dzięki odinstalowanie i zainstalowanie pomogło ;)

#308 stefanek

stefanek
  • 73 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 marca 2014 - 16:11

Czy wiecie co zrobić by Facebook nie pokazywał ze jestem online all day long. Mam wyłączony chat w messenger i aplikacji Facebook i odświeżanie w tle i mimo to cały czas podobno jestem dostępny. System ios 7.1 telefon 5s.

#309 cysiek221

cysiek221
  • 39 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 12 marca 2014 - 23:05

Może nie używaj danych komórkowych albo wifi all day long ?

#310 klnt

klnt
  • 2 043 postów
  • SkądOpole

Napisano 13 marca 2014 - 08:32

Czy wiecie co zrobić by Facebook nie pokazywał ze jestem online all day long. Mam wyłączony chat w messenger i aplikacji Facebook i odświeżanie w tle i mimo to cały czas podobno jestem dostępny. System ios 7.1 telefon 5s.

Ja bym spróbował usunąć go z multitaskingu: Ustawienia > Ogólne > Odświeżanie w tle > Facebook

#311 Bongowy

Bongowy
  • 1 postów

Napisano 21 marca 2014 - 20:55

Witajcie, zaktualizowałem fb do wersji 8.0 na iP5, iOS 7.1 i pojawił się następujący problem: pomimo wyłączonego chata na fb i wyłączonego chata w aplikacji Messenger - mój status na chacie jest aktualizowany dla innych. Wcześniej znajomi widzieli jedynie symbol telefonu na chacie, teraz, w momencie otworzenia wiadomości przychodzącej w Messengerze status ten jest aktualizowany dla innych. Obok ikony telefonu pojawia się czas od odczytania wiadomości w aplikacji Messenger. Jeśli jestem w trakcie korzystania z aplikacji, pomimo wyłączonych obu opcji chata, inni widzą "zieloną kropeczkę". Czy tak to teraz będzie działało? Czy Wy macie podobnie? Proszę o sprawdzenie jak to u Was działa i jakieś rady, aby odczytanie wiadomości nie aktualizowało mojego statusu na chacie innych.

- - - Połączono posty - - -

Dodam, że odinstalowanie i zainstalowanie ponowne obu aplikacji nie rozwiązało mojego problemu... :/

#312 IPhoNE 5

IPhoNE 5
  • 18 postów

Napisano 13 maja 2014 - 15:49

Facebook messnger 5.0 Po aktualizacji powinno zmienić mi się menu w trakci rozmów, tak jak teraz. Jednak pomimo reinstalacji nie zmienia się ono. Macie jakieś pomysły ? Ps. Jak dodać zdjęcie ?

#313 Lukas_pk

Lukas_pk
  • 127 postów

Napisano 05 czerwca 2014 - 02:11

Dziwna sprawa wyskoczył mi monit w moim iPad Mini że brakuje miejsce a w tym czasie napis pod ikonką Facebook'a zmienił się na "porządkuje" o co chodzi? Miał już ktoś taki napis? Co on niby "porządkował"?

#314 blu 1

blu 1
  • 237 postów
  • SkądGdynia, PL

Napisano 05 czerwca 2014 - 09:34

Witam, Mam taki problem. W konwersacji w messengerze udostępniałem komuś zdjęcia (okno rozmowy -> literka "i" w kółku -> zdjęcia), teraz chciałbym to wyczyścić aby nie było śladu po tych zdjęciach. Ktoś z forumowiczów wie jak to zrobić? Niestety usunięcie rozmowy oraz aplikacji, restart iPhone'a nie pomaga, zdjęcia dalej tam siedzą... Dzięki za pomoc

#315 Ropuh

Ropuh
  • 35 postów

Napisano 07 sierpnia 2014 - 17:24

Aplikacja FB i filmy z YT na tablicy iPad Air [ATTACH=CONFIG]22721[/ATTACH] Ktoś może mi powiedzieć dlaczego tak sie dzieje - tzn. w niektórych wypadkach jest na mojej tablicy pojawi sie link do filmu z Youtube po kliknięciu dostaje komunikat odnośnie braku flasha(tak jak w załączniku). Wszystko dzieje w aplikacji Facebooka zaktualizowanej i jakos nie widzę reguły dlaczego tak jest albo kiedy.

#316 jasiecki

jasiecki
  • 4 271 postów
  • Płeć:
  • SkądKonin, Poland

Napisano 07 sierpnia 2014 - 17:31

zacznij uzywac "paper" zamiast aplikacji fb

#317 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 07 sierpnia 2014 - 19:44

Szkoda tylko ze z paperem jest tyle motania aby zainstalować...

#318 jasiecki

jasiecki
  • 4 271 postów
  • Płeć:
  • SkądKonin, Poland

Napisano 07 sierpnia 2014 - 19:45

tzn? instalowalem dawno ale nie przypominam sobie zeby to bylo cos trudnego

#319 Ropuh

Ropuh
  • 35 postów

Napisano 07 sierpnia 2014 - 20:00

Nadal jest dostępny tylko w US store... I IMo jako aplikacja iPhonowa średnio nadaje sie na iPada. A co do sedna tez ktoś tak miał jak ja?

#320 Adeq

Adeq
  • 33 postów
  • SkądNowy Sącz

Napisano 28 sierpnia 2014 - 13:23

da się jakoś zainstalować Fb na iOS6 (iphone 3gs)? niestety wymaga ios7 co jest niewykonalne na tym telefonie

#321 daniello23

daniello23
  • 194 postów
  • SkądWrocław, PL

Napisano 28 sierpnia 2014 - 22:51

A nie masz tak, że jak wchodzisz w appstore i w Facebook i jak chcesz ściągnąć wyskakuje okienko, że aplikacja zgodna z iOS7, ale powinno zaraz byc kolejne okienko czy chcesz ściągnąć starszą wersję?

#322 Adeq

Adeq
  • 33 postów
  • SkądNowy Sącz

Napisano 01 września 2014 - 18:51

już to ogarnąłem :) trzeba na pc w itunes pobrać aplikację facebook oraz messenger jednak itunes i tak nam tego nie zainstaluje w telefonie w appstore na liście posiadanych aplikacji pojawia się fb, tam wystarczy tapnąć instalację, wyskoczy komunikat że aplikacja jest niezgodna z wersją systemu / czy pobrać starszą wersję no i wtedy telefon zainstaluje wersję dostępną dla danej wersji iOS

#323 luc68

luc68
  • 223 postów
  • SkądBytom

Napisano 07 września 2014 - 12:17

Koledzy a może mi ktoś podpowiedzieć jak wysłać zdjęcie w pełnym wymiarze? Iphone 3 robi zdjęcia 3.1 Mpx a na FB wysyła jakąś miniaturkę jedynie chyba 640x400.

#324 astonmarcin

astonmarcin
  • 358 postów
  • SkądKłodzko

Napisano 21 grudnia 2014 - 19:03

Czy ktoś wie dlaczego pomimo wyłączenia odświeżania w tle dla Facebooka, cały czas pokazuje powiadomienia( czyli w sumie musi odświeżać w tle)? Domyślam się, że to mocno drenuje moją baterię. iPhone 5s iOS 8.1.2

#325 Murgal

Murgal
  • 911 postów

Napisano 07 kwietnia 2015 - 18:54

Dlaczego pomimo wyłączonego odświezania, lokalizacji, powiadomień facebook pobiera tak dużo baterii w tle?

 

https://www.dropbox.....52.56.png?dl=0


Macbook Pro 15" 2018 i7 2.6/560X/32GB/512GB | iPhone 11 Pro MAX | AW V 44mm | iPad Pro 12.9 WiFi+Cell 3gen | HomePod | AirPods 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych