Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

FCS 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1 jaskulmk

jaskulmk
  • 188 postów
  • SkądJelenia Góra, Poland

Napisano 27 maja 2007 - 22:04

moze ktos juz na tym pracuje? z opisu wyglada ladnie ale z pierwszej reki informacje mile widziane ;) niezle wyglada ten programik "color"... pytanie czy warto wydawac 2000 na upgade...

#2 dead

dead
  • 425 postów

Napisano 04 czerwca 2007 - 16:24

color to profesjonalny program do pracy nad kolorem.... z akcentem na slowo profesjonalny. Jeszcze niedawno nazywal sie FinalTouch i kosztowal furmanke pienidzy.... konkurencja dla niego to Nucoda, Autodesk Lustre. Uwaga... program jest przeznaczony dla ludzi zawodowo zajmujacych sie kolorami w materialach video, kino. Totalnie niestrawny dla nie znajacych tematu uzytkownikow. Wiec ksiazka w lape i sie uczyc :)

#3 eyedropper

eyedropper
  • 940 postów
  • SkądŁódź

Napisano 04 czerwca 2007 - 19:07

tak, zdecydowanie warto wydać kaskę na upgrade.... jak ktoś używał aef i final cut, to może sobie darować aef, jest motion 3 na tym można robić wszystko a rendery robi szybciej od aftera..

#4 Jasiek68

Jasiek68
  • 178 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 czerwca 2007 - 20:20

Oj,oj,oj ..... miód na serce to co piszecie :) .Maca Pro mam od tygodnia i już go lubię,ale czekam na zamówiony FCS 2 , bo do tego kupiłem tą maszynkę.Po miesiącu podzielę się wrażeniami;-) .

#5 ekonom

ekonom
  • 76 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 05 czerwca 2007 - 21:47

Ciekawe kiedy bedzie mozna zamowic u nas upgrade i ile bedzie kosztowal? Chociaz pewnie i tak kupie na eBay'u amerykanskim tak samo jak pakiet FCS bo roznica w cenie jest niesamowita. Co do slusznosci upgrade'owania to jestem zdania, ze warto tego dokonac ze wzgledu na Color i ze wzgledu na "open timeline".

#6 marcin07

marcin07
  • 97 postów
  • SkądZewszad

Napisano 05 czerwca 2007 - 22:39

Sadysci twierdza ze FCS2 bedzie dostepny w tym tygodniu... Ciekawe kiedy pojawia sie zmiany w Shake bo mam kompletna srobe na punkcie tego programu. jest rewelacyjny i czy cena zostanie utrzymana na obecnym poziomie.

#7 cezex

cezex
  • 305 postów

Napisano 06 czerwca 2007 - 18:43

Taaaa... programik. Pamiętam jak jeden gość 11 lat temu tak określił Softimage 3D kiedy go zobaczył u dealera na Indigo (wtedy jeszcze program kosztował ok. 60 tys.$). A Nucoda jest najbardziej znana w Polsce, oczywiście wiadomo dlaczego :-)

#8 dead

dead
  • 425 postów

Napisano 11 czerwca 2007 - 10:27

OT: Na Lustre chyba tez w Polsce pare firm pracuje... (P.A.Y. Studio o ile sie nie myle)..

#9 darekmil

darekmil
  • 757 postów
  • SkądWarszawa PL

Napisano 12 czerwca 2007 - 13:43

Nie chcę zaśmiecać formu nowym wątkiem, więc tu napiszę: mam zamiar zakupić FCS 2 upgrate z FCS - to mój pierwszy upgrate w życiu;) Słyszałem , że nie różni się od pełnej wersji niczym - pudełko(uwielbiam nowe meble!) , zawartość na płytach ta sama. Jednocześnie noszę się z zamiarem świeżej instalacji na nowym dysku. Jaka jest więc procedura tokowej instalacji, czy wystarczy podać tylko numer licencji do starej wersji , czy trzeba wpierw instalować (o zgrozo!) całą jedynkę? Pomóżta...;)

#10 jaskulmk

jaskulmk
  • 188 postów
  • SkądJelenia Góra, Poland

Napisano 12 czerwca 2007 - 16:11

hmmm.... mam nadzieje ze dadza instrukcje :) koledzy chyba mnie przekonali :) teraz tylko trza pieniazki odlozyc... ;)

#11 dead

dead
  • 425 postów

Napisano 12 czerwca 2007 - 19:21

prawdopodobnie wystarczy serial... inna sprawa to, ze w 1 sa media, ktorych nie ma w 2... wiec jesli chcesz miec wszystko..wszystko... to lepiej sobie instalnac 1 a potem 2 P.

#12 tcyprian

tcyprian
  • 98 postów
  • SkądGostyn, Poland

Napisano 12 czerwca 2007 - 21:30

jutro otrzymam paczuszke z upgradem dzisiaj dostalem info z cortlandu ale potestuje dopiero w przyszlym tygodniu mam za duzo roboty na experymenty )

#13 darekmil

darekmil
  • 757 postów
  • SkądWarszawa PL

Napisano 12 czerwca 2007 - 23:14

Dzięki dead, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu;) Natenczas jednak muszę czekać w kolejce po ten towar - istny boom zapanował:/

#14 Jasiek68

Jasiek68
  • 178 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 czerwca 2007 - 08:36

Jak to jest z tym SAD-em?Sprzedają coś,czego nie mają?!Zamówiłem Maca Pro z FCS2 w promocji wraz ze szkoleniem FCP i certfikowanym egzaminem Apple.Komputer odebrałem po dwóch tygodniach,ale jak odbierałem kompa to dowiedziałem się,że na FCS2 trzeba będzie poczekać.I czekam do dziś.Zadnej informacji ani od sprzedawcy ,ani od SAD-u.Kpiny czy jak?Podobnie jest ze szkoleniem-nie wiedzą kiedy będzie zorganizowane,bo sami muszą sie przeszkolić w FCP 6.Nie można zaplanować urlopu,bo nie wiem kiedy będzie to szkolenie?!Istny cyrk z tym SAD-em.Reasumując-sprzedają coś czego nie mają nie informując o terminie dostawy,organizują promocję nie mając pojęcia kiedy i jak to zrobić.Mac Pro jest OK,ale brak FCS2 trochę pokrzyżowało mi plany.Jestem wkurzony na postępowanie SAD-u.

---- Dodano 18-06-2007 o godzinie 10:16 ----
Już trochę mi się polepszyło!Dostałem właśnie info,że FCS2 już jedzie do mnie:) .

#15 darekmil

darekmil
  • 757 postów
  • SkądWarszawa PL

Napisano 18 czerwca 2007 - 09:20

Ja też czekam na upgrate i chyba się już nie załapię na 10% upust do 24 czerwca :(Odczucia mam podobne:/

#16 darekmil

darekmil
  • 757 postów
  • SkądWarszawa PL

Napisano 22 czerwca 2007 - 12:47

Przysyłają maila z przypomnieniem, że za 2 dni koniec promocji - wrrr.... - tylo drażnią człowieka - robią promocje czegoś, czego nie mają , pełna profeska...:-x

#17 Jasiek68

Jasiek68
  • 178 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 czerwca 2007 - 17:19

No ja już mam FCS2:) .Instalacja bez najmniejszych problemów,teraz zaczynam oswajać się z nowym systemem montażowym.Wcześniej montowałem na Pinnacle Liquid Edition 6.1.Przesiadka nie jest zdrowa,bo trzeba zmienić przyzwyczajenia,ale dam radę ;) .

#18 catseye

catseye
  • 215 postów
  • SkądKrakow/Żory

Napisano 22 czerwca 2007 - 20:34

Przysyłają maila z przypomnieniem, że za 2 dni koniec promocji - wrrr.... - tylo drażnią człowieka - robią promocje czegoś, czego nie mają , pełna profeska...:-x


Przecież możesz chyba dzis kupić/zapłacić i zalapać sie na zniżkę, a potem cierpliwie lub nie czekac na paczuszkę...

pzdr

#19 darekmil

darekmil
  • 757 postów
  • SkądWarszawa PL

Napisano 22 czerwca 2007 - 20:36

Przecież możesz chyba dzis kupić/zapłacić i zalapać sie na zniżkę, a potem cierpliwie lub nie czekac na paczuszkę...

pzdr


Zamówiłem już dawno, drażni mnie ,że nie ma:/

#20 catseye

catseye
  • 215 postów
  • SkądKrakow/Żory

Napisano 22 czerwca 2007 - 20:41

Zamówiłem już dawno, drażni mnie ,że nie ma:/


To niestety ogólnoeuropejskie braki, niestety..

#21 darekmil

darekmil
  • 757 postów
  • SkądWarszawa PL

Napisano 03 lipca 2007 - 13:14

Czy jakaś bratnia dusza jeszcze czeka w kolejce na FCS2 tak jak ja? ;)

#22 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 04 lipca 2007 - 08:55

Color slyszalem, ze jest wysmienitym programem. Jezeli chodzi o reszte to sie bawilem i powiem, ze jak nie robilbym edycji amatorsko i bardziej dla zabawy i czasem dla kasy to kupilbym sobie.

#23 darekmil

darekmil
  • 757 postów
  • SkądWarszawa PL

Napisano 09 lipca 2007 - 23:18

A jak tam nowy Soundtrack Pro 2, czy da się zmapować dźwięk 5.1 poprzez wyjście optyczne do dekodera? Tak żeby bawić sie panoramą w przestrzeni 5.1 w czasie rzeczywistym, bez instalacji dodatkowej karty audio? Chodzi mi o cos takiego, jak bawił się ten sprytny żabojad w czasie prezentacji reklamówki Ducati podczas WCK 2007 ;)

#24 weiss

weiss
  • 299 postów
  • SkądSkarszewy

Napisano 09 sierpnia 2007 - 19:34

Hej szkolenie ma byc we wrzesniu, oczywiscie dokladna data jeszcze nie jest znana :) pozdrawiam

#25 Jasiek68

Jasiek68
  • 178 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 sierpnia 2007 - 21:47

O jakim szkoleniu piszesz??? Kupiłem Maca Pro z FCS 2 wraz ze szkoleniem FCP i certyfikowanym egzaminem Apple.Komputer mam od maja a o szkoleniu narazie cisza.Jak dzwoniłem miesiąc temu , to powiedzieli że na przełomie sierpnia i września.Czy o to szkolenie chodzi??




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych