Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iTunes Music Store w Polsce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
184 odpowiedzi w tym temacie

#51 Marriu-4088b2fcfa

Marriu-4088b2fcfa
  • 802 postów

Napisano 07 października 2011 - 09:16

Oj nie strasz... moze byłeś zalogowany przez chwilę na innym koncie???? Może na US? Ja nic nie mam w iTunes na PC ani na ipodzie...

#52 PATRICO

PATRICO
  • 187 postów
  • SkądTurek

Napisano 07 października 2011 - 20:26

Czy istnieje program w AppStore do wyszukiwania promocji na albumy w iTunes Music Store?

#53 Apple_fan

Apple_fan
  • 62 postów
  • SkądBydgoszcz, PL

Napisano 07 października 2011 - 20:50

Ja mam pytanie odnośnie teledysków i iTunes Music Store. Oglądając fragmenty w sklepie rozdzielczość mnie nie zachwyca. Czy rozdzielczość po zakupie będzie taka jak na urywku czy będzie w wyższej jakości?

#54 sandalwood

sandalwood
  • 27 postów

Napisano 08 października 2011 - 13:17

wyszukiwanie ksiazek itp. w polskiej wersji jezykowej w ITunes Store Witam, ma ktos patent na wyszukiwanie ksiazek, podcastow lub iTunes U w polskiej wersji jezykowej w iTunes Store? pozdrawiam sandalwood

#55 yavanna115

yavanna115
  • 32 postów

Napisano 12 października 2011 - 09:47

Ciekawa rzecz jaką zauważyłam po zainstalowaniu iTunes 10.5 - nie ma dla nas usługi Ping lub chwilowo jej nie wprowadzono. Według Apple powinno to wyglądać tak: Apple - iTunes - Ping: Social network for music.
Może niezbyt potrzebna rzecz, ale poniekąd umilająca czas. Może będzie później. Tak samo jak iOS 5- miał być dzisiaj a go nie ma.

#56 Lokria

Lokria
  • 6 278 postów
  • SkądŁódź

Napisano 12 października 2011 - 09:48

Ciekawa rzecz jaką zauważyłam po zainstalowaniu iTunes 10.5 - nie ma dla nas usługi Ping lub chwilowo jej nie wprowadzono. Według Apple powinno to wyglądać tak: Apple - iTunes - Ping: Social network for music.
Może niezbyt potrzebna rzecz, ale poniekąd umilająca czas. Może będzie później. Tak samo jak iOS 5- miał być dzisiaj a go nie ma.


Będzie u nas wieczorem, inna strefa czasowa.

#57 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 października 2011 - 16:22

Będzie u nas wieczorem, inna strefa czasowa.


To pewna informacja?

#58 badboyryba

badboyryba
  • 23 postów

Napisano 13 października 2011 - 09:02

Witam, Kupiłem kilka utworów w iTunes za pomocą Iphone'a 4. Wczoraj zaktualizowałem telefon do iOS 5. Nie przeniosłem muzyki do komputera. Po wgraniu nowego softu i synchronizacji telefonu kupione wcześniej aplikacje i muzyka nie znalazły się w telefonie. Z aplikacjami nie ma problemu, bo kiedy wchodze do App Store to mogę je jeszcze raz za darmo pobrać. Z muzyką natomiast się tak nie da. Czy jest jakiś sposób, żeby ściągnąc muzykę jeszcze raz nie płacąc za nią po raz drugi? Pozdr

#59 reader

reader
  • 1 119 postów
  • Skąddokąd?

Napisano 13 października 2011 - 09:09

Pobieranie wcześniej zakupionych materiałów ze sklepów App Store, iBookstore i iTunes Store Funkcja automatycznego pobierania i funkcja pobierania wcześniejszych zakupów nie są zgodne z telefonem iPhone 4 (model CDMA). Funkcja automatycznego pobierania oraz funkcja pobierania kupionej wcześniej muzyki i programów TV są obsługiwane tylko w Stanach Zjednoczonych i nie są zgodne z telefonem iPhone 4 (model CDMA). Wcześniej zakupione materiały mogą być niedostępne, jeśli nie istnieją już w sklepie iTunes Store. Pobieranie wcześniej zakupionych programów TV wymaga aplikacji iTunes 10.4 lub nowszej.

#60 badboyryba

badboyryba
  • 23 postów

Napisano 13 października 2011 - 09:47

tylko że mi nie chodzi o automatyczne pobranie tylko jakiekolwiek -nie chcę płacić za te same utwory po raz drugi poza tym one są nadal dostępne w iTunes Store....

#61 markoviak

markoviak
  • 119 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 października 2011 - 09:42

dokładnie mam to samo co kolega wyżej. Miałem troche utworów na iphonie 4 i gdy zaktualizowałem do 5.0 nagle BUM! i nie ma :( jest na to jakiś sposób? i czy można przenosić muzykę kupioną na ipadzie do iphona?

#62 tasiu

tasiu
  • 546 postów
  • Skądokolice Cieszyna

Napisano 14 października 2011 - 12:31

dokładnie mam to samo co kolega wyżej. Miałem troche utworów na iphonie 4 i gdy zaktualizowałem do 5.0 nagle BUM! i nie ma :(


Robiłeś backup przed instalacją iOS 5.0?

#63 markoviak

markoviak
  • 119 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 października 2011 - 16:08

tak, wszystko było, wiadomosci itp ale muzyki nie było. Moze ktoś odpowiedzieć na 2 pytanie?

#64 revanmj

revanmj
  • 687 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 14 października 2011 - 17:16

czy można przenosić muzykę kupioną na ipadzie do iphona?

Można - trzeba zsynchronizować jedno urządzenie z iTunes (jakby się kupione rzeczy same nie przeniosły, to kliknąć prawym przyciskiem na urządzenie w iTunes i wybrać "Przenieś zakupione rzeczy"), potem drugie. Dopóki nie będzie iTunes in the Cloud w Polsce innego sposobu nie ma.

#65 markoviak

markoviak
  • 119 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 października 2011 - 17:33

o matko...tak proste... wielkie dzięki

#66 badboyryba

badboyryba
  • 23 postów

Napisano 15 października 2011 - 14:28

no dobra ale teraz to już nic nie da.... upgreade zrobiony, utwory zniknęły i już ich nie przeniesiesz przecież....

#67 revanmj

revanmj
  • 687 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 15 października 2011 - 16:23

no dobra ale teraz to już nic nie da....
upgreade zrobiony, utwory zniknęły i już ich nie przeniesiesz przecież....

Można pisać do wsparcia technicznego, w przeszłości pozwalali pobrać ponownie w uzasadnionych przypadkach.

#68 markoviak

markoviak
  • 119 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 października 2011 - 16:57

miałem na ipadzie :)

#69 Sebol

Sebol
  • 501 postów

Napisano 16 października 2011 - 21:28

Kupiłem 3 piosenki poprzez iPhone'a. Po podłączeniu go do iTunes, piosenki są widoczne w zakładce zakupione, ale są na szaro i jest przy nich znaczek synchronizacji (okrągłe strzałeczki), nie mogę ich odtworzyć na komputerze, a tym bardziej zsynchronizować ich z iPadem. Co z tym zrobić?

#70 pstanek

pstanek
  • 274 postów

Napisano 18 października 2011 - 11:29

Nie widać zakupionej muzyki którą kupiłem na komputerze na ipadzie hej. mam Taki problem. Na kompie kupiłem 1 płytę w store. I teraz na padzie nigdzie nie widzę tej muzyki którą kupiłem. Czemu? jak to zrobić zeby kupiona muzyka na kompie pokazała się gdzieś na ipadzie. Mam icloud na wszystkich urządzeniach.

#71 crisco

crisco
  • 1 485 postów

Napisano 27 października 2011 - 16:31

iCloud i muzyka Witam, Czy zakupiona muza jest też przechowywana? Bo zakupiłem już sporo i mam wrażenie, że nie jest w chmurze.

#72 Tojot

Tojot
  • 1 187 postów

Napisano 27 października 2011 - 16:40

Zakupioną można sobie zassać jeszcze raz w każdej chwili z odpowiedniego menu.

#73 Maivo252

Maivo252
  • 107 postów

Napisano 27 października 2011 - 16:53

Niby mozna ale troche to kuleje , http://myapple.pl/ip...-pozycjami.html

#74 crisco

crisco
  • 1 485 postów

Napisano 27 października 2011 - 18:28

Mam problem bo kupiłem już tyle, że nie pamiętam za co zapłaciłem. W przypadku aplikacji sprawa jest prosta. W zakresie muzyki "kicha". Moje zdanie.

#75 Konrado

Konrado

  • 1 844 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 28 października 2011 - 10:42

Powinno "kupić za darmo", ale 100% pewności nie mam, sprawdź na jednym kawałku.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych