Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPod Touch 4G/5G czy Xperia Play


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 xperek

xperek
  • 250 postów
  • SkądLisów

Napisano 16 września 2011 - 17:01

Witam. Chciałbym kupić jakiś mobilny sprzęt do grania. Kilka dni po polskiej premierze iPoda Touch 4G kupiłem go w Cortlandzie i szczerze przyznam że spełnił on moje oczekiwania. Okazał się on multimedialnym Bogiem: Retina, Żyroskop, kamera HD która też służyła do rozrywki w niektórych grach i wiele ciekawych tytułów sprawiły że nigdy się z nim nie rozstawałem, aż do pewnego dnia kiedy podczas słuchania piosenki "Say Goodbye" spadł mojej dziewczynie na beton i się strzaskał. Teraz znowu chciałbym kupić sobie taki sprzęt, chodzi mi tylko i wyłącznie o gry. Sony Ericsson wypuścił Xperie Play, telefon dla graczy z certyfikatem Playstation, wszystko by było idealnie tylko że ja nie cierpię Androida :/ iOS to jest jednak najlepszy system mobilny na świecie, każda gra najpierw wyjdzie na iOS, później na X-Play a na końcu na zwykłego Androida albo nie pojawi się na niego wcale. Zaznaczam że jestem jednym (wywnioskowałem to bo większość nie lubi grać na dotykowym ekranie) z nielicznych ludzi co wolą grę na ekranie/żyroskopie niż na padzie, więc brak fizycznych przycisków to dla mnie nawet zaleta. Dla tych których korci aby doradzić PSP v 3DS,- to nie wchodzi w grę, PSP miałem i zamieniłem na iPhone 2G, nie żałuję i ciesze się do dziś dzień, 3DS ma gry drogie jak diabli więc też odpada. A co wy byście wybrali na moim miejscu ? Co jest wg was lepsze do grania ?

#2 cysio528

cysio528
  • 186 postów

Napisano 16 września 2011 - 17:29

ja bym na twoim miejscu sprzedał iP i x8, dołożył kasę z ipoda i kupił iphonea 4

#3 iShogun

iShogun
  • 58 postów

Napisano 16 września 2011 - 18:21

Najlepsza konsola przenośna którą miałem to DS ( a miałem wszystkie oprócz 3DS ) na PSP jest tylko kilka dobrych tytułów na iPod dla mnie za mało poważnych mniej niż na PSP a na DS jest ponad 3000 gier z czego w każdą można pograć bo większość jest na swój sposób wyjątkowa za DS dasz 2-3 stówki gierki chodzą teraz za 60 zł niektóre w foliach a wydawanie 8 stów na nowego iPoda tylko dla grania to jakiś głupi żart xperia play też jest droga ale ma gry z PSone :) Ja bym brał DS bez zastanowienia miałem go 2 lata (potem całkiem się rozwalił bo miałem feralną wersję z uszkodzonym zawiasem :/) tak samo jak i PSP, ipoda mam od 3 miechów i trochę mimo wszytko ,żałuję bo kupę kasy kosztował a we wszystko co był warte zagrania zagrałem :) btw. na DS są pokemony a miło ,że mam już swoje lata to uwielbiam w nie grać XD

#4 cysio528

cysio528
  • 186 postów

Napisano 16 września 2011 - 21:13

o ile dobrze kojarze, to na iphone/pod jest emulator psxa w cydii

#5 grazdanin

grazdanin
  • 51 postów
  • SkądKołobrzeg

Napisano 16 września 2011 - 21:17

Zostaw sobie iP 2G i poczekaj do premiery PS Vita, poczytaj, zobacz prezentacje, wszystko inne nie można nazwać sprzętem (mobilnym!) do gier.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych